Zayczyk

521 posts

Zayczyk banner
Zayczyk

Zayczyk

@XxZayczyk

🇵🇱PL | QSMP enjoyer | 20 yo

가입일 Nisan 2024
56 팔로잉45 팔로워
고정된 트윗
Zayczyk
Zayczyk@XxZayczyk·
(1) you know what else quackity and young multi have in common? quackity won the best minecraft streamer award at the The streamer awards gala and multi won the award for the best project of the year, for his minecraft serwer YFLSMP2 at the Zlote Antosie #qsmp #qsmp2
English
4
178
2.3K
39K
Maka_Pasztetowa
Maka_Pasztetowa@katarzynki_love·
@szlug91 Ja tęsknię za starą polską husarią Za złotymi drzwiami i podłogą Za windą z wody Za wiśnią Za starym magazynem Za schodami z cobbla Za gejowymi kryształami Litwo ojczyzno moja Ale serio, taka nostalgia mnie łapie jak oglądam stare streamy
Polski
1
0
1
118
stefania
stefania@szlug91·
tesknie za naukosick crumbs chyba bede musiala obejrzec jakies stare strimki
Polski
3
2
69
1.6K
Zayczyk
Zayczyk@XxZayczyk·
nigdy nie wierzylam i nie uwierze w ta przemiane ewrona, ze niby sie zmienil XD
Polski
0
0
1
47
Zayczyk 리트윗함
marl ?
marl ?@radiohead4ever·
(1/?) ewron (cc) i jego społeczność to najbardziej irytująca i szkodliwa część polskiego mc rp. cały lore robi tak bardzo pod siebie że nawet nie słucha co inne postacie mają do powiedzenia (i nie traktuje ich na poważnie) a jak potem ta postać zrobi coś co dla niej ma sens +
Polski
45
196
1.4K
88.2K
Zayczyk 리트윗함
samael • qsmp era
to fears to fathom z nimi to bedzie taki cyrk nie moge sie doczekac
Polski
4
43
704
4.6K
Zayczyk 리트윗함
5Toya
5Toya@witka19·
Roier my favourite polish streamer of all time *Multi gives Roier subs* #Roier: Dzięki Multi, pierdol się😇 #Multi: WHAT? Why? You said kurwa "thank you Multi, fuck yourself" wtf #Roier: Pierdol się Multi. Pieprzyć Multiego (fuck yourself, Multi. Fuck Multi) #qsmp2
Polski
0
90
1.1K
9.7K
Zayczyk 리트윗함
🧪
🧪@quackcig·
guess who has potato pc
🧪 tweet media
English
1
22
335
3.6K
Zayczyk 리트윗함
jem🌐
jem🌐@rnquacks·
#multi: hay que hacer bullying a nexe #nexe: lo siento mucho #roier: nono está bien 😠 #ewron: él solo viajo al otro lado del mundo solo para verte #nexe: tuve el peor dia de mi año #roier: TAMBIEN TUVE EL PEOR DIA #ewron: arruinaste su vida
Español
0
286
3.5K
24.1K
Zayczyk 리트윗함
AnnaIza
AnnaIza@AnnaaIzaa·
To, co dzieje się wokół Haipera, to klasyczny przykład zachodniego centryzmu w sieci. Czujecie się uprawnieni do bycia globalnym szeryfem i niszczenia ludzi z drugiego końca świata, stosując własne definicje winy i kary, bez jakiejkolwiek próby zrozumienia realiów, w jakich żyją
Polski
11
66
809
10.8K
Zayczyk 리트윗함
🧪
🧪@quackcig·
zabijam sie but make it quackity
English
0
45
418
3.1K
Zayczyk 리트윗함
danlian ⋆౨🍍ৎ˚⟡˖ ࣪Au’s 📌
R0ier le avisó a 3wro0n en WhatsApp que su chat en QSMP no funcionaba y 3wro0n en vez de leer sus mensajes le llamó JAJAJAJ
Español
0
549
6.2K
34.3K
Zayczyk 리트윗함
an
an@radioglowiec_·
1 what kurwa
an tweet media
Indonesia
11
494
6.2K
59.4K
Zayczyk 리트윗함
Tysia
Tysia@tysiur·
Tysia tweet media
ZXX
2
47
647
5.9K
Zayczyk 리트윗함
teo ☣️🪽
teo ☣️🪽@quackracha·
#YoungMulti: Foolish, shaved or unshaved? 😭😭😭😭😭
English
1
191
3K
25.2K
Zayczyk 리트윗함
Alex
Alex@cabo_lexin·
ewron leakeo la contraseña sin querer y roier se burló y le dijo que no lo volviera a hacer, para luego proceder a leakear la contraseña él AKAJZJDJ 😭
Español
0
512
5.7K
37.6K
Zayczyk 리트윗함
𑣲 tori
𑣲 tori@byersdiaries·
go kurwa sikac? #qsmp2
Polski
0
13
185
1.9K
Zayczyk 리트윗함
giddy
giddy@quackgiddy·
This is my stupid duo dawg they are losing
giddy tweet media
English
9
394
2.3K
14.1K
Zayczyk 리트윗함
jem🌐
jem🌐@rnquacks·
me da risa como multi iba perdiendo la paciencia con todos hablándole al mismo tiempo JAJAJAJA
Español
6
1.6K
11.5K
87.9K