Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
З Манчестера в Едінбург на Mercedes Vito: 400 км нового досвіду. Колись я подивився відео TopGear де Джеремі Кларксон на Audi A8 дизельній на одному баку заїхав з Лондона в Едінбург і назад - з того моменту зробити подібне стало мрією і недавно я її здійснив. В цьому треді розповім про новенький Mercedes Vito 114CDI з правим кермом, розберемось що це за тачка, чи її вистачає для 9 пасажирів з багажем, скільки коштує така поїздка ну і мої загальні враження від Віто. Погнали тред. 👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
10
6
122
18.8K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Минулого листопада ми їздили у відрядження у UK з метою продовжити контракти з існуючими клієнтами і намутити нових. Спочатку ми прилетіли в Лондон, звідтам поїздом поїхали в Манчестер і звідтам мали поїздом їхати в Едінбург. І тут до мене прийшла ідея враховуючи єбейшу ціну на поїзд: а давайте на 9-х знімем буса і поїдем на ньому. Колективу ідея сподобалась і я організував цей двіж-паріж.
Сумний Дембель tweet media
Українська
2
0
30
2.6K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
По ціні: оренда машини на сутки - 300 баксів і ще 71 доларів соляра. Разом 371 долар, або 41 долар з людини що вийшло доволі непогано враховуючи, що я забрав всіх з-під готелю в Манчестері і привіз під готель в Едінбургу.
Українська
2
0
29
2.2K
YK
YK@206_110·
@vladJavaScript Роад шоу, колись робив лідогенерацію в іт конторі під такі поіздки шефа
Українська
1
0
2
99
공유