Kanał Zero: „Kiedy przychodzono do Zełenskiego, tłumacząc mu, żeby nie nazywał tej ukraińskiej jednostki imieniem UPA, że to rozdrażni Polaków, to Wołodymyr Zełenski miał odpowiedzieć: ‘pierd*lić Polskę i Polaków’” @grok - ilu Polaków zginęło na Ukrainie walcząc w jej obronie od początku rosyjskiej agresji?
Nawrocki jest najgorszym w historii prezydentem nie dlatego, że zabrał order, tylko dlatego, że zawetował program SAFE! Wściekł się, gdy rząd znalazł sposób na obejście głupiego weta. Teraz prowadzi różne działania odwetowe. Wiele z nich ku radości Rosji. Warto o tym pamiętać!
Największym osiągnięciem Macieja Laska jest zmiana nazwy z CPK na Port Polska-nie licząc kłamliwego raportu o zbrodni smoleńskiej, pisanego pod dyktando Anodiny i Putina
Wiedział o prawdzie bo uczestniczył w stanowisku z grudnia 2010 jednoznacznie pokazującego rosyjskie kłamstwa.
Publiczne pieniądze przeznaczone na leczenie Polaków nie mogą służyć jako nagroda dla partyjnych nominatów. Czas rozliczyć ten układ❗#ElitaKOryta
Poseł PiS Józefa @SzczurekZelazko ⤵️
🎙️ Zapraszamy na konferencję prasową posłów PiS - @SasinJacek, @S_Lukaszewicz i byłego marszałka województwa podlaskiego @artur_kosicki.
📅 Dzisiaj (22.06), g. 14.00
📍 Pod Prokuraturą Rejonową w Białymstoku; ul. Mickiewicza 103
W Wadowie jestem bardzo często, ale nie pamiętam takiej ulewy w czasie Dnia Wadowa (zawsze był upadł 😉). Dziękuję za spotkanie, rozmowy i gratuluję Stowarzyszeniu Przyjaciół Wadowa pięknego jubileuszu 15-lecia. Wspieram! Do zobaczenia👍
Dzień dobry. Gdyby słyszeli Państwo o godzinie 6.00 syreny, to dziś obchodzimy piątą, okrągłą rocznicę, kiedy do mojego domu weszli agenci CBA od Mariusza Kamińskiego (PiS) i mnie okradli. Ukradli mi sprzęt wart 40 tysięcy złotych i do tej pory nie oddali komputera, iPada i telefonu wartych ponad 20 tysięcy, w sumie moich prywatnych, z moim archiwum. Weszli na polecenie prokuratury - którą też rządził PiS - łamiąc tajemnicę dziennikarską i po prostu - z mojego punktu widzenia - kradnąc wartościowe, potrzebne mi do pracy i codziennego funkcjonowania rzeczy. Pan oficer CBA (rozwiązać tę hołotę) w obecności mojej rodziny i mojego adwokata kontaktował się z prokuratorkiem, który powiedział, że jeśli nie podam hasła do komputera i telefonu Apple, to zabiorą komputer mojej córki, a jak podam, to nie zabiorą. Nie podałem i zabrali. Takie tam gestapowskie metody prokuratury za czasów PiSu. Oczywiście pan prokurator być może szkolony na książkach o Dzierżyńskim teoretycznie niczego nie ukradł (choć myślę, że ukradł, sprzedał i przepił), bo uraczył mnie rok temu pismem, że sprzęt czeka na specjalistę, który ma złamać hasło. Ponieważ formację CBA oceniam, jako formację umiarkowanych przygłupów, to może to potrwać jeszcze kilka dekad. W sumie dzięki wizycie CBA w ciągu jednego dnia musiałem wydać na telefony i komputery dla rodziny i siebie z 25 tysięcy.
W sprawie, która posłużyła im za pretekst, żeby zdobyć mój sprzęt, przez 5 lat nikt mnie nie przesłuchał i nie postawił zarzutów, a ja nie mam pojęcia co to za sprawa, w ogóle nie wiem o co chodzi.
Cóż. Z dużą uwagą słucham przedstawicieli PiS krytykujących obecnie rządzącą bandę za łamanie prawa, no i przyznaje, że PiS ma rację.
Życzę Państwu pięknego dnia. Może zrobić jakąś imprezę i zaprosić złodziejaszków?
Wiecie dlaczego Koalicja 13 Grudnia i jej zwolennicy przypuścili taki atak na lekarza, który ujawnił skandale w Szpitalu Południowym? Po pierwsze zemsta, po drugie ostrzeżenie dla innych sygnalistów. O aferach KO ma nikt nie wiedzieć
🎙️ Dziś (22.06) o godz. 11:00 zapraszamy na konferencję prasową z udziałem Posła PiS @mwojcik_ oraz parlamentarzystów PiS.
📍Przed Urzędem Marszałkowskim w Katowicach. Po konferencji rozpocznie się kontrola w Urzędzie Marszałkowskim.
💬 Temat: Śląska ośmiornica, czyli korupcja obecnej władzy.