
Щодо моїх 170 то якщо всі тут такі святі, то помоліться за мене грішну і йдіть туди куди і без карти дійдете!!
Olga Grishkina@OlgaGrichkina
Якщо кому цікаво - м"які, значно якщо порівнювати з клебером, на сухій трасі ведуть себе прекрасно, чітко тримають трасу, не шумлять до 170, задоволена дуже!!)) п.с. 170 це була разова акція бо засранець на 2.0 турбодизелі вирішив встановити, що краще таки 2.0 турбобензин))
Українська





