Tom

30.4K posts

Tom banner
Tom

Tom

@tomwu74

Kibic Liverpool FC i Pogoni Szczecin. Były radiowiec, kolekcjoner vinyli. Depeche Mode mi w duszy gra. Monty Python tak - poprawność polityczna nie!

Polska🇵🇱🇪🇺 Szczecin Entrou em Mart 2014
5.9K Seguindo8K Seguidores
Tom
Tom@tomwu74·
@29546azi57378 Tak, miał problem z alko, z córką, a pacjentów "przeprowadzał na drugą stronę rzeki" według swoistego klucza.
Polski
1
0
1
1
Tom
Tom@tomwu74·
Był taki serial "SORTOWNIA" na Canal Plus. Tak mi się skojarzyło jakoś przypadkowo.
Polski
1
1
1
57
Tom
Tom@tomwu74·
Po tym wszystkim, co dzieje się ostatnio wygląda na to, że ... KO zostanie pokonana przez KO (Knock OUT)
Polski
0
3
10
410
Tom
Tom@tomwu74·
@OficjalneZero Po uzyskaniu takiej wiedzy powinien Pan chyba zgłosić zawiadomienie o możliwości popełniania przestępstwa.
Polski
0
0
3
2K
OficjalneZero
OficjalneZero@OficjalneZero·
PILNE ‼️ W związku z nowymi informacjami ujawnionymi dziś podczas rozmowy Krzysztofa Stanowskiego z byłym ordynatorem Szpitala Południowego w Warszawie, dr Emilem Jędrzejewskim, redakcja Kanału Zero podjęła decyzję o skupieniu jutrzejszych działań redakcyjnych na tej sprawie. W związku z tym zaplanowane na jutro spotkanie z Krzysztofem Stanowskim na Patelni w Warszawie w ramach formatu „Przekonaj Stana do zmiany zdania” zostaje odwołane! Przepraszamy wszystkich, którzy planowali wziąć udział w wydarzeniu.
Polski
102
209
3.8K
102.8K
Tom
Tom@tomwu74·
W ramach przeprosin i zadośćuczynienia dla Zełeńskiego. I żeby po prostu było mu swojsko i miło to wszystkie towary importowane z Ukrainy powinny mieć BANDEROlę.
Polski
0
0
2
87
Tom
Tom@tomwu74·
@m_liberted @NawrockiKn Do diaska! I co teraz będzie? A może on (Wołodymyr) już się nigdy nie „odobrazi”? Trzeba jak najszybciej mu zadośćuczynić. 🫣
Polski
1
0
9
134
Marcin Freedom
Marcin Freedom@m_liberted·
Gratuluje Panie @NawrockiKn . Dopiąłeś swojego. Wołodymyr Zełenski nie pojawi się na Kongresie Odbudowy Ukrainy w Gdańsku ( Polsat News)
Marcin Freedom tweet media
Polski
748
32
232
17.4K
Tom
Tom@tomwu74·
@KulpaArtur @MikiWrobelek_ Ja już się pożegnałem, proszę nie wrzucać tu swoich prywatnych notatek behawioralnych 😊
Polski
1
0
0
21
Tom
Tom@tomwu74·
Podsumowując: Napisałem, - że Prezydent (na którego nie głosowałem) ws orderu podjął jedyną słuszną decyzję ✅ - że jako wyborca nie zagłosuję na KO✅ Nikogo nie obraziłem.✅ To tylko moja opinia.✅ Największe oburzenie zapanowało wśród demokratów i zwolenników wolności słowa ❌
Polski
127
135
2.2K
40.1K
Tom
Tom@tomwu74·
@KulpaArtur @MikiWrobelek_ Dyskusja z tak światłym umysłem to była dla mnie prawdziwa uczta intelektualna. Będę z niej czerpać. Jeszcze raz przesyłam wyrazy wdzięczności. Wszystkiego dobrego, Panie Arturze♥️
Polski
1
0
0
23
Tom
Tom@tomwu74·
@adam_abramczyk Za mało przeprosin i z foszka zrobił się duży foch. Teraz powinno się go przepraszać do UPAdłego
Polski
4
2
129
3.6K
Tom
Tom@tomwu74·
@KulpaArtur @MikiWrobelek_ Proszę dbać o siebie i unikać stresu. W czasie upałów nie zapominać o nawadnianiu, bo samo powiewanie może nie wystarczyć. Zdrówka 🫶🏻
Polski
1
0
4
123
Tom
Tom@tomwu74·
@Ren_ster_ @adam_abramczyk @Domanski_Andrz Na początku wyglądało to jak inercja z powodu zaskoczenia tym, co wydarzyło się w wyborach’23 (a było to bezprecedensowe społeczne wzmożenie), potem okazało się, że to kolejny raz politycy ze swoimi quasi interesami, brakiem słuchu społecznego. Słabi w opozycji, słabi w rządzeniu
Polski
0
0
1
26
ADAM
ADAM@adam_abramczyk·
Przed wyborami w 2023 roku kilku polityków PO prosiło mnie, żebym zrobił wszystko, żeby @Domanski_Andrz dostał się do Sejmu, bo było to ważne dla Kierownika. Pomogłem, udało się. A teraz ten gnojek po cichu przestał mnie obserwować na X. Nie ma bardziej obrzydliwego środowiska politycznego w Polsce.
Polski
189
178
1.8K
81.7K
Tom
Tom@tomwu74·
