Boris Kislev

130K posts

Boris Kislev banner
Boris Kislev

Boris Kislev

@BorisKislev

Czytam. RT. Słucham https://t.co/Mubr3QQfh9 . Kislev to kraina w Warhammer FB ;)

شامل ہوئے Mart 2022
1K فالونگ381 فالوورز
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Poland news War in Ukraine
Ten test bezpieczeństwa Volkswagena dowodzi, dlaczego ludzie ufają ich samochodom
Polski
7
4
66
8.6K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Pablo
Pablo@NigdyWiecejPiS·
A ja wam mówię, że mecenas Dubois tak rozegra temat, że pisowcy będą żałowali do końca życia, że spreparowali tę "aferę".
Pablo tweet media
Polski
237
332
1.7K
30.4K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Agnieszka
Agnieszka@Agnieszka_Opole·
Mechanizm jest prosty: kasa od partii PiS→ głos partii → luksusowe życie. A prawda? #ZeroPrawdy - ale kogo to obchodzi, gdy narracja się opłaca.
Agnieszka tweet media
Polski
49
127
447
12.2K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Pan B.
Pan B.@boymic535·
PILNE! Grigorij Braun z obstawą "patogórali" i w akompanimencie rozhisteryzowanego tłumu wchodzi do budynku sądu. Pompa godna ruskiego bydlaka z Kremla...🫣
Polski
131
134
856
25.9K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Sebastian Radoszewski 🇵🇱🇪🇺🇪🇸
Na miejscu doktora Kacprzyka puściłbym @KrystianMariusz nawet bez skarpet. Przez pokolenia jego "sukcesorzy" płaciliby karę za przyrównanie praktykującego lekarza do nazistowskiego zbrodniarza Mengele. Pan Krystian musiałby do końca życia żywić się mirabelkami i szczawiem.
Sebastian Radoszewski 🇵🇱🇪🇺🇪🇸 tweet media
Polski
42
288
1K
6.3K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
piotr von pritzwald
piotr von pritzwald@VonPritzwald·
Także tak.....
piotr von pritzwald tweet media
Polski
9
424
1.1K
9.6K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Ireneusz Lara
Ireneusz Lara@ilar1958·
Janusz Kowalski: "Czas rozpocząć program odsyłania Ukraińców z Polski na Ukrainę. Wszyscy muszą tam wrócić". Mijają lata, a Janusz dalej na czele idiotów w polityce. Gdyby Ukraińcy nagle przestali w Polsce pracować, Polska nie zawaliłaby się, ale stałaby się wyraźnie biedniejsza, wolniejsza gospodarczo i bardziej niewydolna kadrowo. Strata rzędu kilkudziesięciu miliardów złotych rocznie jest bardzo realna, a w szerszym ujęciu mogłaby zbliżać się do około 100 mld zł.
Ireneusz Lara tweet media
Polski
97
116
466
6.5K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Monika_TeoriaZła •®•
Monika_TeoriaZła •®•@Monika_TeoriaZ·
Wipler i Nawrocki na smyczy ruskiej mafii. Korzystali z pieniędzy ZondaKrypto będącej w rękach ruskich.
Polski
0
76
190
1.5K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Zbychu
Zbychu@zbychureq·
Taka historia.
Aleksandra🇵🇱🇪🇺@Aleks_z_Gryfa

