Formik

246 posts

Formik banner
Formik

Formik

@TFormicki

Man utd 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 , Legia 🇵🇱 Premier League i Ekstraklasa

Sumali Aralık 2021
150 Sinusundan15 Mga Tagasunod
Formik
Formik@TFormicki·
@JagaUpdates On też był kotem co? 3,5 mln to pewnie najlepszy w historii ekstraklasy.
Formik tweet media
Polski
0
0
60
1.9K
barcwelona hater #1
barcwelona hater #1@Seritooo0·
@TFormicki @Dejmen_Damian ale jak mam sie zalogować? podawałem maile przy zakupie, a jak staralem się zarejestrować to za chuja sie nie dało. A wiadomo ze bez zarejestrowania sie nie zaloguje no i sie nie zalogowalem.
Polski
1
0
1
21
Dano ⚽️🎯
Dano ⚽️🎯@Dejmen_Damian·
Dobra Panowie. Też będę na meczu. Teraz niech ktoś miły mi powie gdzie mogę sprawdzić i zarejestrować te bilety na dane osoby? Bo na mailu mam tylko potwierdzenie płatności
Polski
6
0
13
2.9K
Formik
Formik@TFormicki·
@Dejmen_Damian Zaloguj się na tej stronce i tam jest wszystko
Polski
1
0
0
183
Endriu
Endriu@endriunp·
@saqu17_ Ja do teraz nie otrzymałem biletu, zakup 15:50...
Polski
1
0
1
158
Saqu
Saqu@saqu17_·
Może i byłem bardzo zdenerwowany całym procesem zakupowym na tej gówno-stronce ale finalnie warto. Nie powinno się oszczędzać na marzeniach. Zobaczę Manchester United pierwszy raz na żywo! 🥰🥰
Saqu tweet media
Polski
4
0
41
2.7K
Albert Błaziak
Albert Błaziak@albert_blaziak·
@Kasemiroooo ja to zapłaciłem nawet za 6 obok siebie prawie godzinę temu, ale na mailu też nic dalej nie mam xD mam podejrzenie, że to dlatego że zaznaczyłem, że chcę wprowadzić dane do biletów później, ktoś też tak zrobił?
Polski
7
0
2
1.2K
Olek 🇾🇪
Olek 🇾🇪@Kasemiroooo·
Dobra czy istnieje osoba która zdołała kupić dwa bilety przy jednej transakcji na United Milan?
Polski
28
0
27
7.1K
Majszel
Majszel@Majszel13·
@Kasemiroooo W teorii mam 3 opłacone czekam na maila 😅
Polski
3
0
0
679
Formik
Formik@TFormicki·
@DSanczo Toneya próbujemy wyciągnąć
Polski
0
0
0
416
Dzejdon
Dzejdon@DSanczo·
tt. United Kogo bierzemy do rywalizacji/rotacji z Sesko jak Zirkzee odejdzie? Słucham waszych propozycji
Polski
60
0
99
18.5K
tRikOsBALL🔱👹
tRikOsBALL🔱👹@tRikOsBACK·
@TFormicki @MiaczynGGMU @patryczekUTD młodszy, szybszy i bardziej mobilny obrońca starałby się dać krok i bronić nogami, wślizgiem/sankami a nie rękami XD - tak wygląda próba ratowania swojego błędu czy tam świetnego przyjęcia w tym wypadku Evanilsona i btw. jest jeszcze bramkarz...
Polski
1
0
1
28
patryczek
patryczek@patryczekUTD·
Apel do wszystkich "kibiców United", którzy znowu krytykują i naśmiewają się z Maguire'a. Chłop trzymał od miesięcy naszą obronę za mordę i bez niego pewnie w nie jednym spotkaniu stracilibyśmy głupio punkty, a wy teraz piszecie takie posty? Podajcie sobie rękę z CallmeLucą.
patryczek tweet media
Polski
19
14
241
9.7K
Formik
Formik@TFormicki·
@MiaczynGGMU @patryczekUTD To jest niesamowite. Mamy XXI wiek i tyle możliwości dostępu do merytorycznych programów w internecie, a nadal jest tylu odklejeńców. Wystarczy, że ktoś źle zagra i od razu pojazd bez przemyślenia. Wszystko w emocjach i konkurs na największy chłopski rozum.
Polski
0
0
1
25
Formik
Formik@TFormicki·
@MiaczynGGMU @patryczekUTD Jak zwykle wyjdzie taki i teraz będzie na Harrego nawalał, bo mecz się wyjebał. Tu nie on winny. Gdyby nie wyciągnął ręki i wpadł gol to byłoby czemu odpuścił. Wnioski pisane w emocjach i na poziomie merytorycznym menela z pod sklepu.
Polski
3
0
2
79
Formik
Formik@TFormicki·
@majkeI1999 Jak może krasniqi jako profesjonalny piłkarz zrobić taki faul. Gość tyłem do bramki poza świtłem bramki a ten mu się wjebał.
Polski
0
0
1
428
Michał
Michał@majkeI1999·
Kacperek Tobiasz kurwa mać. Co to jest za ręcznik
Polski
26
1
330
13.6K
Formik
Formik@TFormicki·
@Dawid1245813 Ciekawe kto tak mówił. Przecież transfery odpaliły jedne bardziej drugie mniej. To jak mógł Amorim zostać skrzywdzony przez klub. A to, że chciał Martineza zamiast Lammensa rozumiem. Każdy trener ma jakieś swoje transfery top1 na pozycji. Transfery nie skrzywdziły amorima.
Polski
0
0
0
14
Dawid🇵🇹🇧🇷
Dawid🇵🇹🇧🇷@Dawid1245813·
@TFormicki To jeszcze raz - jak United Amorima nie szło, fanbaza twierdziła, że Ruben został skrzywdzony przez klub, bo otrzymał innych zawodników niż chciał i zarząd jest zły i najgorszy, a teraz te transfery przypisuje się, jako jego zasługę
Polski
1
0
0
19
Formik
Formik@TFormicki·
@Dawid1245813 Dorgu miał przebłyski. Cunha, Mbeumo, Sesko,Lammens odpalili. I co Cunha i Mbeumo odpalili dopiero pod carrickiem? To jest takie pierdolenie byle się dojebać. Jeżeli chodzi o tramsfery Amorim jest na duży plus. Zobaczy ile szrotu pozbył sie z klubu. Teraz mamy jakość.
Polski
1
0
0
25
Dawid🇵🇹🇧🇷
Dawid🇵🇹🇧🇷@Dawid1245813·
@TFormicki Przecież niedawno niedziałanie Utd było argumentowane tym, że zamiast 33-letniego Martineza ściągnęli mu Senne, a zamiast Semenyo Mbeumo, Dorgu u niego nie działał i na lewym wahadle był backupem dla Dalota, a jak wyglądają dobrze pod innym trenerem, to nagle zasługa Amorima XD
Polski
1
0
0
38
Formik
Formik@TFormicki·
@QuoVadisWislo Ale odklejka. Graliśmy z wymagającą ekipą, która momentami grała 7-2-1 przez to wiadome było, że będzie trzeba szukać dośrodkowań. Druga sprawa to, że mecz się nie ułożył powinno być 1:0 jak wan bissaka wybił z lini poźniej ten spalony casemiro. Jest bardzo dobrze. Dziś przypadek
Polski
0
0
2
106
Formik
Formik@TFormicki·
@BartekSzulga Bardzo dobry. Myśle, że po spadku drużyny z miejsc 15-6 będą mocno walczyć. Dobry w defensywie i niezły z piłką przy nodze. Koń do biegania i mocny fizycznie. Pomocnik box to box. Jeżeli uda wam się go ściągnąć, to będzie duże wzmocnienie środka pola. Chciałbym go mocno u nas.
Polski
1
0
2
231
Bartek Szulga
Bartek Szulga@BartekSzulga·
Napoli dogadane z Joao Gomesem na transfer w letnim okienku. Do dogadania zostały warunki z Wolverhampton, ale porozumienie z Brazylijczykiem to z pewnością solidny wstęp do negocjacji. Dobry on, koledzy z Anglii?
Gianluca Di Marzio@DiMarzio

