TheErrorGuy

572 posts

TheErrorGuy banner
TheErrorGuy

TheErrorGuy

@TrueTheErrorGuy

♪ I animate FPE and shit because I have a BBS mod~♪ Creator of the Abbie in the Forest series. ⬇︎watch here⬇︎ https://t.co/l0tKe0JhJW

(not) Dangerous Forest 가입일 Ekim 2021
60 팔로잉368 팔로워
UA
UA@PryimakSlavik·
@TrueTheErrorGuy @tako_242 було багато людей які думали що я з Росії тому у мене до тебе одне питання ти розумієш звідки я?
Українська
1
0
1
17
No one
No one@daniell_emir·
@TrueTheErrorGuy Skary and Miller son when they married and become parents💕🙂😊
English
1
0
1
16
TheErrorGuy 리트윗함
ThatOVAGuy
ThatOVAGuy@OVAKnuckles1·
She gives really tight hugs, they hurt a lot, but she means well. Really wanted to draw this duo again.
ThatOVAGuy tweet media
English
2
29
221
1.8K
Tako
Tako@tako_242·
@TrueTheErrorGuy Ладно, дисциплина все дела😭😭😭😭😔😔💔😔💔😔😭
Русский
1
0
1
23
TheErrorGuy
TheErrorGuy@TrueTheErrorGuy·
@tako_242 ТЕРПЕТЬ! Тебе нужна сила воли!
Русский
1
0
1
14
Tako
Tako@tako_242·
@TrueTheErrorGuy До нового года больше чем пол года😭😭💔💔💔
Русский
1
0
1
15
Kyler Dougan
Kyler Dougan@KylerDougan·
@TrueTheErrorGuy @tako_242 This dude is Miller and Skary’s cursed love child. He literally spawned into existence out of thin air and this is what he looks like lol.
English
1
0
1
41
TheErrorGuy
TheErrorGuy@TrueTheErrorGuy·
@tako_242 Спасибо! (И НЕ СМЕЙ КУСАТЬСЯ! Это на новый год!)
Русский
1
0
1
35
Tako
Tako@tako_242·
@TrueTheErrorGuy Оно мне нравится 👀👀👀👀👀👀 а еще больше эта тупая зарисовка вас в углу, она милая я хочу ее укусить
Русский
1
0
1
103
TheErrorGuy
TheErrorGuy@TrueTheErrorGuy·
Here's the original pose (NOT MINE).
TheErrorGuy tweet media
English
1
0
2
89
TheErrorGuy
TheErrorGuy@TrueTheErrorGuy·
@PryimakSlavik Не волнуйся, я сам попробую разобраться
Русский
1
0
0
12
UA
UA@PryimakSlavik·
@TrueTheErrorGuy якщо захочеш я можу показати як добавити світло або ефекти або зробити тіні
Українська
1
0
1
21
UA
UA@PryimakSlavik·
@TrueTheErrorGuy я видалив усі малюнкі тому можу тільки так показати
UA tweet media
Українська
2
0
1
39
TheErrorGuy
TheErrorGuy@TrueTheErrorGuy·
@PryimakSlavik Я не следил за временем. Учитывая какой я лох, где-то час наверное?
Русский
2
0
0
18
UA
UA@PryimakSlavik·
@TrueTheErrorGuy це я знаю що це твій малюнок питання тільки за скільки часу ти його намалював?
Українська
1
0
1
27
UA
UA@PryimakSlavik·
@TrueTheErrorGuy якого чорта ти малуєш краще ніж я мені даже трохи сумно стало
Українська
1
0
1
54