Tu się dzieje na raz wiele spraw. Zacznijmy od najprostszej: 1. Jest sobie Andżelika Możdżanowska (z PiS), która kiedyś pracowała w kancelarii prezydenta, a teraz jest dyrektorką szpitala w Kępnie, dzięki czemu zarabia kilkanaście tysięcy złotych więcej, niż w poprzedniej robocie. PiS kontroluje władze w starostwie Kępna. Alicja Śniegocka (starosta z ramienia PiS) oraz Andżelika Możdżanowska (dyrektor szpitala z nadania PiS) to idealne, personalne spięcie tej powiatowej machiny politycznej. To nie są niezależni, chłodni menedżerowie realizujący długofalowy biznesplan dla regionu, tylko lojalne, partyjne nominatki. 2. Zadłużony szpital w Kępnie. Obecne zobowiązania wynoszą 10 mln zł, ale szpital podkupuje z Ostrzeszowa 4 lekarzy, którzy dotychczas zarabiali 1,2 mln zł rocznie. Wiadomo - oferta musiała być kusząca i co jest nie mniej ważne, zgodnie z wprowadzoną ustawą PiS - obejmują ich coroczne podwyżki ;) I tak szpital z 10 mln zł długu, za kolejne 5 mln zł rocznie, zatrudnia 4 lekarzy🤡 3. Szpital w Ostrzeszowie stracił ok 10% kadry lekarskiej, kosztującej go 4,8 mln zł rocznie, co oznacza, że musiał sobie skombinować utraconą kadrę, której zapewne dał nęcącą ofertę, objętą dzięki PiS - coroczną podwyżką. 4. Kępno podkupuje lekarzy z Ostrzeszowa za stawki powyżej 100 tys. zł miesięcznie. Ostrzeszów, stojąc pod ścianą, podkupuje lekarzy np. z Sycowa, Pleszewa czy Ostrowa, dając im jeszcze więcej. Szpital z Sycowa zrobi to samo kolejnej placówce. Publiczne pieniądze z naszych składek zdrowotnych, zamiast na nowoczesne leki czy skracanie kolejek, są bezlitośnie przepalane na licytację tych samych rąk do pracy. Przepchnięta przez poprzednią ekipę ustawa o podwyżkach w ochronie zdrowia to ekonomiczny potwór. Nakazuje ona coroczną, lipcową waloryzację płac zasadniczych. Ponieważ lekarze na kontraktach B2B natychmiast żądają aneksowania umów o ten sam wskaźnik procentowy (grożąc odejściem), małe szpitale powiatowe mają zaryglowany budżet. Są zmuszane do generowania gigantycznych długów, by opłacić faktury wąskiej grupy klanu zawodowego 5. Jak przychodzi do takich kwiatków - ludzie z PiS, nie znają ludzi z PiS, nawet takich, którzy pracowali w kancelarii prezydenta. 6. Gdzieś tam w tle jest Naczelna Izba Lekarska, która pilnuje, żeby przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł i nie zaimportował sobie lekarzy z Egiptu, Filipin lub Indii. Grunt, to panować nad zabetonowanym systemem. 7. Co słyszy pacjent-podatnik? Składki na leczenie są za niskie, więc....!!! #MedycznyRealizm #SkładkiZdrowotne #ZabetonowanySystem

