Mustafa Džinić retweetou
Mustafa Džinić
17.9K posts

Mustafa Džinić retweetou
Mustafa Džinić retweetou
Mustafa Džinić retweetou

Željka Cvijanović je član i moga Predsjedništva BiH.
Pa kada se sastane sa optuženim za ratne zločine sastaje se, na žalost, i u moje ime.
Iako ona, naravno, ne misli da je to tako.
#BiH #BosnaiHercegovina
@Cvijanovic_Z

Mustafa Džinić retweetou
Mustafa Džinić retweetou

Nije otišao samo veliki slikar. Otišao je jedan od rijetkih umjetnika koji je decenijama branio dostojanstvo kulture u zemlji koja svoje stvaraoce prečesto prepoznaje tek kada ih izgubi. Počivaj u miru dragi Edo.
radiosarajevo.ba/amp/vijesti/bo…
Mustafa Džinić retweetou

Bude li mi ijedan od dvojice ovako o meni pisao, dići ću ruku na sebe.
rengarceo@Mission3Nn
@nego_sta Moja majka licno znam kupila haljinu od 40000din i eno nikad je nije obukla 2 godine i vise stoji, i ja smatram da moj otac iako nije rekao nista tad a trebao je ocigledno jer je to bacanje para xyz put na gluposti
Mustafa Džinić retweetou

radiosarajevo.ba/metromahala/ja…
Sjetite se: Aida Buturović, bibliotekarka, heroina mira u doba rata, žena koja je u onoj noći spasavala knjige iz Vijećnice, pa je na povratku kući ubio četnički geler. Knjiga ili život, kazala bi sudbina. Aida je život dala za knjigu. Najbukvalnije. Najčistije. Bez metafore. Bez ceremonije. Bez govornice. Bez protokola. Bez epopejičnih riječi. Bez političara koji će joj trideset godina kasnije lijepiti svoje ime uz spomen-ploču, a istovremeno ostavljati instituciju za koju je poginula da se guši bez prostora, novca i statusa. Aida je poginula spašavajući biblioteku iz Vijećnice, da bi današnji upravljači spašenu Vijećnicu držali bez biblioteke. Razmislite samo! To je moralni ponor. To je civilizacijska sramota!
Mustafa Džinić retweetou
Mustafa Džinić retweetou
Mustafa Džinić retweetou
Mustafa Džinić retweetou
Mustafa Džinić retweetou

@BiondicMar93932 Sad mu to reci, odgovor će biti:'Ja to nisam rekao.' Nije za zamjeriti. Čovjek ponavlja naučeno ili rečeno, bez razumijevanja značenja rečenog. Jbg, nije mu zamjeriti. Svi imamo svoje domete, tako i on i njegovi.
Mustafa Džinić retweetou





















