Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
11
2
109
33.6K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
🚗 Мій досвід з BMW У колеги був BMW X3 G01 M40i і він мені дав на 2 дні його поїздити. Потім ми декілька разів їздили в Польщу на BMW X5 G05: один раз на 50e плагін-гібриді і другий — на 4.4 V8 М50і. Потім ще їздив на BMW 850i G16 на тому ж таки 4.4 V8 N63. Ще пізніше я поїздив в Польщі на BMW X3 G01 і закохався в платформу CLAR. Вона дуже збалансована.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
1
1
25
4.8K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
🏁 Конкуренти(за ці гроші, які я тестував і розглядав собі): Я тестував Audi Q8 3.0 TDI 2025, Land Rover Defender 2025 3.0d, VW Touareg 2025 3.0 TDI. Хотілось би ще на Mercedes GLC і GLE покатати. Тестував також Volvo XC90 B5 2025. 2 дні у мене був новий Lexus RX450h.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
1
0
23
4.3K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Після багатьох тестів я став ставити собі питання: чи потрібна мені велика машина? Я люблю кемпінг, маю зріст 191 см, тож дивився велику машину, в яку мали влізти донька, дружина, намет, сап і купа туристичного спорядження. Але саме ті 2 дні на Лексусі показали мені, що мені така велика машина потрібна 1–2 рази на рік — весь інший час я буду мучатися на ній у Львові. Тому я купив собі бокс на дах і почав дивитися на менші машини.
Сумний Дембель tweet media
Українська
1
0
19
3.7K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Оригінально я хотів у салоні BMW глянути X1 бо він має цікаву ціну(на фоні Х3). З нього і почну: машинка має поперечно розміщений двигун і вона трохи менша за мою Рав4. За рахунок компоновки місця позаду лише трохи менше, ніж у Х3, але відчуваються простіші матеріали та простіші передні крісла. Та й багажник у Х1 менший ніж у Х3 і моєї Тойоти. Я б дивився собі BMW X1 xDrive23i з 48-вольтовим гібридом на B48 потужністю у 204 сили. Саме така машинка з потрібними мені опціями коштувала б 66к.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
2
0
20
3.5K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Потім я сів в Х3 G45 і зрозумів, що він відчувається геть іншим. Так, матеріали салону гірші, ніж у G01, але вони все ж відчуваються краще, ніж у Х1, і точно краще, ніж у моїй Тойоті. Особливо сидіння — класні, але гірші, ніж в Х5 чи в XC90. Позаду місця менше, ніж у Тойоті, але багажник десь такий самий. Парадокс у тому, що Х1 має майже майже такий самий за довжиною салон, але Х1 — 4,5 м у довжину, а Х3 — 4,7 м. Чому так? Відповідь проста: у Х3 продольно розміщений двигун і він зжирає місце в салоні, але дає кращу керованість. Щодо салону скажу, що мені ок ці фенсі екрани: вони доволі зручні, а матеріали не такі вже й погані, як про них пишуть. Не гірші, ніж в Ауді А6 С8 чи Q8 :) Що там купа дубового пластику що тут. Мені ок. Зовні Х3 мені теж подобається. Я собі нарахував Х3 xDrive20 на 80к долярів.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
2
0
18
3.4K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Але саме цікаве почалося на тест-драйві: тестова машина була в версії X3 xDrive20 з 48-вольтовим гібридом на 208 сил і 330 Н·м моменту і на 245/50 R19 колесах. Батарея ~0.9 кВт·год що вже доволі непогано і машина може на ходу глушити двигун при гальмуванні. По динаміці машина їде +- як моя Тойота в районі 8 секунд, але ходовка G45 це якийсь космос. Ми їхали по “місячній поверхні” і я офігів наскільки G45 комфортна і зібрана. Це звичайна пружинна підвіска. Моїй Тойоті до неї як до неба і я був у повному екстазі. Я спробував багато автомобілів, але цей Х3 був не набагато гіршим за Туарег або Дефендер на пневмі. Звичайно, що пневма жорсткі края м'якіше обробляє, але Х3 теж феноменально комфортний. Єдине, що він трошки крениться — я б докупляв адаптивну підвіску. Власне 80к за хDrive20 це з адаптивною підвіскою.