1
3
6
223
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Bad Bat
Bad Bat@LeeonBadBat·
Byłem świadkiem napadu, nagrałem napastnika i jego samochód. Okazało się, że napastnikiem był chłop od którego chciałem odkupić garaż. Chłop jakiś czas zwlekał z decyzją, po czym pogonił mnie w pisssdu. Urażony tym, poinformowałem lokalną gadzinówkę o napadzie jakiego dokonał ten chłop. Zaraz po tym, wezwano mnie na prokuraturę, bym złożył zaznania i zawiadomienie o popełnieniu (przez chłopa) przestępstwa. Odmówiłem odpowiedzi bo nie było ze mną mojego prawnika (a to chyba normalne, że zawiadamiając o przestępstwie należy mieć takowego ze sobą?). Telefonu też nie miałem ze sobą, bo po co ma w nim ktoś grzebać? Zaś filmiki które nagrałem nie są tak mocne jak myślałem, bo fakt, że na nich widać tego chłopa, ale nie widać napadu, a auto które sfilmowałem nie należy do tego chłopa, tylko do innego i sfilmowałem je ...dzień po napadzie. W związku z powyższym mam do Państwa pytanie: Czy moja rodzina jest bezpieczna?
Polski
15
75
482
17.6K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Pajo
Pajo@szymapajo·
😳 Saloniki VIP PISu @pisorgpl . Szokująca hipokryzja PiS na najwyższym poziomie. Podczas COVID, kiedy zwykli Polacy nie mogli normalnie rodzić, bo szpitale były na granicy wytrzymałości, a rządzący PiS wciskali nam "solidarność" i "ofiary", Jacek Kurski – szef propagandowej TVPiS – załatwił sobie coś specjalnego. ❗Dla porodu swojej żony zamknięto pół oddziału szpitalnego. Pacjentki odesłano do innego szpitala, żeby "zapewnić bezpieczeństwo" rodzinie prominentnego aparatczyka❗ Zwykła kobieta w ciąży w czasach lockdownu? "Trzymaj się, siostro, maseczka i dystans". Żona szefa TVP? Cały oddział na baczność, reszta pacjentek won. To nie jest "dbałość o bezpieczeństwo". To klasyczna zasada PiS: dla nas – wszystko, dla was – przepisy, ograniczenia i kolejki. Kurski i cała ekipa Morawieckiego-Kaczyńskiego robili z narodu frajerów, a sami żyli jak w państwie feudalnym. Jedni rodzą w normalnych warunkach, drudzy mają prywatny szpital na czas porodu.
Pajo tweet media
Polski
80
991
2K
26.5K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Janusz Pietruszyński
Janusz Pietruszyński@PietruszynskiJ·
Dzień dobry w pierwszym dniu wakacji 2026' To nowy węzeł kolejowy w Katowicach i odbiory dwóch kolejnych pociągów serii Impuls II Impuls II to pociągi "Made in Poland" produkowane w Nowym Sączy przez firmę Newag Impulsy osiągają prędkości rzędu 160 km/h (a podczas testów nawet 226 km/h), podczas wakacji spotkasz Impulsy na trasach w wielu województwach
Polski
5
35
194
10.1K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
czuchnowski
czuchnowski@czuchnowskiw·
Taki tam drobny „ psichuj”.Stanowski i kolejny milion od PIS. Cieszyński: 'Proszę zapłacić, ile tam trzeba'. Jak Stanowski przytulił milion od rządu PiS wyborcza.pl/7,75398,319402…
Polski
537
671
1.9K
114.8K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Nocny Pingwin
Nocny Pingwin@Nocny_Pingwin·
Rosja prowadzi z nami wojnę hybrydową poprzez sabotaże, zakłócanie sygnałów, dezinformację, ataki hakerskie i innego rodzaju wrogą działalność, w tym szpiegowską. Z ust Konfederaty usłyszymy na temat Rosji głównie to, że trzeba z nimi wznowić handel jak najszybciej. Na temat Ukrainy za to chętnie zalewają internet falą oburzenia, kłamstw i ataków dzień po dniu. Dla jednych Konfederaci to cynicy, dla mnie to po prostu pożyteczni idioci.
Sławomir Mentzen@SlawomirMentzen

Skoro po II Wojnie Światowej można było wrócić do handlu z Niemcami, to po zakończeniu wojny na Ukrainie, należy wrócić do handlu z Rosją

Polski
16
56
693
13.3K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Malwina Koralewska
Malwina Koralewska@m_alwina100·
Przed referendum w Krakowie doszło do spotkania Roberta Mazurka z Kanału Zero i Łukasza Gibały. Gibała był w relacjach z inicjatorami referendum. To rodzi pytania o rolę Kanału Zero i ich kontakty z uczestnikami politycznych kampanii. Niepotwierdzone plotki sugerowały, że pomoc medialna została wyceniona na MILION. Czy wyceniono również pomoc w Warszawie? Łączymy kropki!
Malwina Koralewska tweet media
Polski
238
584
1.7K
135.1K
Boris Kislev ری ٹویٹ کیا
Krzysztof Brejza
Krzysztof Brejza@krzysztofbrejza·
Pracownicy kancelarii Nawrockiego już znudzeni Skodami i Volkswagenami. Teraz zażyczyli sobie najbardziej luksusowych modeli Audi. Po pierwsze Polska, po drugie niemieckie limuzyny.
Polski
412
955
3.9K
113.4K