alecs

2.6K posts

alecs

alecs

@amaliuga

Громадянин України!

شامل ہوئے Mayıs 2010
44 فالونگ20 فالوورز
alecs
alecs@amaliuga·
@ukrpravda_news І як вони будуть контролювати усю цю хунту?
Українська
0
0
0
4
alecs ری ٹویٹ کیا
❄️Мені то треба❄️
Нормальна така логіка порахувати всіх підряд поляків загинувших на наших територіях за період другої світової і заявити, що це були УПА. Ще веселіше рахувати туди комбатантів. Виявиться, що насправді Волинська трагедія якщо і існувала, то разів в 100 в менших масштабах.
❄️Мені то треба❄️ tweet media❄️Мені то треба❄️ tweet media
Останній Капіталіст@Ostanniy_Cap

Поляки розчаровані, що не змогли знайти масове поховання поляків

Українська
4
12
62
1.8K
alecs
alecs@amaliuga·
@censor_net У разі війни НАТО - першими здадуться словаки, після них поляки.
Українська
0
0
0
19
Цензор.НЕТ ✍️
Фіцо виступив проти допомоги Україні, яку хочуть оголосити на саміті НАТО: "Ніякої підтримки війні" censor.net/ua/n4010592
Цензор.НЕТ ✍️ tweet media
Українська
45
9
35
10.6K
alecs
alecs@amaliuga·
@dw_ukrainian Якщо він стане прем'єром то заблокує. Але не стане
Українська
0
0
4
284
DW українською
DW українською@dw_ukrainian·
Лідер "ПіС" Ярослав Качинський заявив, що Варшава має заблокувати переговори Києва про вступ до ЄС. Він звинуватив Україну в ескалації історичної суперечки, пов'язаної з перейменуванням одного з підрозділів української армії на честь "Героїв УПА". p.dw.com/p/5GBnp?maca=u…
Українська
117
23
38
12K
alecs
alecs@amaliuga·
@Play_Hard_Fun І скільки коштує один день таких розкопок і хто фінансує? Польський уряд?
Українська
0
0
0
50
TranceFM
TranceFM@Play_Hard_Fun·
Виходить, що вся ця масштабна історія з цифрами — звичайна брехня, яка банально не збігається з їхніми власними звітами ексгумації. Чекаю на продовження цієї історії з завершенням, щоб побачити масштаб і чи брехали поляки і навіщо вони це робили.
Українська
3
6
107
2.1K
TranceFM
TranceFM@Play_Hard_Fun·
Чим більше проводяться ці пошукові розкопки, тим більше виникає цілком логічних запитань. Ті міфічні стотисячні цифри, якими так голосно оперують деякі польські діячі, просто розсипаються на перших же реальних локаціях. Ну серйозно, де результати?👇
Українська
20
35
489
18.3K
alecs ری ٹویٹ کیا
Devana 🇺🇦
Devana 🇺🇦@DevanaUkraine·
Polish-Ukrainian Conflict | The Truth about the Volyn Tragedy and Operation Vistula
English
11
52
171
4.2K
alecs ری ٹویٹ کیا
Новинарня
Новинарня@Novynarnia·
“Коли історію підміняють примітивною пропагандою, суспільство втрачає здатність критично оцінювати не лише минуле, а й сьогодення”, — В’ятрович відреагував на нову інформаційну кампанію в Польщі про УПА ⬇️ novynarnia.com/2026/06/27/kol…
Українська
12
51
264
11K
alecs
alecs@amaliuga·
@markus764 @UmlandAndreas @derStandard @EPIK_Ukraine Немає в Україні культу УПА. Це частина історії боротьби українців за суверенну українську державу на історичних землях де в більшості живуть українці та інші меншини
Українська
1
0
9
91
Markus Kranz
Markus Kranz@markus764·
@UmlandAndreas @derStandard @EPIK_Ukraine Es geht nicht um Soldaten. Den UPA Kult gab es da schon lange und Warschau hat aus diplomatischer Rücksicht immer weggeschaut. Erst als Zelenski diesen Kult trotz poln. Vorbehalte ostentativ zur Staatsräson hochstilisierte, kam die poln. Reaktion (der Glaubwürdigkeit wegen)
Deutsch
7
3
88
966
alecs
alecs@amaliuga·
@Tkulpek @ukrpravda_news Сплошні маніпуляції та неправда - про СС, про Бандеру, угорські документи про Волинь. То мабуть і про інше маніпулюєте. Дякую, пане, за допомогу Україні під час агресії росії
Українська
2
0
5
92
Tomasz
Tomasz@Tkulpek·
