
@76night76 no jest win=win dla wszystkich, ale ogólnie Bastian lepiej rokuje
Polski
szef
878 posts








🔛 Ekipa „plandekowa” spisała się ponownie na medal!🥇 My nie przekładamy i ze spokojem czekamy na mecz #GRUZIE!💪 Do zobaczenia w niedzielę!👋

🔛 Ekipa „plandekowa” spisała się ponownie na medal!🥇 My nie przekładamy i ze spokojem czekamy na mecz #GRUZIE!💪 Do zobaczenia w niedzielę!👋



Ja nie mam czasem słów na radosną twórczość tego człowieka #speedway