
Tom
30.4K posts

Tom
@tomwu74
Kibic Liverpool FC i Pogoni Szczecin. Były radiowiec, kolekcjoner vinyli. Depeche Mode mi w duszy gra. Monty Python tak - poprawność polityczna nie!
Polska🇵🇱🇪🇺 Szczecin Entrou em Mart 2014
5.9K Seguindo8K Seguidores

@29546azi57378 Tak, miał problem z alko, z córką, a pacjentów "przeprowadzał na drugą stronę rzeki" według swoistego klucza.
Polski

@OficjalneZero Po uzyskaniu takiej wiedzy powinien Pan chyba zgłosić zawiadomienie o możliwości popełniania przestępstwa.
Polski

PILNE ‼️
W związku z nowymi informacjami ujawnionymi dziś podczas rozmowy Krzysztofa Stanowskiego z byłym ordynatorem Szpitala Południowego w Warszawie, dr Emilem Jędrzejewskim, redakcja Kanału Zero podjęła decyzję o skupieniu jutrzejszych działań redakcyjnych na tej sprawie.
W związku z tym zaplanowane na jutro spotkanie z Krzysztofem Stanowskim na Patelni w Warszawie w ramach formatu „Przekonaj Stana do zmiany zdania” zostaje odwołane!
Przepraszamy wszystkich, którzy planowali wziąć udział w wydarzeniu.
Polski

@m_liberted @NawrockiKn Do diaska! I co teraz będzie? A może on (Wołodymyr) już się nigdy nie „odobrazi”? Trzeba jak najszybciej mu zadośćuczynić. 🫣
Polski

Gratuluje Panie @NawrockiKn . Dopiąłeś swojego. Wołodymyr Zełenski nie pojawi się na Kongresie Odbudowy Ukrainy w Gdańsku ( Polsat News)

Polski

@KulpaArtur @MikiWrobelek_ Ja już się pożegnałem, proszę nie wrzucać tu swoich prywatnych notatek behawioralnych 😊
Polski

@KulpaArtur @MikiWrobelek_ Dyskusja z tak światłym umysłem to była dla mnie prawdziwa uczta intelektualna. Będę z niej czerpać. Jeszcze raz przesyłam wyrazy wdzięczności. Wszystkiego dobrego, Panie Arturze♥️
Polski

@tomwu74 @MikiWrobelek_ Widać, tobie nie pomogły twoje własne rady.🤣
Polski

@adam_abramczyk Za mało przeprosin i z foszka zrobił się duży foch. Teraz powinno się go przepraszać do UPAdłego
Polski

Zełenski zrobił idiotów z tych wszystkich polskich polityków, którzy symetryzowali zamiast stanąć - w tak oczywistej sprawie - po stronie prezydenta Nawrockiego.
PolsatNews.pl@PolsatNewsPL
Wołodymyr Zełenski nie pojawi się w Gdańsku na Konferencji Odbudowy Ukrainy - potwierdził nieoficjalnie Polsat News w źródłach zbliżonych do ukraińskiego MSZ. polsatnews.pl/wiadomosc/2026…
Polski

@KulpaArtur @MikiWrobelek_ Proszę dbać o siebie i unikać stresu. W czasie upałów nie zapominać o nawadnianiu, bo samo powiewanie może nie wystarczyć. Zdrówka 🫶🏻
Polski

@tomwu74 @MikiWrobelek_ Wisi mi i powiewa co tam będziesz pajacować. Byle nie musiałbym tego oglądać.
Polski

@Ren_ster_ @adam_abramczyk @Domanski_Andrz Na początku wyglądało to jak inercja z powodu zaskoczenia tym, co wydarzyło się w wyborach’23 (a było to bezprecedensowe społeczne wzmożenie), potem okazało się, że to kolejny raz politycy ze swoimi quasi interesami, brakiem słuchu społecznego. Słabi w opozycji, słabi w rządzeniu
Polski

Przed wyborami w 2023 roku kilku polityków PO prosiło mnie, żebym zrobił wszystko, żeby @Domanski_Andrz dostał się do Sejmu, bo było to ważne dla Kierownika. Pomogłem, udało się. A teraz ten gnojek po cichu przestał mnie obserwować na X. Nie ma bardziej obrzydliwego środowiska politycznego w Polsce.
Polski

