Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@OlgaGrichkina Я тепер пишу, що тестую машину на 180 виключно на автобанах у Європі інакше приходять і напихують мені хуїв типу як це можна по українським трасав більше 130 їхати :D
Українська
7
0
25
1.2K
Olga Grishkina
Olga Grishkina@OlgaGrichkina·
@vladJavaScript Та дааа, всі ж так дотримуються правил і можна подумати я в місті 170 перла))) та ніби всі адекватно зреагували, але от одне притрушене вилізе і зіпсує усе, що я вкладала в той твіт))
Українська
1
0
3
149
Olga Grishkina
Olga Grishkina@OlgaGrichkina·
@vladJavaScript Я тут чекала, що за окко мені хуїв напхають, але щось мовчать))
Українська
0
0
0
93
«Запорожець» 2012 року випуску
@vladJavaScript @OlgaGrichkina Але ж у чому вони не праві?) впевнений, що популяризація високої швидкості працює. Недарма автовиробники у внутрішніх документах забороняють у рекламі використовувати демонстрацію будь-якого порушення ПДР. До того ж, все ж левова частка авто у нас на трасах їздить менше 130.
Українська
1
0
1
71
Інсульт
Інсульт@insult_91·
@vladJavaScript @OlgaGrichkina Я по Киеву ночами так їзжу. Але блять стремно, дороги хужі ніж на Донбасі. І да, я вперше за два роки відчув шо резина гівно, по трассі і грунтових норм, а для таких доріг це пизда
Українська
1
0
0
40
공유