.@sscnapoli , trovato l'accordo con Joao Gomes per il trasferimento a giugno: ora manca solo quello con il Wolverhampton gianlucadimarzio.com/calciomercato-…

Polski
9
0
15
5K
Formik
Formik@TFormicki·
@M_Gutka @Fanfantulipan4 Bo tak jest, albo top 4 w dobrym stylu, albo kompromitacja goni kompromitacje w następnym sezonie.
Polski
0
0
0
54
Michał Gutka
Michał Gutka@M_Gutka·
@Fanfantulipan4 W krótkim rozrachunku wyszło chyba nieźle, problem pojawił się z czasem. Dopóki to wyłącznie opcja do końca sezonu, to OK. Mam wrażenie, że nastroje wokół MU od lat są albo takie, że "wraca wielkie United" po paru dobrych wynikach, albo "wszystko ch*j" po paru złych. Bez środka.
Polski
6
0
6
434
Formik
Formik@TFormicki·
@jurgus128 Pełna zgoda. Szkoda, że tak mało osób dostrzega te fakty.
Polski
1
0
2
1.1K
Antoni
Antoni@jurgus128·
Na chłodno o zwolnieniu Amorima: Na początku zaznaczę, że nie byłem jego zwolennikiem, więc czasami mogę nie być w 100% obiektywny. Zacznijmy od plusów - w ważnych meczach był w stanie zmotywować drużynę. Mecze z City, Liverpoolem, Arsenalem były dobre i trzeba mu to oddać. 1/6
Antoni tweet media
Polski
8
1
99
16.4K