@darek866 Z reguły oddawałem głos na osoby, o których coś wiedziałem, lokalsów, nie na spadochroniarzy. Część z nich niestety już przepadła,ugrupowanie też się zmienia. Teraz widzę, że powinno się trzymać swoich poglądów,a partiom politycznym regularnie i jeszcze częściej mówić “sprawdzam”
Polski

@KulpaArtur @MikiWrobelek_ ech, Mea Culpa - to się już więcej nie powtórzy :)
Polski

@MrFanTomaSki Pozdrawiam. Fajnie byłoby z każdym mieć możliwość takiej dyskusji, wymiany poglądów z szacunkiem - tak jak z Tobą :)
Polski

Moja optyka jest inna. Bardzo pragmatyczna. Absolutnie nie widzę siebie stojącego po stronie innego kraju. Zamiast pustych gestów, wolałbym twardą politykę. Wykorzystanie tego do uzyskania gwarancji, że polskie firmy wezmą udział w projektach odbudowy Ukrainy. Że zdołamy częściowo choć odzyskać udzieloną pomoc w przyszłości. Zyskaliśmy poczucie godności narodowej, a straciliśmy w innych obszarach. Pozdrawiam
Polski

@JMiziolek Bardzo słabe. Obowiązkiem władzy jest wzajemne uznawanie się i włączanie w najważniejsze dla Polski wydarzenia. Dla niektórych prezydentem jest ukraiński przywódca. Byłoby to groteskowe, gdyby nie fakt, że sytuacja jest poważna.
Polski

@MrFanTomaSki Trudno mnie zaszufladkować. 52 lata, patrzę otwarcie na świat, bazując na doświadczeniach .Staram się uczyć na błędach, nie lubię narzekania, lubię wymianę poglądów. Dobrze mi w Polsce. Alergicznie jednak reaguję jeśli ktoś pluje we własne gniazdo i staje po stronie innego kraju
Polski

Dla mnie nie. W tej sprawie chyba większość popiera Nawrockiego. 90% bezrefleksyjnie. Ciebie o to, Tomku nie podejrzewam, dlatego zapytałem o motywacje.
Zwróć uwagę. Tylko napisałeś, że zgadzasz się z Nawrockim i nie zagłosujesz na KO, natychmiast zjawił się Adam, a Ty zyskałeś rzeszę nowych i żarliwych wyznawców po prawej stronie. Nie wiem czy tego chciałeś? 😎
Polski

@RyszardPetru co to za nazwa "Konfederacja Light" :D ?
Zabawmy się dalej, czy Polska potrzebuje:
"PSL bez Laktozy"
"Razem na Owsianym"
"PiS Serum"
"Korona Whitening"
"KO VIP"
"Lewica feminum"
Polski

@MrFanTomaSki cześć Tomku. Za mało miejsca, żeby tu pisać, ale w skrócie- dłuższy rozbrat z TT czy teraz X pokazał mi jak bardzo bezrefleksyjne rzuca się tu słowami. Wszelkie wyobrażenie dla niektórych przekracza tu przyznanie racji komuś na kogo np się nie głosowało. Dla wielu to już zdrada
Polski

@tomwu74 Mnie Tomek interesuje Twoje „dlaczego”? Poczułeś się lepiej, jesteś bardziej dumnym Polakiem, bo wcześniej nie byłeś. Nie będzie nam Ukrainiec pluł w twarz? Na KO nie zagłosujesz, bo nie rozdzierali szat?
Polski

Ministra "źle" się wypowiedziała. Redaktora w studio nie zaprotestowała . Zgroza. Powinna się tym zająć jakaś prokuratora.
Faktycznie skandal, tzn skandala!
Już dawno do Konstytucji powinno się wpisać prawną ochronę dobrego imienia Wołodymyra.
Czuwaj! albo Czuwaja!
Sylwia Stempniak @RadioRebeliant@sylwiastempniak
Ministra edukacji narodowej Barbara Nowacka oceniła, że "nikt w Polsce nie będzie bronił Wołodymyra Zełenskiego". Jej zdaniem, honorując UPA, prezydent Ukrainy zrobił "karygodny błąd z naszej perspektywy". Brak słów 🤦♀️🤦♀️🤦♀️ Premier @donaldtusk powinien Pani wysłać wypowiedzenie. Paczkomatem ‼️
Polski




