Samiec Omega

55 posts

Samiec Omega banner
Samiec Omega

Samiec Omega

@SamiecOmega

Zapasowe konto dla @artnowacki

Lodz, Poland Tham gia Haziran 2026
640 Đang theo dõi1K Người theo dõi
Czeczotka II konto
Czeczotka II konto@Czeczotka299437·
Kochani 🫂 i podnosimy w górę @SamiecOmega Sprawdziłam jest nasz . Pięknie dziękuję 🌹♥️😃
Czeczotka II konto tweet media
Polski
22
55
111
1.3K
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
@meal_spicy Kurcze im dłużej na to patrzę, to bardziej kapie mi ślinka...
Polski
0
0
1
37
Proziaczek w trybie jeszcze letnim💜🤍💚
Skarb nie leci w kulki, gdy wypada jego kolej na gotowanie. Naszykował gar zupy paprykowo - fasolowej, którą jemy w czasie upałów. Smakuje dobrze na zimno albo ciepło, z fetą, oliwkami, zwykłym chlebem lub czosnkowym. #summer, #elenianna
Proziaczek w trybie jeszcze letnim💜🤍💚 tweet media
Polski
9
1
28
595
Samiec Omega đã retweet
DorotaGth 🇵🇱 🇪🇺
Anulowałam dzisiaj subskrypcję na X. Powód podałam następujący; "Anuluję subskrypcję z powodu braku możliwości rozwijania konta, ustawiczne usuwanie obserwujących z mojego konta przez operatora X. Ustawienie algorytmów w taki sposób, że sprostanie wymaganiom dla nie zarobkującego użytkownika X nie jest możliwe i wymaga 24 godzinnej obecności na X, masowe blokowanie kont moich followersów, liczne shadowbany, przy których pisanie postów traci sens. Likwiduję subskrypcję za dyskryminację kont strony demokratycznej oraz jawne ograniczanie ich zasięgów. Jestem bliska likwidacji konta na X, gdyż korzystanie z niego przy takiej polityce X przestaje być sensownym sposobem na wyrażanie swoich poglądów. " DorotaGth
DorotaGth 🇵🇱 🇪🇺 tweet media
Polski
159
247
859
14.7K
Samiec Omega đã retweet
Mila
Mila@wlkpolanka·
" Jedynym gwarantem powagi jest dziś polski rząd" J.Siewiera
Mila tweet media
Polski
17
300
1.1K
6.3K
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
❗DZIEŃ DOBRY❗ Środa, 24 czerwca. Pogoda bez zmian czyli pięknie albo aż za pięknie. Dzisiaj ciąg dalszy w Rzeszowie i uciekamy do Lublina. Co polecicie do zjedzenia i wypicia tam? Udanej środy Wam życzę ❣️ Bo środa to dzień... #DzienDobry #selfie
Samiec Omega tweet mediaSamiec Omega tweet mediaSamiec Omega tweet mediaSamiec Omega tweet media
Polski
7
2
22
357
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
Rzutem na taśmę wszystkim Ojcom, wszystkiego najlepszego. A ja się pochwalę co dostałem od synka.
Samiec Omega tweet mediaSamiec Omega tweet media
Polski
0
0
5
122
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
Zapytałem Gienka (Gemini AI) o to co wiadomo na temat wczorajszej wielkiej akcji blokowania kont, tak mi odpowiedział i ja mu wierzę.
Samiec Omega tweet media
Polski
5
3
18
518
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
@Czeczotka299437 A ja wierzę. To była ręka ludzkam bo konta były masowo zgłaszane, ale AI wyczyściło bez zastanowienia.
Polski
2
0
2
24
Samiec Omega
Samiec Omega@SamiecOmega·
@LaStregha_Ania Dla psa na pewno to nie jest komfortowo. Ale nie narzekajmy na ciepełko. Do tej pory narzekaliśmy najego brak.
Polski
1
0
1
44
LaStregha
LaStregha@LaStregha_Ania·
I to chyba ostatni dłuższy spacer z psem w najbliższych dniach - dzisiaj o 20:30 było 27 stopni, a ma byc cieplej...
LaStregha tweet media
Polski
5
0
39
426