Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
11
2
109
33.6K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
🚗 Мій досвід з BMW У колеги був BMW X3 G01 M40i і він мені дав на 2 дні його поїздити. Потім ми декілька разів їздили в Польщу на BMW X5 G05: один раз на 50e плагін-гібриді і другий — на 4.4 V8 М50і. Потім ще їздив на BMW 850i G16 на тому ж таки 4.4 V8 N63. Ще пізніше я поїздив в Польщі на BMW X3 G01 і закохався в платформу CLAR. Вона дуже збалансована.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
1
1
25
4.8K
Eugene
Eugene@eugene_ontwkklr·
@vladJavaScript Але ж бе-ем-ве в цьому новому дізігні просто негарний 🙄
Українська
1
0
5
977
unbelievable
unbelievable@YouNever_WA·
@vladJavaScript Хто катався на G01, все розуміє. Машинка для міста і для подорожей двічі на рік просто знахідка. Швидка, динамічна, економна і практична. Я і без боксу туди багато чого впихав 🤣
unbelievable tweet media
Українська
1
0
2
937
Студія я покуру
@vladJavaScript Ахах, я також зі Львова, мій ріст 191 см, і я так само зараз дуже хочу X3, правда мій максимум це G01 биток, в кращому випадку рестайл. І та мені теж зайшов новий X3 G45 в живу він дійсно дуже навіть. А і ще мене в мене теж по суті Тойота (Lexus RX мохнатих років)
Українська
1
0
2
658
Sergii Bob
Sergii Bob@BobSergii27080·
@vladJavaScript Все, відписуюсь( У бмв репутація авто для деганів
Українська
2
0
2
355
Євгеній
Євгеній@Yevhenii79·
@vladJavaScript Як ти вже заїбав своїми оглядами Зберися, та й купи собі Rolls-Royce Cullinan, й усе в тебе буде добре!
Українська
1
0
1
446
👀
👀@makcuk·
@vladJavaScript Model Y більше по салону Х3, наказує у версії перфоманс любу стокову бмв М, а коштує у 1.5 рази дешевше, має у рази дешевше обслуговування та у євроверсії буде зручно та дешево подорожувати по Європі
Українська
1
0
0
135
Gopuff
Gopuff@gopuff·
Our delivery comes with a genius. Go learns what you like, builds your cart in seconds, and gets it all to your door in as fast as 15 minutes.
English
1
3
161
1.2M
Compartilhar