саня на трьох опорах

49.5K posts

саня на трьох опорах banner
саня на трьох опорах

саня на трьох опорах

@requiharle

одеса, харків 가입일 Mayıs 2022
650 팔로잉1.5K 팔로워
고정된 트윗
саня на трьох опорах
Харків, твітер, дуже потрібна допомога. Просто SOS. Ми з чоловіком і з нашим улюбленим котиком Санею шукаємо зйомну квартиру. Потрібен ваш репост. Дуже всіх прошу.
саня на трьох опорах tweet mediaсаня на трьох опорах tweet media
Українська
3
125
133
4.7K
саня на трьох опорах
ох і зайоб у мене в житті зараз, ви не уявляєте. пізніше розповім.
Українська
2
0
3
63
жнець
жнець@spade_reaper·
@requiharle @inapprman я теж беру без цукру, від неї в мене зуби не плавляться )
Українська
1
0
2
25
саня на трьох опорах
@inapprman для діабетиків, наприклад. моїй мамі не можна з цукром. а я не люблю багат цукру споживати, але люблю смак коли
Українська
2
0
2
64
саня на трьох опорах
@IGnatyshak люди не хочуть здавати, якщо є кіт або ті хто хоче, здає дуже далеко, де нам не зручно. майже завжди це останні поверхи, а це небезпечно
Українська
0
0
0
17
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@requiharle Підкажіть а в чому складність? Зустрічаю багато таких повідомлень і не розумію всіх нюансів.
Українська
1
0
0
14
саня на трьох опорах
мені здається, шо пошуки квартири для нас з чоловіком, доведуть мене до дурдому.
Українська
2
1
26
721
Витольда
Витольда@viktoria72900·
@requiharle Такому 🐱 я б здала! Буду здавать на Салютi (нов.дома) 1 к. 3 пов. Десь пiсля 10 Липня.
Українська
1
0
1
20
саня на трьох опорах
Саня мене заспокоює поглядом, каже, шо ми обов'язково знайдемо хорошу квартиру
саня на трьох опорах tweet media
Українська
2
1
137
952
Ivan Klishch 🇺🇦
@requiharle Не знаю вас, але останні кілька днів бачу ваші повідомлення, і безмежно щасливий за вас!
Українська
1
0
7
64
саня на трьох опорах
а я от спостерігаю, як деякі люди, які казали, що у мене все буде хуйово, ніколи не буде щастя і я не зможу ходити, побачили, шо я почала ходити сама без тростини і давяться своєю отрутою. боже, яке прекрасне відчуття ☺️
Українська
7
0
111
2K
саня на трьох опорах
@nepyzghenyj абсолютно не смішно. нам в цій, де ми зараз, майже нема життя. а з тваринкою брать не хочуть
Українська
0
0
1
51
Toj hto palaje
Toj hto palaje@nepyzghenyj·
@requiharle Ну хоч десь притулок знайдете🫤 Насправді не смішно.
Українська
1
0
1
52
саня на трьох опорах
@ElenStar_ та це якийсь жах, у мене вже руки опускаються. а в цій хаті на хтз вже просто неможливо жити.
Українська
0
0
2
60
ElenStar
ElenStar@ElenStar_·
@requiharle блін, це дуже несправедливо( ех, колись буду сдавати хату на салтівці, буде 100% пет френдлі...
Українська
1
0
1
76
саня на трьох опорах
Саня сумний, бо люди не хочуть здавати квартиру такому чемному, гарному і розумному котуні.
саня на трьох опорах tweet media
Українська
3
8
157
1.2K
саня на трьох опорах
@W3JvQtDgphjUvCH ох, я вже не знаю, що робить. а ті, хто не проти кота або в єбенях Харкова, або дуже високо, а це по перше небезпечно, по друге мені важко підійматися. дуже хороший котя, не робить ніякої шкоди. хоч бери і теж ховай, я хз((
Українська
1
0
4
65
Н.Д.
Н.Д.@W3JvQtDgphjUvCH·
@requiharle Я свого ховав на трьох хатах протягом 6 років. Майже не можливо знайти норм хату кітфрендлі навіть в Києві.
Українська
1
0
5
89
Jörg Kunkel
Jörg Kunkel@JoergKunkel·
@requiharle Ваші пости тут чудові. Коли я бачу, що ви щасливі, то й я щасливий. Це чудово і приємно.
Українська
1
0
2
141