
@LukaszKohut A ja myślałem, że bujają się Izerami Nawrockiego, dziękuję za uświadomienie. Kiedyś miałem taką chemiczkę w szkole, btw komunistyczna menda, która twierdziła, że jak jadła niemiecką czekoladę to potem była chora przez 2 miesiące.
Polski








































