alecs
2.6K posts


Медведєв заявив, що "Єдина Росія" висуне на вибори сотні учасників війни проти України pravda.com.ua/news/2026/06/2…

Українська
alecs ری ٹویٹ کیا

Нормальна така логіка порахувати всіх підряд поляків загинувших на наших територіях за період другої світової і заявити, що це були УПА. Ще веселіше рахувати туди комбатантів. Виявиться, що насправді Волинська трагедія якщо і існувала, то разів в 100 в менших масштабах.


Останній Капіталіст@Ostanniy_Cap
Поляки розчаровані, що не змогли знайти масове поховання поляків
Українська

@censor_net У разі війни НАТО - першими здадуться словаки, після них поляки.
Українська

Фіцо виступив проти допомоги Україні, яку хочуть оголосити на саміті НАТО: "Ніякої підтримки війні"
censor.net/ua/n4010592

Українська

Лідер "ПіС" Ярослав Качинський заявив, що Варшава має заблокувати переговори Києва про вступ до ЄС. Він звинуватив Україну в ескалації історичної суперечки, пов'язаної з перейменуванням одного з підрозділів української армії на честь "Героїв УПА".
p.dw.com/p/5GBnp?maca=u…
Українська

@Play_Hard_Fun І скільки коштує один день таких розкопок і хто фінансує? Польський уряд?
Українська
alecs ری ٹویٹ کیا
alecs ری ٹویٹ کیا

“Коли історію підміняють примітивною пропагандою, суспільство втрачає здатність критично оцінювати не лише минуле, а й сьогодення”, — В’ятрович відреагував на нову інформаційну кампанію в Польщі про УПА
⬇️
novynarnia.com/2026/06/27/kol…
Українська

@markus764 @UmlandAndreas @derStandard @EPIK_Ukraine Немає в Україні культу УПА. Це частина історії боротьби українців за суверенну українську державу на історичних землях де в більшості живуть українці та інші меншини
Українська

@UmlandAndreas @derStandard @EPIK_Ukraine Es geht nicht um Soldaten. Den UPA Kult gab es da schon lange und Warschau hat aus diplomatischer Rücksicht immer weggeschaut.
Erst als Zelenski diesen Kult trotz poln. Vorbehalte ostentativ zur Staatsräson hochstilisierte, kam die poln. Reaktion (der Glaubwürdigkeit wegen)
Deutsch

Die Soldaten, die sich nach der UPA benennen wollten, dürfte nicht interessieren, ob sich Polen daran stört und was früher in Wolhynien vorgefallen ist, weil sie in der Jetztzeit an der Front kämpfen und sterben.
@DerStandard @EPIK_Ukraine
derstandard.at/story/30000003…
Deutsch

@Tkulpek @ukrpravda_news Сплошні маніпуляції та неправда - про СС, про Бандеру, угорські документи про Волинь. То мабуть і про інше маніпулюєте. Дякую, пане, за допомогу Україні під час агресії росії
Українська

@amaliuga @ukrpravda_news Na Wołyniu też byli świadkowie i też są dokumenty tak węgierskie jak i niemieckie. Nawet SS była przerażona bestialstwem. Niemcy są uważni i refleksyjni i po lwowskich wydarzeniach z 1941 banderę zapuszkowali gdy ten ogłosił „niezależną Ukrainę” wie pan o tym? Czy nie?
Polski

У Польщі заявили про "важку новину": Другої могили поляків, вбитих УПА у Пужниках, не знайшли pravda.com.ua/news/2026/06/2…

Українська

@ukrpravda_news Фіцо як завжди маніпулює: вже дрони в країни НАТО залітали, навіть людей вбивало чи то ракетами, чи ППО. Але НАТО ніяк не відреагувало і ніякої третьої світової не почалось. А може вона вже йде. І історики через багато років назвуть цей період третьої світовою
Українська

Фіцо проти багатомільярдної допомоги Україні від НАТО, бо боїться "третьої світової"
pravda.com.ua/news/2026/06/2…

Українська

@UkaszMa92326 @BerestLiubomyr @ZaxidNet Якщо копати на старих цвинтарях, то там звичайно найдуть рештки людей. А чому Україна має заборонити? Україна підтримує встановлення історичної правди на взаємній повазі до загиблих з обох сторін
Українська

@BerestLiubomyr @amaliuga @ZaxidNet Nic się nie rozpada. W 2025 roku znaleziony 43 szczątki. Teraz szukano raptem 4 dni, w sierpniu (o ile Ukraina znów nie zabroni) wznowienie prac.
Polski

Масових поховань поляків у Пужниках на Тернопільщини так і не виявили
Дослідники викопали близько 50 розвідкових траншей
zaxid.net/u_puzhnikah_na…
Українська

@amaliuga @ukrpravda_news W Auschwitz też nie ma świadków. Niemcy będą wam wdzięczni dozgonnie!
Polski

@Velynianyn @oneprofi @ukrpravda_news Цікаві терміни - "пацифікація сіл", "боротьба за польську незалежність" (в 1946 році??? від кого незалежність, від комуністів?), "прийнято рішення про припинення розслідування справ, кваліфікованих у резолютивній частині як злочини проти людяності" - тобто рішення відсутнє!
Українська

@Velynianyn @oneprofi @ukrpravda_news Тобто розслідували злочини поляків проти поляків, які відбулись в 1946 році на території вже радянської Польщі! Вибачте, але в Україні відсутній такий суд, який може розслідувати діяння 1943 року на території окупованої німцями радянської України
Українська
alecs ری ٹویٹ کیا
alecs ری ٹویٹ کیا
alecs ری ٹویٹ کیا

Niech ten tekst ks. Lemańskiego przypomina typom pokroju Naurokiego vel Batyra że Polacy tez mieli w swojej najnowszej historii tabuny "NIEZŁOMNIE NIESPRAWIEDLIWYCH".. "bochaterów" i którymi się nie chcemy chwalić..
....
"A mogłeś pan milczeć. Wszak był pan kiedyś szefem Instytutu Pamięci Narodowej. Z pewnością wie pan o Litwinach z wioski Dubinki wymordowanych przez polskich nacjonalistów. I o Białorusinach, kobietach i dzieciach wymordowanych przez Burego i jego ludzi w Zaniach, Puchałach Starych, Zaleszczanach, Szpakach czy Końcowiźnie. Słyszał pan o tysiącach Ukraińców, kobiet i dzieci wymordowanych przez Polaków w Pawłokomie, Sahryniu, Wierzchowinach, Piskorowicach, Gorajcu i innych ukraińskich wioskach. A o Żydach mam panu przypomnieć? Tych zamordowanych w Szczuczynie, Wąsoszu, Radziłowie, Jedwabnem, w lesie pod Bzurami, w Rajgrodzie, Goniadzu... Że o powojennych Kielcach wspomnę na końcu.
Tym zamordowanym już nijak pomóc nie możemy.
Pamiętać, pokłonić się ich mogiłom, przypomnieć tamte zbrodnie jako przestrogę dla kolejnych pokoleń.
A pan i jego otoczenie, tyle dziesiątek lat po wojnie, rozdzieracie zabliźnione rany i szczujecie jednych na drugich.
Wstyd mi za was. Wasze imiona okryły się hańbą.
I takimi zostaniecie zapamiętani.
Niestety nie tylko w Polsce."
* ks. Michał Wojciech Lemański

Polski




