Samiec Omega

47 posts

Samiec Omega banner
Samiec Omega

Samiec Omega

@SamiecOmega

Zapasowe konto dla @artnowacki

Lodz, Poland Sumali Haziran 2026
353 Sinusundan1K Mga Tagasunod
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
Rzutem na taśmę wszystkim Ojcom, wszystkiego najlepszego. A ja się pochwalę co dostałem od synka.
Samiec Omega tweet mediaSamiec Omega tweet media
Polski
0
0
2
50
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
Zapytałem Gienka (Gemini AI) o to co wiadomo na temat wczorajszej wielkiej akcji blokowania kont, tak mi odpowiedział i ja mu wierzę.
Samiec Omega tweet media
Polski
5
1
9
254
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
@Czeczotka299437 A ja wierzę. To była ręka ludzkam bo konta były masowo zgłaszane, ale AI wyczyściło bez zastanowienia.
Polski
2
0
2
10
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
@LaStregha_Ania Dla psa na pewno to nie jest komfortowo. Ale nie narzekajmy na ciepełko. Do tej pory narzekaliśmy najego brak.
Polski
1
0
1
34
LaStregha
LaStregha@LaStregha_Ania·
I to chyba ostatni dłuższy spacer z psem w najbliższych dniach - dzisiaj o 20:30 było 27 stopni, a ma byc cieplej...
LaStregha tweet media
Polski
5
0
30
333
Teresa
Teresa@Teresa05655643·
Dobra... dzisiaj miasta...😁
Teresa tweet media
Polski
1.1K
20
185
95.9K
Lemoniadowy Joe
Lemoniadowy Joe@lemoniadowy1969·
Kilka dni temu ruszyło „Lato z Radiem” - moja ulubiona, letnia audycja z czasów dzieciństwa. „Polka Dziadek” do dzisiaj wprawia mnie w doskonały nastrój. 🕺 Dzień dobry się z Państwem.🌞🤝☕️
Polski
8
4
47
739
Księgowa Bożenka
Księgowa Bożenka@KsiegowaBozenka·
Idą upały - upał może zabić... jak się chronić? Jeśli masz klimę - to luzik - rządzisz... ale jeśli nie masz? Co można zrobić? Pomysły może oczywiste, ale... zarzucę: 1. Wietrz w nocy - nocą na zewnątrz jest zwykle znacznie chłodniej - otwórz okna nich to chłodne powietrze wejdzie do domu, rano zamknij, te kilka stopni różnicy zrobi robotę. 2. Rano - zasłoń też okna. Jak masz rolety - super. Jeśli nie - poszukaj opcji: stara firanka, czy mokre prześcieradło wyrzucone na zewnątrz szyby i zaczepione do ramy okna - to ogromna różnica. 3. Woda albo lód - najlepszy lód, ale jeśli nie masz to nawet zimna woda z kranu w jednym lub kilku wiadrach - efekt może nie spektakularny, ale zawsze to przez kilka godzin jeden dwa stopnie mniej. Jeśli masz wentylator, ustaw tak, aby wiał w jej stronę, ruch powietrza przyśpieszy wymianę ciepła. Co kilka godzin zmień wodę. 4. Jedzenie - unikaj ciężkich potraw, mięsa itp. 5. Picie - pamiętaj o piciu wystarczającej ilości płynów, raczej nie zimnych. Pij nawet, jeśli nie czujesz pragnienia. 6. Prysznic - nawet kilka razy dziennie, ale - uwaga - nie w lodowatej wodzie. 7. Sąsiedzi - to ważne - jeśli masz już swoje lata albo marną kondycję - poproś sąsiadów aby zaglądali w miarę możliwości - jak zemdlejesz albo dostaniesz udaru - to może uratować Ci życie. 8. Unikaj wysiłku w najgorętszych godzinach. Jeśli coś przegapiłam dopiszcie i puście dalej plz. Są takie sprawy, że niby wiemy ale uruchamiamy się z nimi dopiero gdy ktoś przypomni. Rozejrzyjcie się też dookoła, może ktoś z Waszych sąsiadów, szczególnie starszych lub chorych, potrzebuje jakiejś podpowiedzi, wsparcia czy pomocy, albo "przechowania" gdy Wy macie klimę a on nie. Najgorsze dopiero przed nami, jest jeszcze trochę czasu aby coś zorganizować.
Księgowa Bożenka tweet media
Polski
31
70
197
6.5K
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
Dzisiaj zdecydowanie później, bo poranek w podróży.
Polski
0
0
4
222
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
❗DZIEŃ DOBRY❗ Wtorek 23 czerwca. Pogoda piękna. Ja dzisiaj na delegacji do fabryki W Rzeszowie. Będę tu do jutra, a potem czwartek i piątek w Lublinie. Po wydarzeniach wczorajszych powoli dochodzę do siebie. Dziękuję za takie wsparcie. Wieczorem będę oddawał. #DzienDobry
Samiec Omega tweet mediaSamiec Omega tweet mediaSamiec Omega tweet media
Polski
4
4
29
808
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
Noc długich noży.. Zablokowali w nocy konto @artnowacki Konto które posiadałem od. 2009 roku... Po kilku godzinach zablokowali następne, które założyłem. Zobaczymy jak pójdzie z tym kontem. Tak czy inaczej poproszę O Wasze wsparcie.
Samiec Omega tweet media
Polski
125
229
451
16.9K