«я ходжу до психолога щоб перестати відчувати вину»
знаєте шо. половині з вас треба відчувати вину. бо відчуваєте ви її тоді, коли ведете себе, як гівно.
сюрпрайз-сюрпрайз, воно не завжди ірраціональне і нізвідки.
Контузіч спіймала на дворі мишу. Принесла її в хату, ганяла по кухні. Потім втомилася і пішла їсти корм. Миша заникалася десь в хаті.
Навіть не знаю шо сказати
Військовослужбовець, командир взводу умнічек, сказав що йому противно слухати як я сюсюкаюся з котами. Чи доцільно направити його на консультацію психіатра?