Szanowny pracowniku STS-ie, który śledzi moje konto, informuje że nie podam już dzisiaj żadnego typu, także na spokojnie możesz iść sobie spać
W końcu jest sobota, ile można siedzieć w tej robocie w ten dzień i mieć takie przejebane zadanie jak śledzenie czyjegoś konta i korygowanie typów