Сумний Дембель

9.5K posts

Сумний Дембель banner
Сумний Дембель

Сумний Дембель

@vladJavaScript

молодший сержант ЗСУ у запасі. Зараз волонтер. Тех. директор в ІТ, пишу історії про автомобілі і туризм. Підтримати мене і отримати доступ в закритий чат:

Malta Sumali Ağustos 2013
771 Sinusundan3.6K Mga Tagasunod
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Насправді це працює і в роботі. В ІТ дуже багато технічно толкових чуловіків (і вони часто займають високі технічні посади в ІТ-компаніях), які поводяться з іншими людьми як з гівном. Я не є самим толковим технічно чуловіком, але за рахунок того, що я нормально спілкуюсь - мені доволі просто триматись на рівні з тими високомірними тіпами, а іноді і керувати ними (і оце важко). Це такі прості речі, але чомусь деякі охуєвші чуловіки цього не розуміють. Комусь сказати добре слово, комусь допомогти, посміхнутись, привітати з Днем Народження і все, до тебе вже гарно відносяться бо ти до всіх гарно ставишся)))
Українська
0
0
0
84
Киця-навідниця
@travasann О боже мій, та достатньо бути не довбойобом, ставитись до оточуючих з повагою і мінімально вкладатися в спілкування і більшість середньостатистичних жінок вас кружитимуть як ніби Джейсона Момоа зхрестили з Ален Делоном і матеріалізували в вашу скромну особистість
Українська
22
11
332
5.8K
сашенька чи ні
раз вже заговорили про чоловічу психіку. мені неіронічно шкода чоловіків, які вимушені існувати в умовах зростаючої зневаги жінок до чоловічої статі і токсичної маскулінності водночас. називайте це як хочете, але заперечувати зовнішній тиск на "сильну стать" безглуздо
Українська
32
1
124
27.5K
Режисер
Режисер@DmitriyGrinich1·
Кидайте приклади з кіно, де персонаж проходить єбейшу трансформацію.
Режисер tweet media
Українська
62
0
83
9.7K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Ми з татом любили кататись на хвилях в Криму біля волноріза. Мені було десь 7-8 років, я вже добре плавав (бо кожне літо по місяцю з 3х років я був на морі в Криму). Але на хвилях я любив татові за плечі тииматись. І от шторм, ми в 4х метрах від берега качаємось на хвилях. І тут я відчуваю, що нас починає затягувати в море і мені стало дужн страшно. Тато теж це відчув і дав команду: "Міцно тримацся за мене і максимально сильно працюй ногами. Ми обовязково вигребем". І ми почали грести: тато був кремезним чоловіком і мав розряд з плавання то ж ми здолали хвилі і опинились на березі. Але я дуже перестрашився і не дуже люблю шторми
Українська
3
0
48
2.6K
Психологиня в ефірі
Трагедія з дівчинкою на надувному колі нагадала мені історію з мого дитинства. Мені було 11. Я вміла плавати, але не надто добре, тому плавала лише там, де відчувала, що дістаю до дна ногами. Пішла купатися, але вирішила повернутися по круг, бо були хвилі. Але коли хотіла поплисти до берега, то зрозуміла, що хоч як сильно я гребу, хвилі відносять мене назад у море. Тобто пливу я вперед, а від берега стає все далі. Це був перший раз у моєму житті, коли я стикнулася з відбійною течією. Від паніки почала захлинатися. Ніхто не бачив мене з берега, і поряд теж нікого не було. Якимось дивом здогадалася плисти паралельно берегу, і так через якийсь час вдалося виплисти. Коли вийшла на берег, то вся трусилася від стресу. Впала на пісок і лежала так, доки цей тремор не пройшов. Дуже боялася, що мене будуть сварити, тому нікому нічого не сказала. Досі вважаю, що мене врятували вміння плавати і везіння. Але більше везіння.
Українська
20
18
1.1K
66.9K
Vitaliy Trubnykov 🇺🇦
Vitaliy Trubnykov 🇺🇦@vokinburt_avia·
@zhekas Не уявляю, як на такому авто їхати 80 км/год по автобану )
Українська
3
0
7
463
не їж, не пий, молись
Хтось знає чи обовʼязково проходити техогляд і робити сертифікат для того що б катнути в Румунію на авто?
Українська
32
2
23
12.8K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@ewanyx ось тут детально розписав x.com/vladJavaScript…
Сумний Дембель@vladJavaScript

