Samiec Omega
47 posts

Samiec Omega
@SamiecOmega
Zapasowe konto dla @artnowacki
Lodz, Poland Sumali Haziran 2026
353 Sinusundan1K Mga Tagasunod

@Czeczotka299437 A ja wierzę. To była ręka ludzkam bo konta były masowo zgłaszane, ale AI wyczyściło bez zastanowienia.
Polski

@SamiecOmega Jakoś nie wierzę w to tłumaczenie. Tam była ręka ludzka.
Polski

@SamiecOmega Fajnie, że jesteś Arturze 🤗. Widzę, że moja polecajka cały czas działa 🫂
Polski
Samiec Omega nag-retweet

@logosigndesign Nie tylko ale głównie.
@JustynaAwska Może na ten temat coś napisać.
Polski

@SamiecOmega Tylko dlaczego dotknęło to tylko jedną stronę sceny?
Polski

Ciekawe który na białych, a który na czarnych...
Szarapolka Ewa@szarapolka
Podczas gdy Nawrocki zajęty jest szczuciem na Żeleńskiego i odbieraniem mu OOB, Żeleński zajęty jest bombardowaniem Moskwy. Ciekawe, który z nich zapisze się na kartach historii?
Polski

@LaStregha_Ania Dla psa na pewno to nie jest komfortowo. Ale nie narzekajmy na ciepełko. Do tej pory narzekaliśmy najego brak.
Polski

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
GIF
Drużyna Demokracja@DDemokracja
Wczoraj w nocy zawieszono wiele aktywnych kont po stronie demokratycznej. Kochani, jeżeli Wasze konto zostało zawieszone i macie już nowy profil, zostawcie link do niego w odpowiedzi pod tym postem. Sprawdzimy zgłoszenia, zweryfikujemy je, jutro zrobimy dużą polecajkę i poprosimy Panią Poseł @k_wachowska i Mecenasa @GiertychRoman o wsparcie w dotarciu do ludzi oraz odbudowie zasięgów. 🤝🇵🇱 Nec Hercules Contra Plures 💪 #RobimyNieGadamy ☝️
QME


Idą upały - upał może zabić... jak się chronić?
Jeśli masz klimę - to luzik - rządzisz... ale jeśli nie masz?
Co można zrobić?
Pomysły może oczywiste, ale... zarzucę:
1. Wietrz w nocy - nocą na zewnątrz jest zwykle znacznie chłodniej - otwórz okna nich to chłodne powietrze wejdzie do domu, rano zamknij, te kilka stopni różnicy zrobi robotę.
2. Rano - zasłoń też okna. Jak masz rolety - super. Jeśli nie - poszukaj opcji: stara firanka, czy mokre prześcieradło wyrzucone na zewnątrz szyby i zaczepione do ramy okna - to ogromna różnica.
3. Woda albo lód - najlepszy lód, ale jeśli nie masz to nawet zimna woda z kranu w jednym lub kilku wiadrach - efekt może nie spektakularny, ale zawsze to przez kilka godzin jeden dwa stopnie mniej. Jeśli masz wentylator, ustaw tak, aby wiał w jej stronę, ruch powietrza przyśpieszy wymianę ciepła. Co kilka godzin zmień wodę.
4. Jedzenie - unikaj ciężkich potraw, mięsa itp.
5. Picie - pamiętaj o piciu wystarczającej ilości płynów, raczej nie zimnych. Pij nawet, jeśli nie czujesz pragnienia.
6. Prysznic - nawet kilka razy dziennie, ale - uwaga - nie w lodowatej wodzie.
7. Sąsiedzi - to ważne - jeśli masz już swoje lata albo marną kondycję - poproś sąsiadów aby zaglądali w miarę możliwości - jak zemdlejesz albo dostaniesz udaru - to może uratować Ci życie.
8. Unikaj wysiłku w najgorętszych godzinach.
Jeśli coś przegapiłam dopiszcie i puście dalej plz.
Są takie sprawy, że niby wiemy ale uruchamiamy się z nimi dopiero gdy ktoś przypomni. Rozejrzyjcie się też dookoła, może ktoś z Waszych sąsiadów, szczególnie starszych lub chorych, potrzebuje jakiejś podpowiedzi, wsparcia czy pomocy, albo "przechowania" gdy Wy macie klimę a on nie. Najgorsze dopiero przed nami, jest jeszcze trochę czasu aby coś zorganizować.

Polski

❗DZIEŃ DOBRY❗
Wtorek 23 czerwca. Pogoda piękna.
Ja dzisiaj na delegacji do fabryki W Rzeszowie. Będę tu do jutra, a potem czwartek i piątek w Lublinie.
Po wydarzeniach wczorajszych powoli dochodzę do siebie. Dziękuję za takie wsparcie. Wieczorem będę oddawał.
#DzienDobry



Polski

Noc długich noży..
Zablokowali w nocy konto @artnowacki
Konto które posiadałem od. 2009 roku...
Po kilku godzinach zablokowali następne, które założyłem.
Zobaczymy jak pójdzie z tym kontem.
Tak czy inaczej poproszę O Wasze wsparcie.

Polski













