Stary Zgred
5.7K posts


Zazwyczaj ze śmietaną... Często też robię placki po węgiersku...
Czy są wśród Was miłośnicy #plackówziemniaczanych?

Polski

@BEES_original @palaczpl A po co nam w Danzig ludzie z Łodzi?????
Polski

@Real5Piotr Ale że co? Z Uzbekistanem postrzelał? A poprzedni mecz? Człapanie i machanie łapami. Messi o niebo lepszy ale to i tak nie ta liga co Maradona, Ronaldo Nazario, Roberto Carlos …
Polski

@FatherJacek1972 Więc Pan postanowił być tym wojownikiem i prawdziwym mężczyzną i zamiast założyć rodzinę został księdzem. No gratuluję 🥂 ale….
Polski

Wreszcie w Polsce jest prawdziwe lato. 🌞😊 Oby, jak najdłużej.
Wiem, że będąc kapłanem, nie posiadam "uprawnień", aby wypowiadać się o kobiecej urodzie, ale...
Jestem również mężczyzną a w dawnych czasach chodziłem z przecudnej urody dziewczyną. Dlatego z przerażeniem stawiam pytanie: gdzie się podziały PIĘKNE POLKI?
Dorastałem na przełomie lat '80 i '90. Wówczas polskie Kobiety wyróżniały się urodą, wdziękiem, seksapilem, dyskrecją, rzucającą się w oczy "czystością". Nade wszystko były mądre, inteligentne i z poczuciem humoru. Nie przeklinały! Potrafiły się zarumienić. 😊😉 Wspaniale gotowały, były doskonałymi paniami domu.
Piękna i słoneczna pogoda sprawia, że kobiety ubierają się skromniej a to znaczy, że chcąc nie chcąc dostrzegamy umieszczane na ich ciałach tatuaże. Kto wmówił kobietom, że to jest ładne??? Pytam się, kto sprawił, że polskie kobiety wyglądają jak niechlujne bazgroły na szarym osiedlowym murze???
Być może, powodem, dla którego kobiety przestały starać się o swoją kobiecość, jest ogromny brak prawdziwych mężczyzn - wojowników, rycerzy i dżentelmenów. Kobiety chcą być jak mężczyźni a panowie się sfeminizowali. Dokąd zmierzasz świecie?

Polski

@koneser_misia A jaki stosunek mają Ukraińcy do Poproszenki i który polityk cieszy się największą popularnością na Ukrainie na ten moment?
Polski

Hahahahaha ale niesamowity ból dupy mają.
AdamDee@AdamDee_ASD
@Rybitzky @TW_konfident Precz ze sponsorem bandziorowców…
Polski

@Piechocinski Ja nie widzę problemu. Promka w Lidrze 24 browary w cenie 12 kupuje się na 2 karty czyli 48 butelek i na miesiąc wystarczy i nie trzeba po nocach do sklepu chodzić. Inne alkohole też można kupić na zapas. Tylko patologia kupuje po nocach
Polski

alkohol
Zakazu nocnej sprzedaży nie chce 25 proc. kobiet i 62 proc. mężczyzn". Z kolei "przeciw prohibicji wypowiada się 26 proc. mieszkańców największych miast (powyżej 500 tys. mieszkańców), co odpowiadałoby intuicyjnemu przekonaniu, że burdy po spożyciu alkoholu właśnie w nich są największym problemem. W małych miastach ten odsetek wynosi 47 proc. - wynika z sondażu.
Polski

@D_Tarczynski Razem z Zero i Romanowskim. Jak wszyscy złodzieje to wszyscy
Polski

@MacVVilk @trzaskowski_ PiS umieszczał na ważnych stanowiskach przez 8 lat kompletnych debili i półmózgów i w niektórych instytucjach Ci idioci funkcjonują do dzisiaj więc zważałbym na Pana miejscu z takimi stwierdzeniami. Po jednym chuju złodzieje jesteście
Polski

Najcięższym grzechem Rafała Trzaskowskiego nie jest to, że nie odczytał wiadomości. Jest nim to, że przez 8 lat swojej prezydentury przyzwalał, aby partyjna sitwa oblazła każdą miejską instytucję i zatruwała ją swoją chciwością i niekompetencją
Dlatego @trzaskowski_ musi odejść

Polski

@H050322 Panie, to nic! A w Sosnowcu…. a w sumie chuj, o tym to nie wypada …..
Polski

Bogdan, w Leżajsku kościół spalili a ty o pierdołach.
Wstyd.
Bogdan Rzońca@Bogdan_Rzonca
Do odwołania Donalda Tuska z fotela Premiera RP potrzeba 13 głosów PSL/Polska2050.
Polski

@tiszantul A to że Tobie akurat to się nie podoba to ok. Masz prawo do swojego zdania. I ja to szanuję. Mnie też się np. niepodoba że na jakiś marszach ludzie biegają przebrani za psy itp. Ważne żeby każdy z nas miał prawo do własnego zdania bez osądów, chyba jakoś o to chodzi nie?
Polski

@CaptMerlinRoss Zdaje się, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Najczęściej nie oznacza zawsze. Rozumiesz język polski czy mam ci coś dodatkowo przetłumaczyć?
Polski

@tiszantul Rozumiem, i „najczęściej” też nie jest właściwym stwierdzeniem bo na dzień dzisiejszy ludzie tatuują się w większości przypadków nie ze względu na traumy a dla samych siebie z pozytywnych przyczynek
Polski











