Paweł
19.5K posts

Paweł
@FatherOfMan
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli
Czestochowa, Poland شامل ہوئے Ekim 2016
898 فالونگ354 فالوورز
Paweł ری ٹویٹ کیا

@ekonomat_pl Dlaczego jeszcze nie ma hiszpańskich autobusów oferujących braciom z Ukrainy wikt i opierunek w Hiszpanii?
Polski

@J_Lewandowski Jakby pan nie sprzedał swego czasu sporej części polskiej gospodarki za grosze to byśmy nie musieli liczyć na kredyty i dotacje.
Polski

@K_Smiszek Wie pan ściskając pańską rękę można się poczuć jak prącie pańskiego partnera więc nie dziwię się.
Polski

Nawet w Kościele przy znaku pokoju? Jak już wyspowiadasz się z grzechu rasizmu?
Powiesz wtedy „Jezus Pan”?
Bogdan Rymanowski@BogRymanowski
💥- W życiu nie podam ręki Krzysztofowi Śmiszkowi - mówi na Rymanowski Live Ewa Zajączkowska- Hernik 👇
Polski


@work_globa4549 @GoniecPL Nie są. To prowokacja taka sama jak te wpisy o cichych i grzecznych Ukraińcach i najebanych awanturujących się Polakach.
Polski

@FatherOfMan @GoniecPL Bo są ten dziad dał przykład! ps. nie popieram banderowskiej Ukrainy
Polski

@LukaszKohut Ciekawe czy będzie pan tak protestował jak za chwilę unia wróci do normalnych stosunków z Rosją. Ale wtedy to będzie na pewno uzasadnione.
Polski
Paweł ری ٹویٹ کیا

PILNE! "Nowe zarzuty dla Konrada D. z fundacji walczącej z rasizmem. Chodzi o ponad 1,65 mln zł. Białostocka prokuratura przedstawiła Konradowi D., prezesowi Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, nowe zarzuty dotyczące przywłaszczenia ponad 1,65 mln zł. Za oszustwa prawomocnie skazany jest już twórca OMZRiK – Rafał Gaweł. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym" - informuje Paweł Figurski z KANAŁU ZERO. UDOSTĘPNIJ! NIECH NIESIE SIĘ DALEJ!

Polski
Paweł ری ٹویٹ کیا

@JacynaWitt Kolejny post mający na celu polaryzację i ukazanie Polaka jako tępego napakowanego troglodyty i Ukraińca, spokojnego kipiącego mądrością od stóp do głów intelektualisty. Szok że ktoś w takie bajki wierzy. Brakuje w tej opowieści tylko kuzyna czytającego książkę.
Polski

Aquapark w Szczecinie. Basen i plaża zewnętrzna.
Trzech napakowanych młodych facetów i jedna młoda kobieta. Polacy. Rozkładają się na leżakach i włączają kolumny z dudniącymi basami muzyką, ryczą a nie mówią.
Leci piosenka "Sandra Seba i bas" jeb jeb jeb...
Obok dwie matki z dzieciakami. Ukrainki.
Ciche, grzeczne, uśmiechnięta, dzieci też.
W którym towarzystwie chciałbyś spędzić pozostałe dwie godziny za które zapłaciłeś
na tej plaży?
Polski
Paweł ری ٹویٹ کیا

