
З Манчестера в Едінбург на Mercedes Vito: 400 км нового досвіду.
Колись я подивився відео TopGear де Джеремі Кларксон на Audi A8 дизельній на одному баку заїхав з Лондона в Едінбург і назад - з того моменту зробити подібне стало мрією і недавно я її здійснив. В цьому треді розповім про новенький Mercedes Vito 114CDI з правим кермом, розберемось що це за тачка, чи її вистачає для 9 пасажирів з багажем, скільки коштує така поїздка ну і мої загальні враження від Віто. Погнали тред. 👇

Українська

