Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Audi Q5 vs BMW X3: який преміум кросовер кращий до 30к? Нещодавно мені випала нагода протестувати спочатку Audi Q5 2018 2.0 TFSI турбо бенз 252 сили на 7-ступеневому мокрому роботі DL382 і потім через місяць BMW X3 2019 xDrive30i 2.0 турбо бенз на 252 сили і на 8-ступеневому автоматі ZF 8HP. Нещодавно я робив дослідження для підписників мого закритого чата і там ми вияснили, що на ринку 250 Audi Q5 Mk2 і 140 BMW X3 G01 і вони з запасом лідери у нас серед свіжих преміум кросоверів до 30-40к. Мені було цікаво розібратись для себе, чому Ку5 у нас більше люблять і що б підійшло мені? Буде трошки відео звітів то ж погнали тред.👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
16
11
186
22.8K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Техніка: Audi Q5 другого покоління побудовано на класній платформі MQB Evo - на ній же йдуть А6, А8, Каєн, Бентайга, Урус, Туарег. Цікаво, що хоч двигун стоїть продольно, але ця машина передньопривідна оригінально і назад момент віддається аж через 2 муфти: це доволі нова для Ауді система Кватро Ультра. По двигунам: найчастіше у нас можна зустріти цю Ауді з класним двигуном 2,0 ЕА888 ген3 у парі з роботом DL382. На другому місці йде класний дизель 2,0 EA288 з тим же роботом. Audi SQ5 могла бути бензинова 3.0 V6 на ЕА389 або дизелі 3.0 V6. Обидва 3.0 двигуна йшли з гідроавтоматом ZF 8HP. 3.0 дизель по надійності ще може бути, а от 3.0 бензин вважається не самим вдалим навіть у версії з турбіною. Ще бувають плагін гібриди на базі 2.0 двигуна. Я б дивився до версії з 2.0 турбо бензом ЕА888.
Сумний Дембель tweet media
Українська
7
0
19
4.3K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Техніка BMW X3 G01 це класні платформа CLAR і класні B двигуни: 2.0 В48 бензин і 2.0 В47 дизелі, або абсолютно легендарний 3.0 В58 турбо бенз або 3.0 дизель В57 - вони йдуть у парі з класною коробкою ZF 8HP. Також є плагін гібрид на базі 2.0 двигуна. Двигун стоїть продольно, привід по замовчуванню задній і передок підключається муфтою. Всі двигуни класні як по характеристикам так і по надійності. Я б радив дивитись 2.0 двигуни.
Сумний Дембель tweet media
Українська
1
0
16
3.8K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
По надійності: як це не дивно, але БМВ буде більш надійним. Чудові В двигуни у парі з ZF8HP гарно себе зарекомендували. У Ауді з надійністю гірше: робот не такий надійний як гідроавтомат від ZF та і до 3.0 бензинового двигуна є питання. Щодо зовнішньості то обидві ці машини по-німецьки лаконічні. Мені обидві подобаються, але я відзначу, що Ауді є більшою ніж виглядає. Коли комусь сказати, що Ауді Ку5(4.66 метри довжина) довша ніж Рав4 (4.6 метри) то у всіх шок)
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
1
0
13
3.3K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
От щодо салонів то різниця є. Я тепер стараюсь робити відео огляди що б можна було зрозуміти якість матеріалів і може якісь дрібнички як організовані. Візуально мені більше подобається Х3 і особливо в М пакеті з цим чудовим М кермом(третє фото)
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
1
0
16
3K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
У Ауді більше жорсткого пластику. Що мене підкумарило: навіть підвіконня з водійської сторони жорстке. youtube.com/watch?v=c58rMy…
YouTube video
YouTube
Українська
1
0
10
4.8K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
По сидінням: спереду однаково зручно, обидві машини мають чудові сидіння  з висувною підтримкою. Але більшість Ауді у нас на ринку без таких сидінь: їх прям важко знайти на спорт сидіннях в той час як майже всі BMW мають сидіння з підтримкою ніг. В обох машинах кермо має дуже довгий виліт то ж навіть таким довгоногим мавпам як я вдається комфортно сісти. Позаду в Ауді трооошечки більше місця (бо двигун не так завалений в салон як у Х3). На перших фото бежевий салон це Ауді, далі БМВ.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
3
0
15
2.7K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Багажники: по моїм замірам у БМВ Х3 розмір багажника як у моєї тойоти 425літрів, а от у Ауді Ку5 486літрів що доволі багато. Перше фото це багажник Ауді, друге - БМВ. Нагадаю, що на сайті є окрема сторінка де можна порівнювати багажники.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
1
0
11
2.6K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
По мультимедія: Ауді дорест 2018-2020й роки має тільки 8.3 дюймову магнітолу(фото1) в той час, як Х3 навіть базова магнітола більша 8.8 дюймів (фото2), а максимальний екран взагалі 10 дюймів (фото 3).
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
2
0
10
2.4K
공유