Wojciech Machoń
15.5K posts

Wojciech Machoń
@WojtekMachon
Niezbyt mądry, z rodziny Hominidae. Nikt w świecie, w którym każdy jest kimś. Na twitterze tylko publiczne opinie. Ojciec założyciel #rankingsmierci
가입일 Şubat 2013
1.8K 팔로잉260 팔로워

@Karol03134963 tu nie chodzi o to czy wstajesz o 4, 5 czy 6, chodzi o to, że wstawanie do roboty jest normą. A oni często wprost mówią, że nie będą oglądać meczów bo się nie wyśpią. I mają wielki problem że muszą na rano iść do pracy pogadać o piłce. Odklejeńcy po prostu.
Polski

@WojtekMachon Normalny człowiek to chodzi do pracy na 7-9. Na 4:00 rano mają wyjątki, więc nie są normą
Polski

@DJGuardiann @pklimek99 to oznacza ze maja 44 procent szans na zwyciestwo dzis, jak dla mnie uczciwa wycena
Polski

@pklimek99 Mnie wciąż dziwia te wysokie procenty dla Lechii - wystarczy że wygrają z najgorszym bruk betem i mają pewne utrzymanie
Polski

@marvi0o @OficjalneZero @ARozenek @TABochenski @KSzymanskiKonf @michniklukasz ojciec mu zmarł parę dni temu
Polski

@OficjalneZero @ARozenek @TABochenski @KSzymanskiKonf @michniklukasz Zembaczyński chory? Chyba pierwszy raz PO wystawiło kogoś innego xD Szkoda, że poza PiSem to reszta wystawiła chyba 5ligowych reprezentantów
Polski

Piąta edycja Ligi Debat już jutro! 🔥
A tak prezentują się reprezentanci poszczególnych partii.
Koalicja Obywatelska - @ARozenek
Prawo i Sprawiedliwość - @TABochenski
Konfederacja - @KSzymanskiKonf
Polskie Stronnictwo Ludowe - Mirosław Adam Orliński
Lewica - @michniklukasz
Razem - @MateuszMerta
Polska 2050 - @GomolaAdam
Konfederacja Korony Polskiej - @KrzysztofFig
Zaczynamy o 20:00 - bądźcie z nami! 🔥

Polski

A ja mam pytanie- dlaczego ten limit? Jesteś dobry, przechodzisz testy fizyczne - sędziuj dalej. 50 lat nie powinno być limitem…
Łukasz Rogowski@zawodsedzia
Będzie tego brakować 🥲
Polski

@KochanyPrezio raczej nic dziwnego ze ludzie w piku zdolnosci fizycznych chca glosowac na partie (konfederacja, koalicja obywatelska) ktore sa liberalne gospodarczo. Tym bardziej przy takim a nie innym systemie szkolnictwa, gdzie "przedsiębiorczość" była bogiem.
Polski

Oczywiście u nikogo żadnej refleksji dlaczego tak chcą głosować.
Mateusz Pluta@MateuszPluta02
🔴Prognozowane preferencje wyborcze w grupie wiekowej 30-39 lat:
Polski

@Karol1669024 Najpierw te 11 złotych dodatkowo zapłaciłeś. Straciłeś czas. I możliwość zarobienia na zbieranych puszkach :)
Polski

Właśnie dostałem 11 zł za puszki, które normalnie bym wyrzucił. Serio nie rozumiem, czemu ktoś jest przeciwko systemowi kaucyjnemu to przecież proste: oddajesz, dostajesz kasę.
Jasne, czasem coś nie zadziała, automat się zatnie albo nie przyjmie butelki, ale to nie powód, żeby od razu wszystko skreślać. Każdy system ma swoje niedociągnięcia na start

Polski

Otóż to. Totalna kompromitacja komentatorów. Jagoda wróć!
Przemysław PŃ@1986Przem
Laboga i Kosowski odbijają się od faktu, że GKS wykorzystał już wszystkie okna na zmiany jak dzieci od pędzącego pociągu. #GKSMOT
Polski

Czesiu Michniewicz top16 świata po 2-0 ze Szwedami, Urban poza top48 po 2-3. #SWEPOL
Polski

@Szyminoo @irasiad72 @PawelPaczul Tego Kality nie da się słuchać. Trudno znaleźć 5 sekund mecz, gdzie którys z nich nie gada.
Polski

@irasiad72 @PawelPaczul Marek Magiera i Marcin Kalita. Ten pierwszy to komentator siatkówki i chyba kibic Rakowa, a ten drugi na co dzień jest jedynką w Polsacie
Polski

@PawelPaczul przecież ta liga tak czy siak jest paździerzowa, a dla rywalizacji mniejsze różnice są dobre. Więc tak, ten sezon jak na ekstraklasę jest świetny.
Polski

@plangier Jest jakiś powód dla którego Wiśniewski nagle miałby przestać być pewniakiem do pierwszej jedenastki?
Polski

W styczniu pytałem Jana Urbana, czy Nicola Zalewski to już na stałe jest "dziesiątka" w kadrze i tak między wierszami - bo nie wprost - dało się zrozumieć, że chyba tak (dzięki czemu Skóraś po bardzo udanym powrocie w październiku, mógł w listopadzie zatrzymać miejsce na lewym wahadle). Padło też fajne zdanie: oby więcej takich Zalewskich - już tak zrobimy, by ich wszystkich zmieścić.
Skoro nowym "takim Zalewskim" bez wątpienia jest Pietuszewski, zakładam, że zgodnie z zapowiedzią, zostanie zmieszczony :) i wydaje mi się, że naprawdę to będzie na Albanię wyglądać tak, jak niżej - mimo tonujących zapowiedzi pana Janka:
Skorupski - X (myślę, że sam JU jeszcze nie zdecydował), Bednarek, Kiwior - Cash, Moder (a jak forma będzie niewiadomą, to S. Szymański), Zieliński, Skóraś (Zalewski na ew. finał) - Pietuszewski, Kamiński - Lewandowski.
Polski





