T’Shanik

9.8K posts

T’Shanik banner
T’Shanik

T’Shanik

@RobinzonPost

We are one lost Regiment of the Admiralty. This magazine describes the adventures on our way back home.

Tham gia Mart 2015
613 Đang theo dõi401 Người theo dõi
Jasmina Mihic
Jasmina Mihic@MihicJasmina·
Bezuspešno sam ubeđivala nekog da dodje na 35 god mature
Jasmina Mihic tweet mediaJasmina Mihic tweet mediaJasmina Mihic tweet media
Republic of Slovenia 🇸🇮
6
1
150
16.8K
T’Shanik
T’Shanik@RobinzonPost·
@radomir_martin Institut za pojas i put, je l to pravni naslednik Ministarstva za istraživanje ruda i gubljenje vremena 🤭
0
0
0
76
Члан библиотеке
Ovaj čovek ima glavu kao neki balon koji je na potpuno nesrećan način počeo da se izduvava ne znam od koga je lepši sem od recimo balona koji je malo više odmakao u raspadu
baka prase@BakaPrase

@v_for_vukasin Imam više para, lepši sam, zgodniji, uspešniji, popularniji, pametniji, imam bolju ribu, mogo sam još da nabrajam al me mrzelo

6
4
167
4.2K
T’Shanik
T’Shanik@RobinzonPost·
@GBistrooka 😢 samo ovo što si snimila i napisala ima hiljadu megatona
0
0
4
377
dreamcatcher 2 📸
dreamcatcher 2 📸@GBistrooka·
Postoji ti neki tihi svedoci svega šta se desilo tog 1.11.2024. Jedni od njih su ovi ostavljeni bicikli od strane zaposlenih ili putnika toga dana. Da li smo zaboravili nadstrešnicu i 16 minuta odavanja počasti?
10
127
629
20.8K
T’Shanik
T’Shanik@RobinzonPost·
@karfioliravioli Ali i da je bilo toliko, ma i manje - opet je to jedan broj ljudi koji se bori! Meni je to samo po sebi neverovatna snaga
0
0
1
16
karfioluzemljikupusa
karfioluzemljikupusa@karfioliravioli·
To da zna matematiku ne bi radilo u MUP-u i zavrsavalo kurs za sest meseci u Kamenici!
karfioluzemljikupusa tweet media
2
1
27
533
Meračica pizze
Meračica pizze@ginalash__·
Ljudi nisam izmislila, naplatili su 1000 dinara mom članu porodice i mi se začudili
1
0
72
3.1K
Meračica pizze
Meračica pizze@ginalash__·
Upravo sam saznala da kad ti dete napuni 8 godina ti ne možeš kao roditelj da ostaneš sa detetom u bolnici sem ako ne platiš 1000 dinara dnevno i to ne dobiješ krevet. Navodno može da bude besplatno ako procene da je neophodno ali brate čim je u bolnici znači da je loše
32
14
593
31.1K
T’Shanik
T’Shanik@RobinzonPost·
@ginalash__ Može da se ne plati ako se ode u rfzo da kao nešto odobre to i onda vratiš taj papir u bolnicu (muž se pomučio u rfzo da nadje gde se to overava, po šalterima kao ne znaju gde). Nevolja je što ti to u DZ niko ne kaže pa tako saznaš kad je nekima teško to da pribave
0
0
12
624
T’Shanik
T’Shanik@RobinzonPost·
Infolmu se o tome i radi A njihova misija je i borba
DepressedBergman@DannyDrinksWine

According to Dan Aykroyd, many theaters in the Southern states of USA refused to screen "The Blues Brothers" (1980) because they felt that there were too many Black people in it. Dan Aykroyd talking about it: "Interviewer: When the movie came out, it wasn't immediately a huge hit. It had to be kind of carried on a wave into distribution. Aykroyd: It really was—for that time, it was a huge hit. Yeah. The movie opened at the top and then 'Airplane!' (1980) came in. But no, it opened number at top of the box office. It made about $80,000,000. Well, $78-80,000,000 in the gross that summer. So, that's very significant. Interviewer: But you didn't have the distribution that you wanted when the movie opened Aykroyd: Well, we didn't have southern states, because the exhibitors down there didn't want the movie, because there were too many Black people in it. Can you believe that? In 1980. (Sarcastically.) Thank you very much. God bless America. Ho-ly. Interviewer: They literally, explicitly said that. (Dan confirms). That's not you interpreting their actions. Aykroyd: No, no, they refused it. Finally, when the movie did do well in business elsewhere, southern exhibitors took it on. But no, it was a hit. It was a hit that summer. And it made its money back, of course, many times over by now." ("Bullseye with Jesse Thorn" podcast, 2024 & IMDb) P.S: On this day, 46 years ago, "The Blues Brothers" (1980) was released in the USA and Canada.

0
0
1
21
Ana Cubela
Ana Cubela@Cubelina·
Msm, stvarno neverovatno
Ana Cubela tweet media
Čeština
2
0
4
816
Gojko Sisa
Gojko Sisa@Gojko26cm·
Zasto se sva omladina shisha na smrdu mudica jel ima neki razlog tipa izgubili smo opkladu sa bugarima na drzavnom nivou?
Gojko Sisa tweet media
88
93
2.7K
77.7K
Špijun među vama
Špijun među vama@Spijunmedjvama·
@Nidza_bleja00 Šta zna svinja šta je dinja kaže naš narod. Nego, kojem beše krimosu ovaj neke pare dužan pa sad dudla sns đoku?
1
0
3
174
Nikola
Nikola@Nidza_bleja00·
Zna covek ko pobedjuje 🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Nikola tweet media
Slovenščina
88
25
177
9.7K
T’Shanik
T’Shanik@RobinzonPost·
@q_of_hearts Za ubuduće obavezno ovo, nama je to najbrže zarastanje izgoretina
T’Shanik tweet mediaT’Shanik tweet media
1
0
2
83
gospodicna
gospodicna@q_of_hearts·
Eto kakav kurčev život, jedan dan mirišeš na kremu za sunčanje od kokosa, već sledeći dan na Jomelop 😭😭😭😭😭😭😭
4
0
94
2.2K
Dude
Dude@AkoZnas_BiloSto·
@paratzelzius Sisolini svoje nesrećnike ne može da dovede više bez šatora, pevaljke, pečenja i tri crvene. U našim krajevima je nezapamćen ovoliki protest na tropskoj temperaturi.
2
2
50
756
Lodger Limansky 
Lodger Limansky @paratzelzius·
S' obzirom da je bilo 34 u hladu ovo je sasvim pristojan skup.
44
159
2.5K
18.2K
Anja
Anja@anjastanisic·
čekajte ljudi, posle godinu i nešto dana ovo je najbolje što su mogli da smisle?
13
10
291
11.5K
T’Shanik
T’Shanik@RobinzonPost·
Sagrada ovo, Sagrada ono, a niko da pohvali ove momke koji osvetljavaju tu Sagradu noću
T’Shanik tweet media
0
0
4
23
T’Shanik
T’Shanik@RobinzonPost·
Jedan utisak o Barseloni: Amerikanaca ima ki da su došli u invaziju
0
0
1
26