Tak szczerze mówiąc biorąc pod uwagę wielkość mojej Pracy u Podstaw dotyczącej Historii Żydów...to ja spokojnie mogę być uważana za Żydówkę 😉.
Ot taka mała dygresja. A teraz do rzeczy ⬇️
Co łączyło Warschauer Ghetto z Litzmannstadt Ghetto ❓
Nigdzie nie pytajcie ! Jedni nie odpowiedzą bo nie wiedzą a drudzy wiedzą ale się boją i też nie odpowiedzą !
Czyli co w takim wypadku ? Czyli jak zawsze : Siłaczka ✌️ !
Najpierw cytat beneficjentki milionowych grantów czyli prof. Barbary Engelking :
"Historycy do pewnego momentu nie uznawali relacji Ocalonych za świadectwa historyczne. Uważano, że są one zbyt obciążone emocjami, zbyt osobiste i w związku z tym na ich podstawie nie opiszemy doświadczenia Holokaustu. I to był błąd".
Jeżeli to był błąd, to proszę bardzo, relacja ocalonej przez Polaków, Śp. Zosi Goldberg :
"Niestety, wśród Żydów było wielu zdrajców, którzy utworzyli tajną policję współpracującą z Gestapo. Z radością mogę powiedzieć, że żaden z nich nie pochodził z Warszawy. Wszyscy pochodzili z Łodzi, którą Niemcy nazywali Litzmannstadt. Wszyscy byli przedstawicielami inteligencji – lekarzami, inżynierami, policjantami – żaden z nich nie był niewykształcony ani nie pochodził z niższych warstw społecznych. Wszyscy byli profesjonalistami – i obrzydliwie podłymi ludźmi. Baliśmy się ich jak ognia. Ich siedziba znajdowała się na tej samej ulicy co kawiarnia „Sztuka”, ale po drugiej stronie. Było to żydowskie Gestapo przeciwko Żydom"
Źródło :
Hilton Obenziger - "Running Through Fire: How I Survived the Holocaust" by Zosia Goldberg.
Sprawy ORGANIZACYJNE ⬇️
Ja wiem, że nadchodzi pogodowy KOSZMAR ale mimo to, Szkoła musi perfekcyjnie działać. Dlatego bardzo proszę o RT i komentarze. I jeszcze jedno > ponieważ od kilku dni wsparcie wyraźnie się zmniejszyło, dlatego bardzo proszę o większą mobilizację bo Niewygodna Prawda musi nie tylko trwać ale przede wszystkim : skutecznie kwitnąć i się rozwijać. Dziękuję.
buycoffee.to/kasjopea

Polski

@maciejczuk90 Na stacji zapewne jest monitoring i wszystko można wyjaśnić. Tylko po co. Zapewne był to cygański przekręt w wersji ukraińskiej.
Polski

Napaść na Ukraińców w Pradze była napaścią na tle narodowościowym czy może Ukraińcy znowu kłamliwie zasłaniają się "rasizmem" i "szowinizmem"?
Na stacji Orlen w Pradze doszło do konfliktu między pracownikami stacji a klientami, który zakończył się bójką. O incydencie opowiedział w mediach społecznościowych ojciec jednej z uczestniczek, twierdząc, że jego córka została zaatakowana dlatego, że jest Ukrainką.
Według mężczyzny wszystko zaczęło się od tego, że klientce wydano resztę o 300 koron mniej. Gdy próbowała to wyjaśnić, pracownik stacji kazał im spadać i nazwał „zasranymi Ukraińcami”. Po czym pracownicy stacji próbowali wyrzucić klientów i zaatakowali ich.
Orlen oświadczyła, że opis wydarzeń w mediach społecznościowych jest „istotnie zniekształcony”. Według firmy doszło do konfliktu między grupą klientów a personelem, w który następnie ingerowała ochrona. W rezultacie ucierpiała jedna z pracownic stacji — potrzebowała pomocy medycznej.
Policja w Pradze potwierdziła, że słowna sprzeczka między pracownikami stacji a grupą klientów-cudzoziemców przerodziła się we wzajemne fizyczne starcie. Policjanci na razie nie znaleźli jednak potwierdzenia wersji o ataku na tle nienawiści narodowej.

Polski

@DoRzeczy_pl @KosiniakKamysz Ten człowiek nie widzi jaki jest śmieszny.
Polski

"Będziemy jasno stawiać nasze warunki. Polskie firmy mają prawo być obecne w odbudowie Ukrainy" – powiedział wicepremier, szef MON @KosiniakKamysz ⬇️ dorzeczy.pl/kraj/906172/ko…
Polski

@Minister_Prawdy Abstrahując od wojny to takie imprezy to jednak obciach i obraz nędzy jaka reprezentuje to społeczeństwo. Jeśli to są ich elity to my się nigdy z nimi nie dogadamy.
Polski

