джаст_OLDERIX

6.5K posts

джаст_OLDERIX banner
джаст_OLDERIX

джаст_OLDERIX

@just_OLDERIX

Відеограф/монтажер, актор в DidkoStudio та UnimayMedia // mail - [email protected] // https://t.co/NfHRvxIVlA

Україна شامل ہوئے Eylül 2017
930 فالونگ66 فالوورز
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
행운
행운@a_nichka·
поки шо тредс доволі непоганий
행운 tweet media행운 tweet media행운 tweet media행운 tweet media
Українська
2
8
240
5.3K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
Ukrainian Games 🇺🇦
Ukrainian Games 🇺🇦@ukrainiangames·
У дочасному доступі Steam (нарешті) вийшла SAND: Raiders of Sophie (@sand_ua) від Hologryph та TowerHaus. Це мережевий шутер про галичан у космосі, де ви мандруєте спустошеною планетою на велетенських механічних крокоходах у пошуках австро-угорських скарбів.
Ukrainian Games 🇺🇦 tweet mediaUkrainian Games 🇺🇦 tweet mediaUkrainian Games 🇺🇦 tweet mediaUkrainian Games 🇺🇦 tweet media
Українська
3
16
218
25.7K
Максим Козирєв
Як же я хочу вже сука перевестись, чи звалити в СЗЧ. Заїбала вже така моя "служба", з дибільними вильотами та тупорилими ідеями командирів. Сука робота Очька
Українська
6
0
97
7.4K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
JNS
JNS@_devJNS·
ZXX
10
135
1.7K
44.3K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
Марічка, що готує шоколадки
ПЕС ТЕРМІНОВО ШУКАЄ ДІМ! Сьогодні рівно 2 тижні, як я побачила собаню зі зламаною лапою. В лікарні поставили діагноз: перелом передпліччя правої грудної кінцівки. За цей час він переніс складну операцію зі встановлення пластини, лікування та реабілітацію. Фото з різницею 14 днів
Марічка, що готує шоколадки tweet media
Марічка, що готує шоколадки tweet media
Українська
2
157
327
14.4K
джаст_OLDERIX
джаст_OLDERIX@just_OLDERIX·
@vladJavaScript Телефон і справді крутий, ходжу вже майже 4 місяці, все працює, ні разу не підвів, всі моменти з дитиною чи то фото чи відео зняв як я і хотів, батарея справді тримає чудово, а ще заряджається від 15-20 до 10 за хвилин 40
Українська
0
0
1
154
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Продав Фолд7 дуже швидко і за норм гроші і взяв собі у розтермінування S26 Ultra. Власне, він у мене вже 2 місяці. Камера імбова і акум тримає дуже норм. По тестам в інтернетах він тримає трошки довше, ніж Айфон 17 про макс. Але що мене радує: я заряджаю телефон ввечері перед сном: його хватає повністю на весь день. У мене був до того 15 про і він був в цьому сильно гірший (але я розумію, що тут треба з про макс порівнювати). Ще мене дуже радує стілус, який висувається з телефона, і АІшка, яка дуже класно вирізає об'єкти (як власне і Гугл Піксель) — Айфон тут серйозно відстає. Нижче записав приклад, як Пасат "пропадає"
Сумний Дембель@vladJavaScript

📱 Невеличкий пост не про машину, а про телефон :) Мова піде про мій Samsung Galaxy Fold 7. До Fold7 у мене були PRO Айфони передостаннього покоління. Конкретно я продав Айфон 15pro і купив Fold7. Я взяв Fold7 в розтермінування на чорну пятницю в 2025 і от в травні закінчую виплачувати його і хочу міняти на Samsung Galaxy S26 Ultra - теж в розтермінування бо це вигідно. 🤔 Чому мені не зайшов Fold7? 1️⃣ Сама основна причина напевно в моїй голові Коли я на людях його розкриваю що б щось написати то всі одразу роблять круглі і очі і такі: ооооо, це ж Фолддддд. І це заєбало якщо чесно. Я просто перестав його розкривати на людях і використовую більшість часу у складеному режимі, а це не зручно, бо він реально вузький: не зручно набирати текст. 2️⃣ Друга проблема це камери Вони сильно гірші ніж у топового Айфона. Особливо дратує фронтальна. 3️⃣ Третя проблема це відсутність s-pen Я великий поціновувач записувати щось стилусами в телефон/планшен. У мене є Айпад з стилусом і Fold мав бути заміною Айпаду але він ним не став бо у Фолда немає підтримки s-pen, а звичайні китайські стилуси не дуже коректно працюють. 4️⃣ Четверта проблема: в розвернутому стані він квадратний то ж фільми я переважно дивлюсь з чорними полосками зверху і знизу і тому не завжди навіть його розкриваю для цього. Я от щойно поміряв: 150мм на 80 мм це розмір видимої частини екрану в розкладеному стані. У S26 Ultra він фактично такий же: 167 на 76мм. ✅ Що сподобалось Самсунгівський інтерфейс One UI зручний і нічим не гірший Айфонівського. Я вже звик і не хочу назад на яблука переходити бо ніколи не використовував звязку телефон-годинник-навушники-макбук повноцінно. 📌 Чому хочу Samsung S26 Ultra Він має великий, 6.9 екран і підтримку s-pen. І хороші камери. Якщо хтось має Samsung S26 Ultra то скажіть що вам в ньому не подобається: можливо краще взяти Iphone 17 Pro Max? #fold7 #samsung #s26ultra

