.Anna.
8.9K posts



🗣Після війни я би не радив нашим парнерам робити претензії до України. Хлопці прийдуть з війни зі схибленою психікою. Якщо угорський Мадяр щось скаже, то до нього прийде не посол, а прилетить український Мадяр (командувач СБС) і це погано закінчиться. Наші союзники що хочуть побачити замість наших заробітчан наших вояків? — Юрій Сиротюк «Мамай», головний сержант батальйону безпілотних систем 5-ої окремої штурмової бригади ▫️«Чи готові зараз поляки до війни з українцями? Поляки готові до того, що в їхні міста полетять українські дрони? Поляки готові до смертей своїх людей? Ми відступати не будемо. Я би не радив їм переступати межу». ▫️«Ми не будемо чекати нападу з Білорусі і можемо завдати превентивного удару. Цього боятись не треба — війна».










❗️HIT❗️ Pamiętacie żeby policja i straż pożarna ściągały z prywatnych posesji 8 gwiazdek lub walkę z sepsą? No to patrzcie co się dzieje w Izdebniku. Bilbord z napisać nIEBAĆ TUSKA został ściągnięty przy udziale wszystkich służb ratunkowych. Siły użyte do akcji: 2 radiowozy (6 policjantów), 2 wozy strażackie (5 strażaków), karetka pogotowia. Mam nadzieję, że w tym czasie nikt nie potrzebował prawdziwej pomocy.


