📱 Невеличкий пост не про машину, а про телефон :) Мова піде про мій Samsung Galaxy Fold 7. До Fold7 у мене були PRO Айфони передостаннього покоління. Конкретно я продав Айфон 15pro і купив Fold7. Я взяв Fold7 в розтермінування на чорну пятницю в 2025 і от в травні закінчую виплачувати його і хочу міняти на Samsung Galaxy S26 Ultra - теж в розтермінування бо це вигідно. 🤔 Чому мені не зайшов Fold7? 1️⃣ Сама основна причина напевно в моїй голові Коли я на людях його розкриваю що б щось написати то всі одразу роблять круглі і очі і такі: ооооо, це ж Фолддддд. І це заєбало якщо чесно. Я просто перестав його розкривати на людях і використовую більшість часу у складеному режимі, а це не зручно, бо він реально вузький: не зручно набирати текст. 2️⃣ Друга проблема це камери Вони сильно гірші ніж у топового Айфона. Особливо дратує фронтальна. 3️⃣ Третя проблема це відсутність s-pen Я великий поціновувач записувати щось стилусами в телефон/планшен. У мене є Айпад з стилусом і Fold мав бути заміною Айпаду але він ним не став бо у Фолда немає підтримки s-pen, а звичайні китайські стилуси не дуже коректно працюють. 4️⃣ Четверта проблема: в розвернутому стані він квадратний то ж фільми я переважно дивлюсь з чорними полосками зверху і знизу і тому не завжди навіть його розкриваю для цього. Я от щойно поміряв: 150мм на 80 мм це розмір видимої частини екрану в розкладеному стані. У S26 Ultra він фактично такий же: 167 на 76мм. ✅ Що сподобалось Самсунгівський інтерфейс One UI зручний і нічим не гірший Айфонівського. Я вже звик і не хочу назад на яблука переходити бо ніколи не використовував звязку телефон-годинник-навушники-макбук повноцінно. 📌 Чому хочу Samsung S26 Ultra Він має великий, 6.9 екран і підтримку s-pen. І хороші камери. Якщо хтось має Samsung S26 Ultra то скажіть що вам в ньому не подобається: можливо краще взяти Iphone 17 Pro Max? #fold7 #samsung #s26ultra

Українська
0
0
1
65
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Продав Фолд7 дуже швидко і за норм гроші і взяв собі у розтермінування S26 Ultra. Власне, він у мене вже 2 місяці. Камера імбова і акум тримає дуже норм. По тестам в інтернетах він тримає трошки довше, ніж Айфон 17 про макс. Але що мене радує: я заряджаю телефон ввечері перед сном: його хватає повністю на весь день. У мене був до того 15 про і він був в цьому сильно гірший (але я розумію, що тут треба з про макс порівнювати). Ще мене дуже радує стілус, який висувається з телефона, і АІшка, яка дуже класно вирізає об'єкти (як власне і Гугл Піксель) — Айфон тут серйозно відстає. Нижче записав приклад, як Пасат "пропадає"
Сумний Дембель@vladJavaScript

📱 Невеличкий пост не про машину, а про телефон :) Мова піде про мій Samsung Galaxy Fold 7. До Fold7 у мене були PRO Айфони передостаннього покоління. Конкретно я продав Айфон 15pro і купив Fold7. Я взяв Fold7 в розтермінування на чорну пятницю в 2025 і от в травні закінчую виплачувати його і хочу міняти на Samsung Galaxy S26 Ultra - теж в розтермінування бо це вигідно. 🤔 Чому мені не зайшов Fold7? 1️⃣ Сама основна причина напевно в моїй голові Коли я на людях його розкриваю що б щось написати то всі одразу роблять круглі і очі і такі: ооооо, це ж Фолддддд. І це заєбало якщо чесно. Я просто перестав його розкривати на людях і використовую більшість часу у складеному режимі, а це не зручно, бо він реально вузький: не зручно набирати текст. 2️⃣ Друга проблема це камери Вони сильно гірші ніж у топового Айфона. Особливо дратує фронтальна. 3️⃣ Третя проблема це відсутність s-pen Я великий поціновувач записувати щось стилусами в телефон/планшен. У мене є Айпад з стилусом і Fold мав бути заміною Айпаду але він ним не став бо у Фолда немає підтримки s-pen, а звичайні китайські стилуси не дуже коректно працюють. 4️⃣ Четверта проблема: в розвернутому стані він квадратний то ж фільми я переважно дивлюсь з чорними полосками зверху і знизу і тому не завжди навіть його розкриваю для цього. Я от щойно поміряв: 150мм на 80 мм це розмір видимої частини екрану в розкладеному стані. У S26 Ultra він фактично такий же: 167 на 76мм. ✅ Що сподобалось Самсунгівський інтерфейс One UI зручний і нічим не гірший Айфонівського. Я вже звик і не хочу назад на яблука переходити бо ніколи не використовував звязку телефон-годинник-навушники-макбук повноцінно. 📌 Чому хочу Samsung S26 Ultra Він має великий, 6.9 екран і підтримку s-pen. І хороші камери. Якщо хтось має Samsung S26 Ultra то скажіть що вам в ньому не подобається: можливо краще взяти Iphone 17 Pro Max? #fold7 #samsung #s26ultra