Українська
5
0
29
17K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
berserksouls
berserksouls@berserksouls·
berserksouls tweet media
ZXX
78
3.1K
52.2K
753.3K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
Ⓐ Мілітарна деструктура ☠️
19 травня в районі Гуляйполя у стрілецькому бою з ворогом загинув Бодя "Слем", мій товариш по двіжу та побратим. Кулеметник, панк, анархіст та просто кайфова особистість. Майже всю війну Слем пройшов кулеметником, від ТрО та "ДУК ПС" і до ДШВ, і лише з минулого року перейшов на дрони. Пройшов Харківщину, штурми Запорізького контраступу та бої Авдіївського напрямку. Слем віддав боротьбі проти імперії всі сили, а тепер і своє життя. Я радий бути знайомим із ним та пишаюсь тим, що ми воювали разом. Честь, і помстимося ✊️ Нижче 🫙 на допомогу сім'ї 👇
Ⓐ Мілітарна деструктура ☠️ tweet mediaⒶ Мілітарна деструктура ☠️ tweet mediaⒶ Мілітарна деструктура ☠️ tweet media
Українська
28
106
619
19.6K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
Сумське Бидло
Працівник нової пошти йде віддавати орден Навроцькому
Українська
57
320
4.7K
83.6K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
друга каденція
друга каденція@druha_kadentsia·
Їбать. Просто бракує слів.
друга каденція tweet mediaдруга каденція tweet media
Українська
27
41
745
48.7K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
Режисер
Режисер@DmitriyGrinich1·
Друзі, на карті - обстановка навколо Часового Яру. Росіяни намагаються оточити район оборони, тиснуть з флангів. Все погіршує критична ситуація в Костянтинівці. От саме на цей виступ треба завозити постачання та людей, а також евакуйовувати звідти поранених. Я прошу вас допомогти закупити квадроцикли для логістики 24-ї бригади, яка вже два роки тримає Часів Яр: send.monobank.ua/jar/7wNrf1qcFG Якщо росіяни захоплять Часів Яр, то відкриють собі дорогу на Дружківку та Краматорськ. Ситуація важка. Прошу максимальної підтримки та поширення.
Режисер tweet media
Режисер@DmitriyGrinich1

⚡️ЛОГІСТИКА ЧАСОВОГО ЯРУ. Допоможіть піхоті, яка тримає місто! Друзі, треба квадроцикли для воїнів 24 ОМБр, які два роки б'ються за Часів Яр. Моя ціль: 300 000 грн: send.monobank.ua/jar/7wNrf1qcFG Загальна: 3,5 млн грн! Квадроцикли - це евакуації, ротації та забезпечення. Поїхали!

Українська
5
167
238
13.9K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
ФОП Alexis Polux
Оці два випуски «хата на тата» це повна пизда
ФОП Alexis Polux tweet mediaФОП Alexis Polux tweet media
Українська
6
1
60
7.2K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
Vitalii «Donetsk» Ovcharenko 🇺🇦
Подивився відео де бігають росіяни по Лиману. Це двір тьоті Лєни, це двір бабушкі Свєти, це біля двору Юлькі і так інше… Фізично погано бачити таке.
Українська
15
43
1.1K
21.7K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
Vasilisa
Vasilisa@vasilisa2024·
Вайб від Василіси,їй так кепсько,але я вмовила зробити фото і посміхнутися. Ми знайшли квартиру,але подивитися часу не було,лише після хіміотерапії поїдемо дивитися 👀 Хочется обіймів та кави з чимось солоденьким. Але нажаль не цього разу. Боремося з саркомою.
Vasilisa tweet mediaVasilisa tweet media
Українська
22
27
286
4.8K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
WIDE BOI TESSANDROS
WIDE BOI TESSANDROS@Renatheranis·
Друзі, в коллабі з однією неймовірно талановитою скульпторкою приніс вам ПРАВИЛЬНИЙ редизайн Живчика: Вибухівчик (ну або як його називають росіяне - Уламчик) Хочете собі такого на полчику на пам'ять про цей чудовий літній ранок?
WIDE BOI TESSANDROS tweet mediaWIDE BOI TESSANDROS tweet mediaWIDE BOI TESSANDROS tweet media
Українська
8
9
82
5.9K
джаст_OLDERIX ری ٹویٹ کیا
✙Імператор мавіка
Друзі, СТО вже 2 авто зробило нам в борг, треба зараз добити 30к, щоб розрахуватися хоча б за одну тачку, яку треба забрати. Дуже прошу вашої залученості. Мене цей збір вже так виснажив, якщо чесно. Чим швидше закінчимо це все, тим швидше я відчую себе вільним. Реквізити 👇
✙Імператор мавіка tweet media
Ukraine 🇺🇦 Українська
6
133
196
8.1K