@amaliuga @ukrpravda_news Na Wołyniu też byli świadkowie i też są dokumenty tak węgierskie jak i niemieckie. Nawet SS była przerażona bestialstwem. Niemcy są uważni i refleksyjni i po lwowskich wydarzeniach z 1941 banderę zapuszkowali gdy ten ogłosił „niezależną Ukrainę” wie pan o tym? Czy nie?
Polski
1
0
0
85
alecs
alecs@amaliuga·
@ukrpravda_news Фіцо як завжди маніпулює: вже дрони в країни НАТО залітали, навіть людей вбивало чи то ракетами, чи ППО. Але НАТО ніяк не відреагувало і ніякої третьої світової не почалось. А може вона вже йде. І історики через багато років назвуть цей період третьої світовою
Українська
0
0
0
47
alecs
alecs@amaliuga·
@UkaszMa92326 @BerestLiubomyr @ZaxidNet Якщо копати на старих цвинтарях, то там звичайно найдуть рештки людей. А чому Україна має заборонити? Україна підтримує встановлення історичної правди на взаємній повазі до загиблих з обох сторін
Українська
1
0
0
9
ZAXID.NET 🇺🇦
ZAXID.NET 🇺🇦@ZaxidNet·
Масових поховань поляків у Пужниках на Тернопільщини так і не виявили Дослідники викопали близько 50 розвідкових траншей zaxid.net/u_puzhnikah_na…
Українська
61
204
1K
38.8K
alecs
alecs@amaliuga·
@Tkulpek @ukrpravda_news В Аушвіці були свідки. І є документи
Українська
1
0
5
112
alecs
alecs@amaliuga·
@Velynianyn @oneprofi @ukrpravda_news Цікаві терміни - "пацифікація сіл", "боротьба за польську незалежність" (в 1946 році??? від кого незалежність, від комуністів?), "прийнято рішення про припинення розслідування справ, кваліфікованих у резолютивній частині як злочини проти людяності" - тобто рішення відсутнє!
Українська
2
0
0
35
alecs
alecs@amaliuga·
@Velynianyn @oneprofi @ukrpravda_news Тобто розслідували злочини поляків проти поляків, які відбулись в 1946 році на території вже радянської Польщі! Вибачте, але в Україні відсутній такий суд, який може розслідувати діяння 1943 року на території окупованої німцями радянської України
Українська
3
0
0
32
alecs ری ٹویٹ کیا
Український часопис
27.06.1943 польські поліціянти вбили 89 цивільних українців в с. Черничі і с. Кічкарівка на Волині. Коли поляки будь про це згадувати та засуджувати ?
Український часопис tweet media
Українська
141
307
1.3K
20.7K
alecs ری ٹویٹ کیا
восхищённый болгарин™
Прямо сейчас россияне бьют авиабомбами по украинской Дружковке. По жилым домам. В городе живут более 6 000 человек. Это должен видеть мир. Россия государство террорист.
Русский
43
988
1.8K
33.9K
alecs ری ٹویٹ کیا
Solo🇵🇱🇪🇺🇳🇴🇺🇦
Niech ten tekst ks. Lemańskiego przypomina typom pokroju Naurokiego vel Batyra że Polacy tez mieli w swojej najnowszej historii tabuny "NIEZŁOMNIE NIESPRAWIEDLIWYCH".. "bochaterów" i którymi się nie chcemy chwalić.. .... "A mogłeś pan milczeć. Wszak był pan kiedyś szefem Instytutu Pamięci Narodowej. Z pewnością wie pan o Litwinach z wioski Dubinki wymordowanych przez polskich nacjonalistów. I o Białorusinach, kobietach i dzieciach wymordowanych przez Burego i jego ludzi w Zaniach, Puchałach Starych, Zaleszczanach, Szpakach czy Końcowiźnie. Słyszał pan o tysiącach Ukraińców, kobiet i dzieci wymordowanych przez Polaków w Pawłokomie, Sahryniu, Wierzchowinach, Piskorowicach, Gorajcu i innych ukraińskich wioskach. A o Żydach mam panu przypomnieć? Tych zamordowanych w Szczuczynie, Wąsoszu, Radziłowie, Jedwabnem, w lesie pod Bzurami, w Rajgrodzie, Goniadzu... Że o powojennych Kielcach wspomnę na końcu. Tym zamordowanym już nijak pomóc nie możemy. Pamiętać, pokłonić się ich mogiłom, przypomnieć tamte zbrodnie jako przestrogę dla kolejnych pokoleń. A pan i jego otoczenie, tyle dziesiątek lat po wojnie, rozdzieracie zabliźnione rany i szczujecie jednych na drugich. Wstyd mi za was. Wasze imiona okryły się hańbą. I takimi zostaniecie zapamiętani. Niestety nie tylko w Polsce." * ks. Michał Wojciech Lemański
Solo🇵🇱🇪🇺🇳🇴🇺🇦 tweet media
Polski
112
817
1.8K
16K