Nula

11 posts

Nula banner
Nula

Nula

@Natioxee

Tham gia Şubat 2025
18 Đang theo dõi1 Người theo dõi
Nula
Nula@Natioxee·
@jgwsyu_214 W końcu ktoś normalny, dziewczyno poprawiałaś mi dzień. Nie mogę już słuchać tych zacofanych zjebów, całe anglojęzyczne QSMP community jest w chuj toxic.
Polski
0
0
5
28
Nula
Nula@Natioxee·
@yoasiaa0 Wyjebanie haipera to strzał w kolano. Farisa rozumiem wypierdolić bo serio przegioł. Ale kurwa wypierdalać ziomka za takie coś XDDD
Polski
2
1
36
593
asia
asia@yoasiaa0·
nienawidze qsmp comminuty
Polski
22
66
759
18.4K
Nula
Nula@Natioxee·
@doomie0 @ranpcss Niech już zamkną ten serwer w pizdu, kurwa żeby wyrzucać ziomka za takie coś. Ciekawe kogo nastepnego czeka cancel, już się nie mogę doczekać żeby poczytać sobie te wypociny upośledzonych dzieci.
Polski
1
0
17
429
Doom
Doom@doomie0·
@ranpcss Już został wyjebany ale imo to był strzał w kolano ze strony qsmp, bo dosłownie nic wielkiego nie zrobił. Dziewczyna już kończyła liceum i zaczynała dorosłe życie więc nie rozumiem. Trzy lata różnicy to nie jest dużo a oni traktują go jak najgorszego przestępcę
Polski
1
1
82
2.5K
zos ⊹ ࣪ ˖ qsmp
uwazacie ze haiper powinien byc wyrzucony z qsmp czy nie???
Polski
60
0
149
30.8K
Nula
Nula@Natioxee·
@Julita1195411 @gwiazdkiwzylach @ranpcss Dosłownie, aż się gotuję w sobie jak widzę tych zjebów piszących jaki to mają do niego niesmak. No japierdole nie mogę na to patrzeć. Ja mam na przykład niesmak do adminów za to że go wyjebali z qsmp. Może lepiej jakby zamknęli ten serwer w pizdu bo zaraz każdy dostanie cancel XD
Polski
0
1
12
136
flori
flori@Julita1195411·
@gwiazdkiwzylach @ranpcss Ale o czym wy pieprzycie. 3.5 różnicy wieku to nie dużo. Nawet nigdy się nie spotkali! A przeżywacie jakby pisał z 14 latka. Ile wy macie lat? Nie mówiąc o byciu takimi chorągiewkami od fana do pajaca
Polski
1
1
23
500
Lucas
Lucas@bobaeyedseal·
@_hellodearth_ szczerze to ludzie robią trochę za dużą afere z tego... 17 latki mają już swój mózg, gdyby ta osoba miala 18 lat nikt by o tym nie mówił
Polski
6
0
203
5.9K
lovísa
lovísa@_hellodearth_·
haiper wstawił taka wiadomość, yeah we do deserve better..
lovísa tweet media
Polski
61
208
4.4K
370.2K
Nula
Nula@Natioxee·
FINAL ZAJEBISTY SZKODA ZE MATI NIE DOCZEKAŁ SIE SWOJEGO "WYWIADU" XDDD #YFLCSS
Polski
0
0
9
611
Nula
Nula@Natioxee·
@meczykiplll Te paczki coś w sobie mają. Zjadłam jednego JEDNEGO!! A czuje się tragicznie. To nie powinno trafić do sprzedaży!!
Polski
0
0
0
9
Meczyki.pl parody
Meczyki.pl parody@meczykiplll·
JAPIERDOLE ‼️ Mój syn zjadł dziś 13 pączków z Biedronki i właśnie trafił do szpitala. Broń boże nie jedzcie tego obrzydlistwa to sama chemia! Maciek jest przytomny, ale kontakt z nim jest utrudniony.
Meczyki.pl parody tweet media
Polski
744
221
7.4K
789.4K
Nexe
Nexe@Nexe333·
@127only Proszę wybaczyć ale mimo tego że zajebiście się bawiłem czułem się fizycznie wyczerpany i totalnie muszę naładować baterie żeby robić dalej streamy po 8/10h (wyświetliło mi się to na głównej po wejściu na Twitter btw XD)
Polski
5
2
715
12K
tula
tula@127only·
tak sie przyzwyczailam do dlugich nocnych strimow, ze az mi dziwnie ze nexe tak wczesnie konczy....ale niech leci odpoczywac
Polski
3
8
587
15.6K
Nula
Nula@Natioxee·
@GuzikArtur FAKTYYYY (sama ryczałam jak bóbr)
Polski
0
0
1
81
Guzik
Guzik@GuzikArtur·
Śmieszą mnie ludzie, którzy spinają się o to, że ktoś popłakał się na koniec #yflsmp2 Nigdy się nie wzruszyliście na jakimś filmie/serialu czy przy książce?
Polski
29
106
1.7K
31.8K
Nula
Nula@Natioxee·
@Nexe333 Mam wielką nadzieje że znowu nie bedzie tak że zobaczymy sie znowu za pół roku xD
Polski
0
0
0
18
Nexe
Nexe@Nexe333·
Nic mnie miało już nie wskrzesić XDDD Wyszło tak, że w miesiąc zrobiła to najlepsza edycja serwera minecraft jaki kiedykolwiek widziała Polska. Powiedziałem już wszystko co mogłem powiedzieć ale po raz tysięczny dziś, po prostu dziękuje każdemu za całe #yflsmp 💜💜💜
Polski
78
221
4.2K
112.9K
Nula
Nula@Natioxee·
@young_multi Nie ma słów którymi bym opisała to co stworzyliście. Widać że nad serwerem pracowało dużo zajebistych osób. Do tego smp nie miało momentu nudy. Zawsze coś się działo i codziennie oglądając streamy miałam uśmiech na twarzy. DZIEKUJE i czekam zniecierpliwiona na wiecej kontentu❤️
Polski
0
0
0
25
Young Multi
Young Multi@young_multi·
emocje troche opadły więc chciałem podziękować każdemu twórcy oraz widzom za zaangażowanie w yfl smp 2. stworzenie takiego serwera zawsze było moim małym marzeniem jak byłem jeszcze młodszy i w końcu miałem okazje zebrać zajebista ekipe, zeby ten pomysł zrealizować. contentowo i zasiegowo przebiliśmy pierwszą edycje czego totalnie się nie spodziewałem i jestem za to bardzo wdzieczny. na twitterze yflsmp wleci pozniej jakis szerszy post podsumowujący. do następnej edycji (oby)!
Polski
183
406
6.2K
484.9K