WSTRĘTNE PROPUTINOWSKIE ZACHOWANIE - KONFEDERACJA ATAKUJE UKRAIŃSKIE DZIECI ❗🇷🇺
Ksenofobia i uderzanie w najsłabszych – tak wygląda polityka nienawiści w wykonaniu skrajnej prawicy.
W przestrzeni publicznej pojawiło się oburzające nagranie z udziałem przedstawicielki Konfederacji, która wprost wzywa do dyskryminacji dzieci uchodźców z Ukrainy. Z mównicy padają słowa o „niewpuszczaniu ukraińskich dzieci, które nie mówią po polsku, do polskich szkół”, ponieważ rzekomo „obniża to poziom nauczania”.
To jawna, ksenofobiczna segregacja wymierzona w najmłodszych, którzy uciekli przed piekłem wywołanej przez Rosję wojny.
📌 Co kryje się za tą retoryką?
🟥 Realizowanie agendy Kremla: Próba skłócenia Polaków i Ukraińców oraz budowanie wizerunku ukraińskich dzieci jako „zagrożenia” dla polskiego systemu edukacji to podręcznikowy przykład działań dezinformacyjnych, które wpisują się w interesy Putina.
🟥 Uderzanie w bezbronne dzieci:
Zamiast systemowego wsparcia i integracji, Konfederacja proponuje izolację i wykluczenie dzieci, które potrzebują pomocy i spokoju, a nie politycznej nagonki.
🟥 Hipokryzja pod płaszczykiem wartości:
Politycy tej formacji chętnie wycierają sobie usta hasłami o wierze w Boga, moralności i wartościach chrześcijańskich. Jednak kiedy przychodzi do okazania elementarnego humanitaryzmu wobec uciekających przed wojną dzieci, te „wartości” zostają tylko na banerach i językach.
Nie ma i nie będzie naszej zgody na szczucie na dzieci. Edukacja i równe traktowanie to podstawowe prawa człowieka, a próby budowania kapitału politycznego na nienawiści narodowościowej muszą spotkać się ze zdecydowanym oporem społeczeństwa.
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych monitoruje tę sprawę i będzie podejmował odpowiednie kroki prawne wobec wszelkich przejawów dyskryminacji i nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym.
________
UWAGA 🔴
Jesteśmy obiektem intensywnych ataków ze strony braunistów. Musieliśmy kilku najbardziej rozhamowanych postawić przed sądem i stąd zwiększone wydatki.
Będziemy bardzo zobowiązani, jeśli zdecydujecie się wesprzeć nasze działania wpłatą dowolnej kwoty na tę zbiórkę:
zrzutka.pl/omzrik
lub wpłacić darowiznę inną drogą:
PayPal i karta płatnicza: omzrik.pl/wesprzyj-nas
buycoffee.to/omzrik/celesta…
patronite.pl/omzrik
Dane do przelewu:
nr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa
tytuł: "darowizna na działalność statutową"
IBAN: PL19249000050000452084358540
SWIFT: ALBPPLPW
#Konfederacja #Ukraina #PrawaDziecka #OMZRiK
Autor: Nie dla Konferencji
Polski

@Lewaklewicowy Ustawka żeby pokazać jacy źli i nietolerancyjni są Polacy.
Polski
Paweł ری ٹویٹ کیا

Zgoda buduje, niezgoda rujnuje ❗️❗️❗️
To ja jutro o 20, opublikuję pewien dokument.
I wyjaśnię ich na wieki wieków. AMEN.
Tylko zobaczę jak rozpropagujecie do jutra moją deklarację 😊 ??? Liczę na Was, moje Drogie Dzieci ❤️.
buycoffee.to/kasjopea

Polski

@MattLech23 To są ustawki mają pokazać jak Polacy są nietolerancyjni i źli. Ciekawe że nagle taki wysyp.
Polski

Jestem Polakiem
Nie podoba mi sie to co Ukraina robi z UPA.
Ale takie zachowanie powinno być karane biczowaniem. Publicznie.
Ogarnijcie się kurwa ludzie. Jesteście dorośli i macie się za lepszych? To zachowujcie się godniej.
Spór historyczny to nie napierdalanie dzieci i ataki na pracujące kobiety.
⭐️Oles Filonenko⭐️@FilonenkoOles
Уроды есть в каждой нации.
Polski














