Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Мені, як колишньому програмісту, дуже подобається модульність. Напевне тому я захоплююся В двигунами BMW. Тіпи створили модуль у вигляді циліндра об'ємом 0.5 літри з однаковою геометрією (82×94.6 мм) і складають в ряд з таких модулів різні двигуни: В38(3 циліндри), В48(4 циліндри) і божественний В58(6 циліндрів). Краса, хіба ні?
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
22
0
102
18.8K
Донецький бомж в ЗСУ
@vladJavaScript Як #колишніцпрограміст ти мав би захоплюватися американськими двигунами. Тими що їздять з 50х років. А не цими одноразками лєго.
Українська
5
0
10
1.8K
Lowe's
Lowe's@Lowes·
One battery, hundreds of tools. 💪 Get any project done with the versatile CRAFTSMAN® V20 battery system. Shop in-store or online.
English
12
23
493
722.7K
pufik
pufik@IuriiParfeniuk·
@vladJavaScript Вибачте, а де там модульність? Хіба можна замінити циліндр іншим циліндром чи використати циліндр в іншому двигуні?
Українська
2
0
11
1.5K
Catzilla
Catzilla@badcatzilla·
@vladJavaScript А потім ця модульність капіталиться кожні 40к км. Всі в захваті, особливо власник
Українська
2
0
9
691
Kebabtraume
Kebabtraume@kebab_traume42·
@vladJavaScript Ну як складають, це ж цільний блок
Українська
0
0
5
454
Anton_S
Anton_S@AntonSchweigert·
@vladJavaScript Для повної краси треба було назвати 6ти циліндровий В68. Й зробити п'ятициліндровий В58 😁
Українська
0
0
5
562
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript Німці вміють, але справжній конструктор - то мій улюблений VW VR6. Похідні VR5, W8, W12, W16 і навіть концепт W18. Кожен день слухаю його голос і ловлю себе на думці, що буду дуже сумувати, коли з нього пересяду на щось інше.
Українська
1
0
2
866
orbb
orbb@dupa_u_vogni·
@vladJavaScript Схоже, що інженер, вигнаний маркетологами, повернувся назад до праці. Награлись з open-deck блоками, де циліндри розїжджались в різні боки
Українська
0
0
2
501
Пюрер Вусатий
Пюрер Вусатий@KalganJack85445·
@vladJavaScript Перевелись просто інженери, що хочуть в нове. Тому копіпаст працює як модульність... І це сумно, двигуни не ідеальні і їх розвиток має продовжуватись а не впиратись в копіпаст...
Українська
0
0
1
191
🇺🇦obcervator_apocalypsis🇺🇦
@vladJavaScript Одноразова тонкостінна дюралева краса для першого власника, а далі в металолом🤌 Маркетинг.
Українська
0
0
1
534
Che
Che@Oleg01183923·
@vladJavaScript Єбаніни проте з цими високотехнологічними двигунами
Українська
0
0
1
336
Відлюдько
Відлюдько@Vidliudkuvatyi·
@vladJavaScript Я взагалі далекий від автомобільної тематики, але якось почав розпитувати ШІ про ресурс двигунів. Звідти дізнався про гільзовку і що навіть деякі виробники застосовують цю технологію на виробництві. Для саморозвитку було цікаво дізнатися дещо нове
Українська
1
0
1
1.1K
Gopuff
Gopuff@gopuff·
Our delivery comes with a genius. Go learns what you like, builds your cart in seconds, and gets it all to your door in as fast as 15 minutes.
English
177
127
2.9K
16.4M
Random Dude
Random Dude@v_r4nd0m·
@vladJavaScript Така ж фігня з Jaguar Land Rover двигунами серії ingenium. r4, v6, v8. Слава Ісу без богопротивної трициліндрової тарахтєлки.
Українська
1
0
0
685
EnChik
EnChik@dcsync·
@vladJavaScript чи є у вас огляд 5 серії на б58? Хочеться взяти в рестайлі (2021-2022) але шось дуже стрьом шукається
Українська
0
0
0
48
Gleb1ch Umbetov
Gleb1ch Umbetov@Gleb1chUmbetov·
@vladJavaScript Та в вольво також колись таке було модулар енджін звадося таке як Але не факт шо це суто вольво, бо тоді вони були викуплені фордом Знаючі поправлять
Українська
0
0
0
434
BD
BD@BD_1671·
@vladJavaScript Я своїми руками перебрав 4-х циліндровий 2-х літровий двигун Alfa Romeo (Alfetta) повністю алюмінієвий з мокрими гільзами, 4-а карбюраторами і двома верхніми розпредвалами. Ну і що?
Українська
1
0
0
894
Chia sẻ