Herman

12.1K posts

Herman

Herman

@masakranumer1

Główny Inżynier w Centrum Sterowania Wszechświatem

가입일 Şubat 2022
683 팔로잉99 팔로워
Herman
Herman@masakranumer1·
@nomadmum81 Środowisko OZ to jest straszna patologia. Są gorsi niż menele spod płaza, bo to wykształceni, często inteligentni ludzie. Tylko moralnie upadli.
Polski
0
0
1
181
Nomadmum
Nomadmum@nomadmum81·
chyba zacznę tłumaczyć z dziennikarskiego na polski: Dwóch pracowników technicznych wydających karty zgonów wzajemnie siebie oskarża o podrobienie podpisu i użycie nie swojej pieczątki. Jeden już w szpitalu nie pracuje (zatrudnił się w policji), a drugi, który pracuje zgłosił temat na policji. 🤡
Patryk Słowik@PatrykSlowik

Potwierdzam to, co powiedzieliśmy w @OficjalneZero, a wcześniej opublikowali koledzy z @RadioZET_NEWS. Prokuratura prowadzi postępowanie dotyczące podrobienia dwudziestu kart zgonu w Warszawskim Szpitalu Południowym. Zostało wszczęte 12 maja 2026 r.

Polski
33
39
292
50.6K
Herman
Herman@masakranumer1·
@AzideHunter Testoviron i długo, długo nic. Potem Walaszek.
Polski
0
0
2
102
Azide
Azide@AzideHunter·
Kto jest według Was największą legendą polskiego youtuba?
Polski
43
0
39
4.7K
Donald Tusk
Donald Tusk@donaldtusk·
Wiarygodność pana Emila Jędrzejewskiego i jego sensacyjnych wypowiedzi po próbie przesłuchania go przez prokuraturę wydaje się być wątpliwa. Ze względu na wagę zarzutów instytucje do tego powołane sprawdzać będą wszystko do najdrobniejszego szczegółu. Odpowiedzialni za ewentualne nadużycia, zaniedbania lub pomówienia nie pozostaną bezkarni.
Polski
6.9K
1.8K
8.1K
2.6M
OficjalneZero
OficjalneZero@OficjalneZero·
🗣️@donaldtusk : „Nie będę wyciągał pochopnych wniosków na podstawie audycji w tym czy w innym kanale. Mam swoją opinię nt. wiarygodności niektórych źródeł. Liczę na to, że przesłuchanie, które odbywa się, przyniesie więcej konkretnych informacji”. ⤵️ Źródło m: @PremierRP
Polski
221
32
279
172.6K
Krzysztof Bosak 🇵🇱
Krzysztof Bosak 🇵🇱@krzysztofbosak·
Potrzebujemy komisji śledczej do wyjaśnienia afery szpitalnej KO. Dzisiaj stawiane są pytania już nie tylko o oszustwa na grube miliony, ale o śmierć pacjentów. Polityczny układ zamknięty stworzony w Warszawie przez panów Kierwińskiego i Trzaskowskiego pod patronatem Donalda Tuska nie może zostać zamieciony pod dywan w upolitycznionej prokuraturze. Ta afera wymaga szczegółowego i PUBLICZNEGO wyjaśnienia.
Polski
684
1.3K
10.6K
174.9K
Roman Giertych
Roman Giertych@GiertychRoman·
Jeszcze nie wiemy czy doktor Kacprzyk to przestępca zabijający ludzi i bezczeszczący ich zwłoki udawanymi badaniami tomografem. Wiemy jednak już na pewno, że dr Emil Jędrzejczyk to przestępca: albo nie zawiadomił o faktycznie popełnionym przestępstwie i naraził tym samym inne osoby na dalsze działania grupy mordująco-bezczeszczącej, albo zniesławił Kacprzyka fałszywymi oskarżeniami czyli popełnił czyn z art.212 par.2. KK
Polski
710
534
2.1K
482.1K
Elita na JDG
Elita na JDG@ELITA_NA_JDG·
Jeżeli jesteś nowy na twitterze i obserwujesz aktualną inbę to pewnie wydaje Ci się, że lekarze mają przejebane, zaraz posypią się zarzuty, wyroki, ustawy, towarzystwo zostanie wzięte za mordę i nadchodzi 7 lat chudych w medycynie Cóż... Jakby Ci to powiedzieć...
GIF
Polski
23
42
697
10.4K
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski@K_Stanowski·
Paradoks polega na tym, że tym razem najszybciej i najlepiej zareagował Rafał Trzaskowski. Nie rozmydlał, nie podważał, napisał z pełnym szacunkiem do treści, które padły, że pilnie kieruję sprawę do prokuratora generalnego. Trzaskowski w tej sprawie ma na sumieniu gigantyczne zaniedbania i de facto sprząta sam po sobie, ale jedno trzeba mu przyznać: nie zachowuje się jak gnida.
Polski
520
526
14.5K
650.4K
Herman 리트윗함
Stanisław Żerko
Stanisław Żerko@StZerko·
Niedługo 85. rocznica antyżydowskich pogromów we Lwowie w lipcu 1941 r. Wśród ukraińskich oprawców były kobiety, młodzież i dzieci, jak ten chłopiec na zdjęciu.
Stanisław Żerko tweet media
Polski
36
152
753
17.2K
Herman
Herman@masakranumer1·
@StZerko Jednym słowem ograbiła nas wszystkich. Teraz pytanie po co tylu posłów, skoro dowiadujemy się o ich istnieniu tylko z powodu afer. Tych coś robiących jest niewielu.
Polski
0
0
0
6
Andrzej Śledź
Andrzej Śledź@SledziuStream·
Czyli Ronaldo jednak lepszy od Messiego?
Polski
63
0
92
12K
