Fel🦇

1.2K posts

Fel🦇 banner
Fel🦇

Fel🦇

@_irispat_

nawet diabeł może płakać | cartoons | animation films | comics | animanga | games | Fel/Pat/Pati | 22 yo | they/them

Entrou em Ocak 2026
72 Seguindo65 Seguidores
oliwia
oliwia@klavstace·
@_irispat_ they love whitewashing their own characters 😭
English
1
0
2
78
oliwia
oliwia@klavstace·
if i was kristoph i would kill him on the spot
oliwia tweet media
English
4
13
123
1.5K
Fel🦇 retweetou
🍒iwo🍓
🍒iwo🍓@kotki_enjoyer·
czy ktoś wie gdzie można przeczytać nowe rozdziały vnc? bo ciągle jakieś posty mi się wyświetlają i bardzo chcę wiedzieć o co chodzi
Polski
0
2
0
46
Fel🦇 retweetou
Arnoux
Arnoux@Arnouxplusfan·
#銀高
Arnoux tweet media
QME
0
154
1.1K
6.4K
Złodupiec // Bayonetta's glasses //
@_irispat_ Chłop miał 3 lata i 4 miesiące, przebił średnia życia szczura o ponad rok. Na koniec miał naprawdę dobre i komfortowe życie. Mogę się tylko cieszyć, że był ze mną tak długo.
Polski
1
0
6
55
Fel🦇
Fel🦇@_irispat_·
@Lesnedziecie2 Ooo. No ja mam 30 godziny teraz do Poznania, ale ogólnie to jestem z południowej Wielkopolski
Polski
0
0
0
9
Fel🦇 retweetou
邑
@mo_hc_a·
邑 tweet media
ZXX
0
172
1.1K
6K
Fel🦇
Fel🦇@_irispat_·
@akeczikicia Obejrz Atelier Szpiczastych Kapeluszy bo to złoto
Polski
0
0
0
45
dain ✮ naukosick!!!
dain ✮ naukosick!!!@akeczikicia·
jesu od paru lat jedyne anime jakie obejrzalem to berserk tesknje za tym jak regularnie cos ogladalem musze wrucic💔 ale juz tyle rzeczy ovejrzalem ze trudno znalezc czasem cos nowego ciekawego
Polski
2
0
9
409
Złodupiec // Bayonetta's glasses //
Nieironicznie tysiąc razy lepiej znoszę temperatury po 30-pare stopni. W zimie marznę w 4 warstwach ubrań i opatulona szalikiem. Nieważne ile kocy na siebie rzucę i ile herbaty w siebie wleje - rozgrzanie się zajmuje mi godziny.
em 🇪🇺🏳️‍🌈🇩🇪🇺🇦@OskWars

Mróz: wracasz do domu, ciepła kąpiel, ciepła herbata, ciepła piżama, koc, kaloryfer i jest idealnie Upał: wracasz do domu. Jest jeszcze gorzej. Zero sposobow na ochlodzenie

Polski
1
0
1
67