Сумний Дембель tweet media
Українська
2
0
15
3.2K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Так, ціна зараз дика. Сама дешева передньопривідна Х3 стартує з 59к долярів. Думаю, що з часом ціна впаде на 5-10к. Менеджер в салоні мені сказав, що можна і М50 версію розглянути на божественному 3.0 бітурбо В58 з м'яким гібридом: 398 сил, 580(!) нм моменту. Рік тому мені колега давав на два дні покататися на своєму BMW X3 G01 M40i LCI на 382 сили, і я згадав, яка то цікава машина. Хочеш їздити як дід — включаєш еко-про і маєш 10–11 літрів по місту, а хочеш динаміки — і їдеш 4,5 с до 100. Ось мій текст про неї: saddembel.blog/thread/bmw-x3-…
Українська
2
1
21
3.1K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Цікаво, як мої думки змінилися після стількох тест-драйвів. Рік тому я писав, що Х3 мені замалий. Зараз я купив бокс на дах і змирився з простором позаду. Та й згадав, що мріяв поїхати на Нюрбургрінг на своїй машині, і тепер думаю, що це краще роботи на Х3 М50і. Потрібна мені комплектація цієї машини коштує 95к що дуже дорого, але BMW дають дуже класне розтермінування: платиш 40 відсотків і машину тобі на 3 роки розбивають в гривні. Це по 67к грн на місяць: я зараз стільки ненапряжно плачу за Джимніка. Таким чином, BMW X3 G45 M50 став моєю мрією. Сподіваюсь, що війна колись закінчиться, і я зможу собі його купити замість Тойоти Рав4. BMW X3 M50 — це дуже універсальна машина, яка може бути як суперкомфортною, так і агресивно-спортивною для Нюрбургрингу.youtube.com/watch?v=XVLGIQ…
YouTube video
YouTube
Українська
3
0
12
4.2K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
🤝 Підтримка і закритий чат Дякую, що читаєте мене :) Якщо маєте питання по вибору авто, шин або просто хочете тусуватися в класному закритому авточаті автоспільноти Сумного Дембеля — підписуйтесь, і я додам вас у чатик: 🔹 Monobase: base.monobank.ua/F2zi6ajbMy6ukq 🔹 Patreon: patreon.com/c/saddembel Для закритого чатику я також пишу окремі статті, ось декілька з останніх: Седан до 18к: Mazda 6 vs VW Passat NMS2 чи Аudi A4 B9?, Містка машина за 8к на Харківщині: що це може бути?, Audi A6 C8 vs Audi A5 B9 до 30к: чи є світло в кінці тонелю?, Преміум кросовери 2020+ до 41 000$ Mini Countryman: перше покоління за 13-15 чи друге за 17-18? Якщо ви не хочете в чатик, але ви хочете вибрати машину то у мене є послуга як разової консультації так і підтримки вас аж до моменту, поки ви не оберете собі авто. Деталі і ціни тут saddembel.blog/services Вам інформація і допомога, мені підписка, а гроші все одно підуть на волонтерку. P.S. Від недавно в нашому чатику є чатбот, який кожен день робить підсумок про що писали в чатику: людей стає багато то ж класно, що інформація підсумовується. P.P.S. З усіх грошей, що заходить у блог, я сплачую податки.
Сумний Дембель tweet media
Українська
1
0
12
2.3K
Бий русню - рятуй планету🇺🇦
@vladJavaScript 100 тисяч за Х3 СТО СУКА ТИСЯЧ ЗА Х3. Я нахуй не вірю в такі ціни, це просто пезда. А текст гарно написаний, сподобалось читати. АЛЕ СТО БЛЯТЬ ТИСЯЧ ЗА Х3 АААААААААААААААА
Українська
1
0
1
30
fón_riman
fón_riman@Roman_DDR·
@vladJavaScript 8-9 літрів на сотню, не так і мало як для гібрида. Про універсал якийсь не думали, замість бехи?
Українська
0
0
0
12
공유