Sebabex _ รีทวีตแล้ว

Rząd Włoch rozważa czasowe zawieszenie unijnego systemu handlu uprawnieniami do emisji CO2 (EU ETS).
W ten sposób Włosi chcą obniżyć ceny energii.
No proszę, tylko im pozazdrościć rządu.
businessinsider.com.pl/wiadomosci/wlo…
Polski


































