Fochu

1.5K posts

Fochu banner
Fochu

Fochu

@TTfochu

가입일 Mart 2023
33 팔로잉8 팔로워
Maciej eS
Maciej eS@MSympatyczny·
Pół ligi się wzmacnia. Transfery za miliony a u nas święto jak uda się z kimś niepotrzebnym rozwiązać kontrakt xd
Polski
2
0
14
565
Fochu
Fochu@TTfochu·
@RobertKRaptors Nie wiem o co ta panika. Transfery? Przesadzacie, skończę panikować, będziecie zadowoleni. Na dniach będzie stała akademia. Liczę, że naprawdę przyjdzie ktoś kozacki i zamknie mi mordę. Tak naprawdę, nie jak Prip, Cantero i potężny skrzydłowy z Granady
Polski
0
0
1
111
Robert
Robert@RobertKRaptors·
Lozano któremu Adrian Siemieniec ewidentnie nie ufa (nic dziwnego, też nie ufam) i który nawet przy trochę lepszej dyspozycji (SFG) nie wszedł nawet na minutę z Zagłębiem (bo nie ogarnia taktycznie). Drachal, któremu nie ufa jeszcze bardziej. Seweryn jak zwykle z głupim tejkiem.
Robert tweet media
Polski
6
0
16
2.6K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@KubaSeweryn A co mamy pisać? Że jest zajebiście, bo piłkarze jak na razie tylko odchodzą? Wieloletni kibice, nie mają prawa czegokolwiek oczekiwać od klubu? Bądź czasem obiektywny, a nie ślepo wchodzisz w dupę ludziom, którzy walili z Ciebie pompę na x-ie przez całe okno, tylko dla prasówki
Polski
1
1
12
132
Kuba Seweryn
Kuba Seweryn@KubaSeweryn·
No wiadomo, Wy byście wzięli 25 piłkarzy od razu w kadrze, a po przegranych (nie daj Boże) eliminacjach do pucharów próbowali załadować save’a z 1 lipca.
Fochu@TTfochu

@KubaSeweryn Za Pozo też nikogo nie potrzebujemy, Józio solidnie przepracuje okres przygotowawczy i nas wszystkich zaskoczy. Nie ma dramatu

Polski
14
0
6
1.9K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@oli_ambroli Casio edifice premium. Kupowałem ostatnio na prezent, fajnie leży.
Polski
0
0
1
131
oli. 🇵🇱
oli. 🇵🇱@oli_ambroli·
jaki zegarek do ok. 1k zł? najlepiej mechanik jak coś jest w tej cenie
Polski
4
0
2
1.6K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@ziujeszko @Dooomciaaaa Akurat tradycyjna, ta pomarańczowa, jest dobra. Powiedziałbym, że taki lżejszy bimber
Polski
0
0
1
12
bUbiczkowa
bUbiczkowa@Dooomciaaaa·
Migranci dobrze się asymilują
bUbiczkowa tweet media
Polski
20
32
1.9K
24.5K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@KubaSeweryn Za Pozo też nikogo nie potrzebujemy, Józio solidnie przepracuje okres przygotowawczy i nas wszystkich zaskoczy. Nie ma dramatu
Polski
0
0
10
2K
Kuba Seweryn
Kuba Seweryn@KubaSeweryn·
Już tu widzę lament, okej, ale jeśli obaj w zdrowiu przepracują przygotowania, to uważam, że nie musimy w pośpiechu szukać ewentualnego zastępcy Mazurka. Szczególnie Lozano, który jesienią wszedł w trakcie rundy, a wiosną stracił przygotowania i pół rundy przez uraz.
Kuba Seweryn@KubaSeweryn

@ArtTrzaska Masz Lozano i Drachala. Nie ma dramatu.

Polski
8
0
13
3.4K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@RobertTask Kazali siedzieć cicho, pamiętajmy gdzie byli 3 lata temu :))))
Polski
0
0
0
33
Robert
Robert@RobertTask·
30 dni Jagi do ligi brak zapowiadanych ; dyr. technicznego, 3 os. sztabu medycznego, trenera przygotowania fizycznego, transferów…dobrze, że dziś odpadnie Curacao to może coś się ruszy 😜a tak poważnie to… czekamy jak zawsze.
Polski
7
0
28
2.9K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@oli_ambroli Nie pisz tak, tak nie wolno, to niedobra jest. Można tylko chwalić.
Polski
0
0
3
51
oli. 🇵🇱
oli. 🇵🇱@oli_ambroli·
Ludzie myśleli, że prawdziwi piłkarze będą chętnie rozmawiać z klubem który nie miał de facto dyrektora sportowego(a z którym rozmawiają) i którego trener nadal nie może się określić czy będzie tu na cały sezon. 😁😁😁
Tomasz Kupisz@tmkupisz

