Juan Dahlmann

4.9K posts

Juan Dahlmann banner
Juan Dahlmann

Juan Dahlmann

@Inko_Gnitto

to hendek and back

Sarajevo شامل ہوئے Aralık 2023
302 فالونگ273 فالوورز
Šmina
Šmina@schminzilla·
jesu norvežani naporni s ovim veslanjem
1
0
5
122
Juan Dahlmann
Juan Dahlmann@Inko_Gnitto·
@zgembolina To su ti oni novi blokovi stambenih zgrada kad prođeš Alipašino, prema Stupu, s lijeve strane
0
0
0
2
Zgemba
Zgemba@zgembolina·
zivi bili gdje vam je Avenija u Sarajevu? :ja nisam odavle:
1
0
1
15
Juan Dahlmann
Juan Dahlmann@Inko_Gnitto·
Kad napolju grmi pred pljusak..🥺
Juan Dahlmann tweet media
4
0
27
246
Lejla
Lejla@restolarka·
Jest da neće bit regresa, al ovo što usred radnog dana mogu ušećerit pola sata nema cijenu 😴
1
0
11
192
Juan Dahlmann
Juan Dahlmann@Inko_Gnitto·
Mogao bih danas opet one chicken cream pot pies, štamiteŝko
2
0
10
122
Edie
Edie@usvomsvijetu·
Cim pocne utakmica ja ti dobijem jaku zelju da usisam kucu
3
0
16
579
MickeyM 🇩🇰
MickeyM 🇩🇰@MickeyMc2707·
Danas se u Danskoj slavi Ivanjska noć i tradicija je spaljivanja vještice na lomači. Vjerovalo se da je vještičarstvo posebno aktivno u ljetno doba, a vatra je trebala plašiti vještice da ne bi činile zlo Napravio sam im na poslu vješticu 😎😂😂 Večeras cijela Danska roštilja
MickeyM 🇩🇰 tweet mediaMickeyM 🇩🇰 tweet media
5
0
27
367
JP 👘
JP 👘@JP_love_·
@Inko_Gnitto nisu ni kao prije pet sest godina, a da ne kažem kad je tek pocela sa radom
1
0
1
114
JP 👘
JP 👘@JP_love_·
Francuska pekara Coco Maison se jako pokvarila, kvalitet hljeba nije ni blizu onog što je bio, od vjv lošije sirovine do same izrade. A to mi je najdraže mjesto u Sa, što se tiče hljeba. Izgleda da sve što naš čovjek, u poslu preuzme, a što je mnogo fino to na kraju i pokvari
11
0
20
1.1K