Perodeformero 🎶🎵🎵🎶🎸🎷🎺🥁

46.6K posts

Perodeformero 🎶🎵🎵🎶🎸🎷🎺🥁 banner
Perodeformero 🎶🎵🎵🎶🎸🎷🎺🥁

Perodeformero 🎶🎵🎵🎶🎸🎷🎺🥁

@Perodeformero4

Music editor, journalist, photographer, music producer, animal protector. adventurer, space captain Nisam Biške i nemam veze s grupom Pero Defformero.

Entrou em Mayıs 2012
951 Seguindo1.6K Seguidores
Danas
Danas@OnlineDanas·
„Rat“ Aleksandra Vučića sa Univerzitetom u Beogradu: Šta je isprovociralo hitnu reakciju predsednika? danas.rs/vesti/drustvo/…
4
2
6
1.3K
Igor Avžner - L U S T R A C I J A!
Posle dve nedelje horora sa MTS, jer sam bio pretplatnik Oriona, nemogucnosti Yettel i A1 da preuzmu opticki prikljucak... KAPA DOLE I SVE PREPORUKE ya Yunet. SVE ZAVRSENO ZA 2 DANA, internet protok fantastican, customer service za 10+ Sirite, da ljudi saznaju. TO je to...
Igor Avžner - L U S T R A C I J A! tweet media
13
46
140
12K
KateK
KateK@katepileric·
@OnlineDanas Predsedniče svih građana, nije nas briga šta misliš o idejama pojedinaca
1
0
2
61
Danas
Danas@OnlineDanas·
Vučić: Mislim sve najgore o Gruhonjićevim političkim idejama ali niko nema pravo da čini nasilje danas.rs/vesti/drustvo/…
33
1
5
3.9K
Živorad Milenkovic
Živorad Milenkovic@babamandrak·
Toliko je vruće, da sam morao da obučem bermude.
Živorad Milenkovic tweet media
45
8
697
11.3K
Lepa
Lepa@SakiSamic·
@Anarhitektura Ma neka se sklone smetaju im repovi iz prošlosti
4
0
3
251
Lepa
Lepa@SakiSamic·
A sad jedan nepopularan tvit da me malo druga strana čereči Đilas i Ponoš treba da se povuku iz politike. Još juče.
15
1
45
2.4K
Olja
Olja@asocijalnasam·
Otišla danas u Ikeu i kao aj' da kupim još jedan kabl za punjač od 3 m. kad ono cvrc... nema ili su ih rasprodali za telefone ili su prodati da narod može da 'vata lasom decu po kući. Uzgred, kabl je fenomenalan + super brzo puni. Preporuka ko kuća.
3
2
165
15.4K
Maslacak15
Maslacak15@Maslacak151·
@n1srbija morao si da dodjes na N1 da nam to kazes? Nisi nedostajao, ali ni kod cacicija nema apanaze za dzabe... Mora da se botuje, neko na twitteru, neko na N1...
1
0
5
375
Kuke i motike
Kuke i motike@njpetrovicc·
Tri pitanja za evrotalibansku "pro EU koaliciju": 1. Zašto, od 2012 - 2024. niste mahali evropskim zastavama i okupili kritičnu masu, sposobnu da ugrozi Vučića? 2. Zašto vam, u tome i u pritisku na Vučića da raspiše poštene izbore nije pomogla ta EU? 3. Zašto sve ovo, što se dokazalo neuspešnim, pokušavate da nametnete studentima koji su za godinu ipo uspeli ono, pro bi niste za 14 godina? Glupost, ili zla namera?
Belgrade, Republic of Serbia 🇷🇸
82
66
501
38.9K
Senkaaa
Senkaaa@Senkaaa255894·
A zašto se Srbi žale na velike gužve na mk. granici sa Grčkom? Što im smetaju gužve, nije mi jasno, kad su za gužve glasali i kad i dalje, po istraživanju, više žele da glasaju za studentsku listu koja nije za EU, nego za jasne pro EU stranke? 🤷 Sve što volite, to vam je
35
28
471
9.1K
Greška generacije
Greška generacije@stefidzax·
ludim kako je ona sebe ubedila da je dobra riba i da je seksipilna
324
29
1.9K
170.4K
svjetlana rasic
svjetlana rasic@svjetlanarasic·
@Senkaaa255894 Btw, zašto svi idu u Grčku preko Đevđelije? Na prelazu u Dojranu nema nikakve gužve, a more je podjednako udaljeno od obe destinacije.
1
0
6
331
Anka
Anka@Anka56717528·
@egox_ego Bumeri su radili malo, a imali lepa primanja, drustvene stanove, besplatno skolovanje i zdravstvenu uslugu. Satiricne fraze iz doba socijalizma: "Ne moze toliko malo da me plati, koliko malo ja mogu da radim" i " Radio, ne radio, svira ti radio". Zato smo tu gde jesmo!
4
1
26
525
alteя еgo
alteя еgo@egox_ego·
Nijedna generacija nije radila manje za više para od ove koja se žali na "burnout."
13
1
61
4.5K
Drug Kulen
Drug Kulen@Kulen_Sremski·
Trebalo bi da neko pozove na neplaćanje RTS, odnosno računa za struju.
1
0
3
195