Konfitura
Konfitura@KonfituraWAkcji·
Pozdrawiam z Józefowa. Kierujący nie wytrzymał ciśnienia podczas jazdy 30 km/h na jakieś 300 metrów przed rondem.
Polski
28
13
751
60.9K
Andrzej Śledź
Andrzej Śledź@SledziuStream·
Ale się wkurzyłem z rana...
Andrzej Śledź tweet media
Polski
196
62
10.1K
493K
Herman
Herman@masakranumer1·
@Polsport Doda - idealnie pasuje to tego reprezentacyjnego paździerza
Polski
0
0
0
341
Michał Pol
Michał Pol@Polsport·
Od nas kto? Gdybyśmy awansowali na mundial? 🤔
Polski
563
27
669
275.8K
Grzmichuj✡️
Grzmichuj✡️@GrzmichujG·
@Ginekox Rozumiem, że pracując dotychczas na dwóch pełnych etatach spędzałeś w obydwu miejscach pracy po 160h miesięcznie.
Polski
3
3
121
1.3K
Ginekox
Ginekox@Ginekox·
Proponuję kolegom lekarzom powrót do postulatu 1 lekarz 1 etat, 1 etat dla specjalisty płatny 3-5 średnich krajowych i koniec, nie patrzeć na błagania dyrektorów o dodatkowe dyżury, 1 etat i idziemy do domu - odchodzimy od łóżek, niech politycy zobaczą co wtedy się stanie
Polski
93
4
135
15.5K
donald.pl
donald.pl@donald_PL_·
jeżu w malinach, oni NAPRAWDĘ uważają, że znanie lekarza to jest jakaś kompetencja dająca pierwszeństwo jak bycie pierwszym na skrzyżowaniu
Polski
16
4
166
19.4K
Herman
Herman@masakranumer1·
@PolicjaPiasecz1 debil, nic więcej do dodania. A policjantowi gratuluję i dziękuję, że nie odpuścił sprawy.
Polski
0
0
15
245
Policja Piaseczno
Policja Piaseczno@PolicjaPiasecz1·
☝️ Ta historia mogłaby zakończyć się po kilku minutach. Mogłaby, gdyby nie wyjątkowo słaba pamięć 42-letniego mężczyzny co do własnych deklaracji. W minionym tygodniu policjant piaseczyńskiej drogówki, zwrócił uwagę na Mazdę zaparkowaną przy przejściu dla pieszych w rejonie ul. Chyliczkowskiej i Armii Krajowej. Postanowił ustalić do kogo auto należy i dlaczego zostało pozostawione akurat w tym miejscu. Chwilę później przy samochodzie pojawił się 42-latek z kanistrem paliwa. Wyjaśnił, że poprzedniego wieczoru kiedy jego kolega próbował dojechać do domu, nagle w aucie skończyło się paliwo, auto zostało tym samym unieruchomione i pozostawione na chodniku. Podczas sprawdzenia mężczyzny w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Co więcej, od 42-latka wyczuwalna była woń alkoholu. Mężczyzna zapewnił jednak, że samochodem nie przyjechał, jak również nie zamierza nim jechać, ponieważ jest świadomy konsekwencji, które za takie zachowanie mu grożą. Kilka minut później na miejsce przyszła 52-latka, by pomóc odebrać auto. Kobieta posiadała uprawnienia, była również trzeźwa i nie było żadnych przeciwwskazań by ruszyła w drogę. Wydawałoby się, że wszystko zostało zakończone, a cała sytuacja wyjaśniona. Szybko okazało się, że tylko się wydawało... Chwilę później policjant postanowił jeszcze raz pojawić się na ulicy Chyliczkowskiej, a ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Funkcjonariusz po chwili zauważył jadącą Mazdę, natomiast za jej kierownicą nie siedziała już kobieta, której pojazd przekazano, a mężczyzna. Dokładnie ten sam, który kilka minut wcześniej tłumaczył, że nie ma prawa jazdy, wie o zakazie prowadzenia i nigdzie nie zamierza jechać ponieważ jest pod wpływem alkoholu. Mężczyznę poddano badaniu, które wykazało, że ma on blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Próba "przechytrzeni" policjanta zakończyła się więc zatrzymaniem i odpowiedzialnością karną. 42-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bez wymaganych uprawnień. Odpowiedzialności nie uniknie również 52-latka, która udostępniła samochód osobie znajdującej się pod wpływem alkoholu i nieposiadającej prawa jazdy. Postępowanie w tej sprawie objęte jest nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Ta historia pokazuje jak może zakończyć się brak rozsądku, zwłaszcza gdy ktoś najpierw przekonuje policjanta, że doskonale zna przepisy i konsekwencje ich łamania, a chwilę później postanawia udowodnić coś zupełnie przeciwnego. Przypominamy, że na drodze znacznie lepiej sprawdza się rozsądek niż liczenie na łut szczęścia!
Polski
11
5
90
15.6K
Павло
Павло@ApostolPavloM·
@mr_vadym_paul Ну Рошен наскільки знаю займає значну частину ринку у Польщі.
Українська
6
0
61
2.5K
Mr. Paul
Mr. Paul@mr_vadym_paul·
Те що Порошенко з Рошен ще не загнав під плінтус польську кондитерку вважаю його великим геополітичними провалом
Українська
49
25
1.9K
36.4K