
джаст_OLDERIX
6.5K posts

джаст_OLDERIX
@just_OLDERIX
Відеограф/монтажер, актор в DidkoStudio та UnimayMedia // mail - [email protected] // https://t.co/NfHRvxIVlA



вибігла купити лоратадин поки не почалась злива, обіцяють цілий день ось вам троянда з маминої клумби







📱 Невеличкий пост не про машину, а про телефон :) Мова піде про мій Samsung Galaxy Fold 7. До Fold7 у мене були PRO Айфони передостаннього покоління. Конкретно я продав Айфон 15pro і купив Fold7. Я взяв Fold7 в розтермінування на чорну пятницю в 2025 і от в травні закінчую виплачувати його і хочу міняти на Samsung Galaxy S26 Ultra - теж в розтермінування бо це вигідно. 🤔 Чому мені не зайшов Fold7? 1️⃣ Сама основна причина напевно в моїй голові Коли я на людях його розкриваю що б щось написати то всі одразу роблять круглі і очі і такі: ооооо, це ж Фолддддд. І це заєбало якщо чесно. Я просто перестав його розкривати на людях і використовую більшість часу у складеному режимі, а це не зручно, бо він реально вузький: не зручно набирати текст. 2️⃣ Друга проблема це камери Вони сильно гірші ніж у топового Айфона. Особливо дратує фронтальна. 3️⃣ Третя проблема це відсутність s-pen Я великий поціновувач записувати щось стилусами в телефон/планшен. У мене є Айпад з стилусом і Fold мав бути заміною Айпаду але він ним не став бо у Фолда немає підтримки s-pen, а звичайні китайські стилуси не дуже коректно працюють. 4️⃣ Четверта проблема: в розвернутому стані він квадратний то ж фільми я переважно дивлюсь з чорними полосками зверху і знизу і тому не завжди навіть його розкриваю для цього. Я от щойно поміряв: 150мм на 80 мм це розмір видимої частини екрану в розкладеному стані. У S26 Ultra він фактично такий же: 167 на 76мм. ✅ Що сподобалось Самсунгівський інтерфейс One UI зручний і нічим не гірший Айфонівського. Я вже звик і не хочу назад на яблука переходити бо ніколи не використовував звязку телефон-годинник-навушники-макбук повноцінно. 📌 Чому хочу Samsung S26 Ultra Він має великий, 6.9 екран і підтримку s-pen. І хороші камери. Якщо хтось має Samsung S26 Ultra то скажіть що вам в ньому не подобається: можливо краще взяти Iphone 17 Pro Max? #fold7 #samsung #s26ultra






⚡️ЛОГІСТИКА ЧАСОВОГО ЯРУ. Допоможіть піхоті, яка тримає місто! Друзі, треба квадроцикли для воїнів 24 ОМБр, які два роки б'ються за Часів Яр. Моя ціль: 300 000 грн: send.monobank.ua/jar/7wNrf1qcFG Загальна: 3,5 млн грн! Квадроцикли - це евакуації, ротації та забезпечення. Поїхали!

































