Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Що купити нового в Україні за 35к? Частина 1: кросовери, пузотьорки. В нашому закритому чатику (підписатись можна на монобазі, посилання в шапці профілю) підписники запропонували розглянути цікаву тему: а що ж можна купити нового (без пробігу) за 35к доларів? Я проаналізував, що є на ринку, використовуючи Auto.ria, і хочу з вами цим поділитись. Для кожного автомобіля я підготував його фото зовні і зсередини, а також вижимку з цін, двигунів і комплектацій. Також розглянув кредитну лінію. Я вирішив розділити цей масив автомобілів на 2 частини. В першу частину списку попали 37 машин, з них: 31 кросовер, 6 пузотірок, а в другу частину попали 3 електрокари, 4 пікапи і 6 каблуків. В цій статті будем говорити про кросовери і пузотьорки. Го тред, буде цікаво :)
Сумний Дембель tweet media
Українська
26
9
256
32.2K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Перед початком я хочу сказати, що якщо у вас є на руках 15-17к то цікавий варіант взяти розтермінування. Більшість машин з цього списку стартують з 28к і за 30-31к вже будуть притомні варіанти. Скажімо, щоб взяти в безвідсоткове розтермінування машину за 35к, треба: 40% або 50% — перший внесок (залежно від банку), 2% — комісія банку і 7% — КАСКО. Тобто, якщо машина коштує 35к, то платите 14к — перший внесок (40%), 700 баксів — комісію банку і 2450 — КАСКО і виїзжаєте на новій машині. Платите по 1750 доларів на місяць рік. Якщо у вас зп в доларах то виграєте на падінні гривні. Часто буває 50 % перший внесок і розтермінування на 2 роки - тоді кожен місяць платіж буде 1458 баксів
Українська
2
0
27
5.4K
Nazar
Nazar@Nazar8000·
@vladJavaScript Взяв BMW G20 нову з салону, 40% перший внесок, потім три роки без %, на 4-5 рік 15%. Можна достроково погасити. Зафіксовано в гривні. Кращих умов на ринку не дає ніхто, плюс є акційні машини по хорошій ціні.
Українська
2
0
2
56
Vladyslav Pryshchepa ☢️🇺🇦
@vladJavaScript Я в такому бюджеті купував би скрос чи вітару на 1.4 4*4 + сємок на здачу. Тачки без зайвої суїти, їдуть приємно як на асфальті, так і на бездоріжжі. Трійка в мінімалці теж цікава, але це якщо вам ніколи не треба їздити в село до діда з бабою. Пижі гарні, але я їх боюсь
Українська
1
0
2
100
pufik
pufik@IuriiParfeniuk·
@vladJavaScript Я б брав 3008. Свого часу хотів купити з салону навіть дивився, 2021 рік, але тоді треба було чекати 9 міс, криза мікрочипів. В результаті вся в бу Тігуана. По дизайну інтерʼєру таке враження що VW з минулого століття. Але за це і люблять німців :)
Українська
1
0
2
1.2K
Evil Dead
Evil Dead@EvilDead·
Every family has its demons. Evil Dead Burn only in theaters July 10. Get Tickets Now!
English
147
663
8.3K
12.8M
Chia sẻ