@JagaUpdates A 10 dni temu jak mówiłem że nie ma intensywnych rozmów to była ze mnie beka😁

Polski
5
0
13
2.1K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@SJoe52501 @HibHobXD Branza gier już od długiego czasu tak idzie. EA fc od 350 w górę, gry Ubisoftu to samo, już o blizzardzie nie wspominając. Diablo 4 na premierę, kosztowało 330 w podstawce i to na pc. Zresztą, jak Polska jest w top 5 krajów, z najwyższymi cenami gier, na algorytmie z chuja to xd
Polski
1
0
0
21
SłabiOddzielnie
SłabiOddzielnie@SJoe52501·
@TTfochu @HibHobXD 430 full gra, ale prawda że gry rockstara są przełomowe często i cena w miare uzasadniona. Tylko niestety branża gier idzie za nimi tak jak powiedziałeś
Polski
1
0
0
15
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Ceny GTA VI: Standard: 349,00 zł Ultimate Edition: 429,00 zł
HIB HOB XD tweet media
Polski
63
5
1.3K
258.9K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@SJoe52501 @HibHobXD Gra która wychodzi co 13 lat - 350zl za podstawkę. Gra która wychodzi co roku i różni się tylko aktualizacja składów - 350zl. No nie wiem, czy to jest drogo, patrząc na obecne ceny gier
Polski
1
0
0
25
Fochu
Fochu@TTfochu·
@SledziuStream Myślę, że płyta będzie mniej szkodliwa niż to
Fochu tweet media
Polski
1
0
13
967
zizi 𐙚 saw the nbhd
zizi 𐙚 saw the nbhd@bullimicals·
“jak pani chce sprzedawac jak nie ma pani czym wydac” moze jak przestaniecie mi placic banknotem 100zl za dwadziescia deko truskawek o 8 rano to sie zastanowie sciero jebana
Polski
39
102
4.8K
117.6K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@EverosPatrikos @Trener_inwestor Myśmy mieli żywe wymieszane ze sztucznymi. Tj. w kościele żywe, na stolikach gości żywe, u nas na ściance wymieszane żywe ze sztucznymi. Ścianka, obrusy, kwiaty, świeczniki, jakieś inne chuje muje, około 13k. 2025rok
Polski
1
0
1
17
Trener inwestor💰🎾
Trener inwestor💰🎾@Trener_inwestor·
💍 Biorę ślub w najbliższym czasie! 🎉 Prowadzę konto o finansach, więc zamierzam napisać kilka postów o kosztach wesela. 📊💰 Napiszcie, co najbardziej by Cię ciekawiło! 👇 🍽️ Cena talerzyka 🏛️ Wynajęcie sali 📸 Fotograf i DJ 🎧 🌸 Wystrój i dekoracje 💒 Koszt ślubu i wesela od A do Z 🎁 Prezenty Finansowy poradnik ślubny już wkrótce! 🚀 🔥 COMING SOON! 🔥 Ps. No i najważniejsze. Czy to się zwróci😅
Trener inwestor💰🎾 tweet media
Polski
30
0
43
17.7K
Fochu
Fochu@TTfochu·
@Jacek39325609 @bullimicals Wyjebane mam na obowiązki konsumenta. Kiedyś może uda Ci się założyć firmę, to zrozumiesz, to że Ty jako przedsiębiorca, jesteś dla klienta , nie klient dla Ciebie. Obsłużymy Cię, ale tylko jak będziesz miał odliczona sumę - zajebisty marketing. Konkurencja w strachu xd
Polski
3
0
3
626
Fochu
Fochu@TTfochu·
@Ptr1910 @Merkuury Z tym, że Jagiellonia daje lepsze pieniądze, to bym się grubo wstrzymał xd
Polski
0
0
0
257
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@Merkuury Dramat co o i zrobiło z Legią z takim potencjałem... Nie jesteśmy w stanie rywalizować po zawodników już nie mówię z Lechem czy rakowem ale lepsze pieniądze w tym momencie daje i Jagiellonia i korona i pogoń i jeszcze parę innych klubów na pewno. Dramat kurwa...
Polski
2
1
3
964
Polish Merkury
Polish Merkury@Merkuury·
🚨Nsame czekał na ewentualny ruch Legii, ale się nie doczekał. Skończyło się na zapewnieniach Papszuna, że chciałby go w swoim zespole. Nie poszły jednak za tym konkrety, więc w poniedziałek przed południem Nsame wsiadł do samolotu na linii Warszawa. Dziś po południu Jean-Pierre Nsame podpisze umowę z Pogonią Szczecin. ℹ️ @UEFAComPiotrK
Polski
17
2
204
25.7K