Українська
5
0
29
17K
trawmatik
trawmatik@MrTrawmatik·
@vladJavaScript Не те що я хейтер, сасунг +- норм, якщо вставити туда іншу прошивку. Але батарейка хуєта повна, була, є і буде. + купа непотрібу, яку якщо нк вимкнути, то сасунг просто на очах виїдає батарею. Він виграє по баткі хіба, якщо викрутити все на мінімум і втикнути йому лінейдж OS
Українська
1
0
0
32
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@Nordickus це завжди хороша ідея) офіцер, якого я просив що б він зібрав підписи дуже морозився, але я все ж його продавив))
Українська
1
0
1
42
Oleh O
Oleh O@oonys·
@vladJavaScript не скромне питання - за скільки продали фолд?
Українська
1
0
0
309
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@stariy_hater @c_chorti Нормально поміняти буде дорого. Я поміняв просто на лєву батарейку, і мені телефон постійно казав, що батарейка не оригінальна. Для норм заміни треба ставити або оригінальну батарею, або лєву перепаювати трошки. Реально простіше телефон поміняти.
Українська
1
0
1
94
старий хейтер
старий хейтер@stariy_hater·
По ходу акуму в айфоні пізда, підкажіть хто де міняв може? Бажано, щоб це було не на колінці, а якийсь людський сервіс, дякую.
Українська
21
5
40
17.4K
токсічний інвалід
одну чуйку мені відремонтували за 800 грн, і вона пішла на позицію. заміна екрана + кнопкі. до ротації тре обжитись щє хоча б двумя
Українська
2
1
8
959
токсічний інвалід
Так. Стаціонарна чуйка на позиції не заряджається, портативна не включається. Щє одну зранку завіз на ремонт фіксікам, корочє робоча лишилась одна, на машині встановлена. Плюс дві на сервісі, це поки шо не плюс, це мінус. Дайте грошей як є лишні send.monobank.ua/jar/5K8yfLdQY
Українська
6
81
111
22K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
може морських свинок? у мене вже 6й рік живуть. Правда, вже почали хворіти: ото сьогодні у більшого пухлину вирізали розміром з сливу. На голові виросла. Певно, як помруть, то заведу собі кота. Свинки класні, але їм на людей максимально посрать: вони друг друга люблять і все :) Тому їх тільки парами заводять. В деяких країнах навіть заборонено одну свинку куплять
Сумний Дембель tweet media
Українська
2
0
11
545
Тамара Мітельмідзе
Вчора ходила дивитись на хомʼяків Тепер хочу собі якась міні смол кента
Тамара Мітельмідзе tweet mediaТамара Мітельмідзе tweet media
Українська
12
0
203
5.4K
Пан Полтава
Пан Полтава@poltava_x·
Шось Volvo дорогі в ремонті корчі
Українська
13
0
27
8.8K
Десантник по випадковості
Шановна громада, всіх вітаю. У звʼязку з певними подіями, я змінив посаду, відповідно все майно залишив колишньому підрозділу. Зараз збираю собі на корча. Який сподіваюсь буде зі мною до кінця моєї служби) За донати репости буду вдячний🫶 send.monobank.ua/jar/4izzatTc1B 4874100039378636
Десантник по випадковості tweet media
Українська
16
222
329
131.6K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
От єдине: я не розумію, для чого в Україні купувати дизельну версію? Хіба якщо ця машина буде постійно мотатись в Європу - тоді так. 2.0 бензин мякий гібрид доволі ефективний і буде їсти на 1.5-2 літри більше ніж дизель, а в деяких режимах на трасі вони взагалі будуть однаково їсти(на 140 і на 160). Я колись в ютубі знайшов порівняння 2.0 бензина і 2.0 дизеля BMW X3 G01: ось погляньте
Сумний Дембель tweet media
Сумний Дембель@vladJavaScript

Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇

Українська
12
0
32
10K