@darek866 Z reguły oddawałem głos na osoby, o których coś wiedziałem, lokalsów, nie na spadochroniarzy. Część z nich niestety już przepadła,ugrupowanie też się zmienia. Teraz widzę, że powinno się trzymać swoich poglądów,a partiom politycznym regularnie i jeszcze częściej mówić “sprawdzam”
Polski
1
0
15
828
Darek
Darek@darek866·
@tomwu74 No ciekawe ilu będzie nawróconych za rok ;-) Swoją drogą nie jest Pan nastolatkiem, powinien Pan pamiętać jak rządzili ludzie z PO poprzednim razem. Z ciekawości - co Pana skłoniło do oddania takiego głosu?
Polski
1
0
15
931
Tom
Tom@tomwu74·
@MrFanTomaSki Pozdrawiam. Fajnie byłoby z każdym mieć możliwość takiej dyskusji, wymiany poglądów z szacunkiem - tak jak z Tobą :)
Polski
1
0
7
496
FanTomas Szary
FanTomas Szary@MrFanTomaSki·
Moja optyka jest inna. Bardzo pragmatyczna. Absolutnie nie widzę siebie stojącego po stronie innego kraju. Zamiast pustych gestów, wolałbym twardą politykę. Wykorzystanie tego do uzyskania gwarancji, że polskie firmy wezmą udział w projektach odbudowy Ukrainy. Że zdołamy częściowo choć odzyskać udzieloną pomoc w przyszłości. Zyskaliśmy poczucie godności narodowej, a straciliśmy w innych obszarach. Pozdrawiam
Polski
2
1
4
555
Tom
Tom@tomwu74·
@JMiziolek Bardzo słabe. Obowiązkiem władzy jest wzajemne uznawanie się i włączanie w najważniejsze dla Polski wydarzenia. Dla niektórych prezydentem jest ukraiński przywódca. Byłoby to groteskowe, gdyby nie fakt, że sytuacja jest poważna.
Polski
3
0
2
293
Tom
Tom@tomwu74·
@MrFanTomaSki Trudno mnie zaszufladkować. 52 lata, patrzę otwarcie na świat, bazując na doświadczeniach .Staram się uczyć na błędach, nie lubię narzekania, lubię wymianę poglądów. Dobrze mi w Polsce. Alergicznie jednak reaguję jeśli ktoś pluje we własne gniazdo i staje po stronie innego kraju
Polski
1
1
36
570
FanTomas Szary
FanTomas Szary@MrFanTomaSki·
Dla mnie nie. W tej sprawie chyba większość popiera Nawrockiego. 90% bezrefleksyjnie. Ciebie o to, Tomku nie podejrzewam, dlatego zapytałem o motywacje. Zwróć uwagę. Tylko napisałeś, że zgadzasz się z Nawrockim i nie zagłosujesz na KO, natychmiast zjawił się Adam, a Ty zyskałeś rzeszę nowych i żarliwych wyznawców po prawej stronie. Nie wiem czy tego chciałeś? 😎
Polski
2
2
3
618
Tom
Tom@tomwu74·
@RyszardPetru co to za nazwa "Konfederacja Light" :D ? Zabawmy się dalej, czy Polska potrzebuje: "PSL bez Laktozy" "Razem na Owsianym" "PiS Serum" "Korona Whitening" "KO VIP" "Lewica feminum"
Polski
0
0
1
279
Ryszard Petru
Ryszard Petru@RyszardPetru·
Młodzi nie potrzebują kolejnej ideologicznej wojny. Potrzebują wolności, dobrej pracy i perspektyw. Potrzebują państwa, które nie przeszkadza im żyć po swojemu. Tę ofertę chcemy im złożyć.
Ryszard Petru tweet media
Polski
535
14
89
28.6K
Tom
Tom@tomwu74·
@MrFanTomaSki cześć Tomku. Za mało miejsca, żeby tu pisać, ale w skrócie- dłuższy rozbrat z TT czy teraz X pokazał mi jak bardzo bezrefleksyjne rzuca się tu słowami. Wszelkie wyobrażenie dla niektórych przekracza tu przyznanie racji komuś na kogo np się nie głosowało. Dla wielu to już zdrada
Polski
1
0
43
1.6K
FanTomas Szary
FanTomas Szary@MrFanTomaSki·
@tomwu74 Mnie Tomek interesuje Twoje „dlaczego”? Poczułeś się lepiej, jesteś bardziej dumnym Polakiem, bo wcześniej nie byłeś. Nie będzie nam Ukrainiec pluł w twarz? Na KO nie zagłosujesz, bo nie rozdzierali szat?
Polski
1
1
29
2.4K
Tom
Tom@tomwu74·
Ministra "źle" się wypowiedziała. Redaktora w studio nie zaprotestowała . Zgroza. Powinna się tym zająć jakaś prokuratora. Faktycznie skandal, tzn skandala! Już dawno do Konstytucji powinno się wpisać prawną ochronę dobrego imienia Wołodymyra. Czuwaj! albo Czuwaja!
Sylwia Stempniak @RadioRebeliant@sylwiastempniak

Ministra edukacji narodowej Barbara Nowacka oceniła, że "nikt w Polsce nie będzie bronił Wołodymyra Zełenskiego". Jej zdaniem, honorując UPA, prezydent Ukrainy zrobił "karygodny błąd z naszej perspektywy". Brak słów 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Premier @donaldtusk powinien Pani wysłać wypowiedzenie. Paczkomatem ‼️

Polski
3
1
41
3.2K