Fochu
1.5K posts


@RobertKRaptors Nie wiem o co ta panika. Transfery? Przesadzacie, skończę panikować, będziecie zadowoleni. Na dniach będzie stała akademia. Liczę, że naprawdę przyjdzie ktoś kozacki i zamknie mi mordę. Tak naprawdę, nie jak Prip, Cantero i potężny skrzydłowy z Granady
Polski

@KubaSeweryn A co mamy pisać? Że jest zajebiście, bo piłkarze jak na razie tylko odchodzą? Wieloletni kibice, nie mają prawa czegokolwiek oczekiwać od klubu? Bądź czasem obiektywny, a nie ślepo wchodzisz w dupę ludziom, którzy walili z Ciebie pompę na x-ie przez całe okno, tylko dla prasówki
Polski

No wiadomo, Wy byście wzięli 25 piłkarzy od razu w kadrze, a po przegranych (nie daj Boże) eliminacjach do pucharów próbowali załadować save’a z 1 lipca.
Fochu@TTfochu
@KubaSeweryn Za Pozo też nikogo nie potrzebujemy, Józio solidnie przepracuje okres przygotowawczy i nas wszystkich zaskoczy. Nie ma dramatu
Polski

@oli_ambroli Casio edifice premium. Kupowałem ostatnio na prezent, fajnie leży.
Polski

@ziujeszko @Dooomciaaaa Akurat tradycyjna, ta pomarańczowa, jest dobra. Powiedziałbym, że taki lżejszy bimber
Polski

@KubaSeweryn Za Pozo też nikogo nie potrzebujemy, Józio solidnie przepracuje okres przygotowawczy i nas wszystkich zaskoczy. Nie ma dramatu
Polski

Już tu widzę lament, okej, ale jeśli obaj w zdrowiu przepracują przygotowania, to uważam, że nie musimy w pośpiechu szukać ewentualnego zastępcy Mazurka.
Szczególnie Lozano, który jesienią wszedł w trakcie rundy, a wiosną stracił przygotowania i pół rundy przez uraz.
Kuba Seweryn@KubaSeweryn
@ArtTrzaska Masz Lozano i Drachala. Nie ma dramatu.
Polski

@RobertTask Kazali siedzieć cicho, pamiętajmy gdzie byli 3 lata temu :))))
Polski

Jest pewien trener, który byłby idealną osobą do odbudowania tego zawodnika 👀

Tomasz Włodarczyk@wlodar85
🚨💣 Kacper Urbański blisko odejścia z Legii Warszawa! 21-latek nie pojedzie z drużyną na obóz przygotowawczy do Niemiec. Klub i piłkarz rozmawiają na temat obustronnego rozwiązania kontraktu. Szczegóły: ▶️ meczyki.pl/newsy/pilka-no…
Polski

@oli_ambroli Nie pisz tak, tak nie wolno, to niedobra jest. Można tylko chwalić.
Polski

Ludzie myśleli, że prawdziwi piłkarze będą chętnie rozmawiać z klubem który nie miał de facto dyrektora sportowego(a z którym rozmawiają) i którego trener nadal nie może się określić czy będzie tu na cały sezon. 😁😁😁
Tomasz Kupisz@tmkupisz
@JagaUpdates A 10 dni temu jak mówiłem że nie ma intensywnych rozmów to była ze mnie beka😁
Polski

Jaca kot, wślizg głową, według mnie lepszy
GIF
casadowski🇪🇸🇧🇷🇦🇷🇨🇼@c4sad0wski
Przypomniało mi się to wybitne zagranie. Jeszcze jak góral tu wstaje z pretensjami do tego Włocha XDDD
Polski

@SJoe52501 @HibHobXD Branza gier już od długiego czasu tak idzie. EA fc od 350 w górę, gry Ubisoftu to samo, już o blizzardzie nie wspominając. Diablo 4 na premierę, kosztowało 330 w podstawce i to na pc. Zresztą, jak Polska jest w top 5 krajów, z najwyższymi cenami gier, na algorytmie z chuja to xd
Polski

@SJoe52501 @HibHobXD Gra która wychodzi co 13 lat - 350zl za podstawkę.
Gra która wychodzi co roku i różni się tylko aktualizacja składów - 350zl.
No nie wiem, czy to jest drogo, patrząc na obecne ceny gier
Polski

Powiem państwu, że jestem prostym człowiekiem i to mój ulubiony komentarz dotyczący GTA6
tygryske@tygryske
@SledziuStream i gdzie mialbym ta plyte wlozyc? w dupe?
Polski


@Jacek39325609 @bullimicals I każesz klientom przychodzić z równo odmierzoną kwota w gotówce?
Polski

@EverosPatrikos @Trener_inwestor Myśmy mieli żywe wymieszane ze sztucznymi. Tj. w kościele żywe, na stolikach gości żywe, u nas na ściance wymieszane żywe ze sztucznymi. Ścianka, obrusy, kwiaty, świeczniki, jakieś inne chuje muje, około 13k. 2025rok
Polski

💍 Biorę ślub w najbliższym czasie! 🎉
Prowadzę konto o finansach, więc zamierzam napisać kilka postów o kosztach wesela. 📊💰
Napiszcie, co najbardziej by Cię ciekawiło! 👇
🍽️ Cena talerzyka
🏛️ Wynajęcie sali
📸 Fotograf i DJ 🎧
🌸 Wystrój i dekoracje
💒 Koszt ślubu i wesela od A do Z
🎁 Prezenty
Finansowy poradnik ślubny już wkrótce! 🚀
🔥 COMING SOON! 🔥
Ps. No i najważniejsze. Czy to się zwróci😅

Polski

@Jacek39325609 @bullimicals Wyjebane mam na obowiązki konsumenta. Kiedyś może uda Ci się założyć firmę, to zrozumiesz, to że Ty jako przedsiębiorca, jesteś dla klienta , nie klient dla Ciebie. Obsłużymy Cię, ale tylko jak będziesz miał odliczona sumę - zajebisty marketing. Konkurencja w strachu xd
Polski

@Merkuury Dramat co o i zrobiło z Legią z takim potencjałem... Nie jesteśmy w stanie rywalizować po zawodników już nie mówię z Lechem czy rakowem ale lepsze pieniądze w tym momencie daje i Jagiellonia i korona i pogoń i jeszcze parę innych klubów na pewno. Dramat kurwa...
Polski

🚨Nsame czekał na ewentualny ruch Legii, ale się nie doczekał. Skończyło się na zapewnieniach Papszuna, że chciałby go w swoim zespole. Nie poszły jednak za tym konkrety, więc w poniedziałek przed południem Nsame wsiadł do samolotu na linii Warszawa. Dziś po południu Jean-Pierre Nsame podpisze umowę z Pogonią Szczecin.
ℹ️ @UEFAComPiotrK
Polski














