Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
11
2
109
33.6K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
🚗 Мій досвід з BMW У колеги був BMW X3 G01 M40i і він мені дав на 2 дні його поїздити. Потім ми декілька разів їздили в Польщу на BMW X5 G05: один раз на 50e плагін-гібриді і другий — на 4.4 V8 М50і. Потім ще їздив на BMW 850i G16 на тому ж таки 4.4 V8 N63. Ще пізніше я поїздив в Польщі на BMW X3 G01 і закохався в платформу CLAR. Вона дуже збалансована.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
1
1
25
4.8K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
🏁 Конкуренти(за ці гроші, які я тестував і розглядав собі): Я тестував Audi Q8 3.0 TDI 2025, Land Rover Defender 2025 3.0d, VW Touareg 2025 3.0 TDI. Хотілось би ще на Mercedes GLC і GLE покатати. Тестував також Volvo XC90 B5 2025. 2 дні у мене був новий Lexus RX450h.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
1
0
23
4.3K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Після багатьох тестів я став ставити собі питання: чи потрібна мені велика машина? Я люблю кемпінг, маю зріст 191 см, тож дивився велику машину, в яку мали влізти донька, дружина, намет, сап і купа туристичного спорядження. Але саме ті 2 дні на Лексусі показали мені, що мені така велика машина потрібна 1–2 рази на рік — весь інший час я буду мучатися на ній у Львові. Тому я купив собі бокс на дах і почав дивитися на менші машини.
Сумний Дембель tweet media
Українська
1
0
19
3.7K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Оригінально я хотів у салоні BMW глянути X1 бо він має цікаву ціну(на фоні Х3). З нього і почну: машинка має поперечно розміщений двигун і вона трохи менша за мою Рав4. За рахунок компоновки місця позаду лише трохи менше, ніж у Х3, але відчуваються простіші матеріали та простіші передні крісла. Та й багажник у Х1 менший ніж у Х3 і моєї Тойоти. Я б дивився собі BMW X1 xDrive23i з 48-вольтовим гібридом на B48 потужністю у 204 сили. Саме така машинка з потрібними мені опціями коштувала б 66к.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
2
0
20
3.5K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Потім я сів в Х3 G45 і зрозумів, що він відчувається геть іншим. Так, матеріали салону гірші, ніж у G01, але вони все ж відчуваються краще, ніж у Х1, і точно краще, ніж у моїй Тойоті. Особливо сидіння — класні, але гірші, ніж в Х5 чи в XC90. Позаду місця менше, ніж у Тойоті, але багажник десь такий самий. Парадокс у тому, що Х1 має майже майже такий самий за довжиною салон, але Х1 — 4,5 м у довжину, а Х3 — 4,7 м. Чому так? Відповідь проста: у Х3 продольно розміщений двигун і він зжирає місце в салоні, але дає кращу керованість. Щодо салону скажу, що мені ок ці фенсі екрани: вони доволі зручні, а матеріали не такі вже й погані, як про них пишуть. Не гірші, ніж в Ауді А6 С8 чи Q8 :) Що там купа дубового пластику що тут. Мені ок. Зовні Х3 мені теж подобається. Я собі нарахував Х3 xDrive20 на 80к долярів.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
2
0
18
3.4K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Але саме цікаве почалося на тест-драйві: тестова машина була в версії X3 xDrive20 з 48-вольтовим гібридом на 208 сил і 330 Н·м моменту і на 245/50 R19 колесах. Батарея ~0.9 кВт·год що вже доволі непогано і машина може на ходу глушити двигун при гальмуванні. По динаміці машина їде +- як моя Тойота в районі 8 секунд, але ходовка G45 це якийсь космос. Ми їхали по “місячній поверхні” і я офігів наскільки G45 комфортна і зібрана. Це звичайна пружинна підвіска. Моїй Тойоті до неї як до неба і я був у повному екстазі. Я спробував багато автомобілів, але цей Х3 був не набагато гіршим за Туарег або Дефендер на пневмі. Звичайно, що пневма жорсткі края м'якіше обробляє, але Х3 теж феноменально комфортний. Єдине, що він трошки крениться — я б докупляв адаптивну підвіску. Власне 80к за хDrive20 це з адаптивною підвіскою.
Сумний Дембель tweet media
Українська
2
0
15
3.2K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Так, ціна зараз дика. Сама дешева передньопривідна Х3 стартує з 59к долярів. Думаю, що з часом ціна впаде на 5-10к. Менеджер в салоні мені сказав, що можна і М50 версію розглянути на божественному 3.0 бітурбо В58 з м'яким гібридом: 398 сил, 580(!) нм моменту. Рік тому мені колега давав на два дні покататися на своєму BMW X3 G01 M40i LCI на 382 сили, і я згадав, яка то цікава машина. Хочеш їздити як дід — включаєш еко-про і маєш 10–11 літрів по місту, а хочеш динаміки — і їдеш 4,5 с до 100. Ось мій текст про неї: saddembel.blog/thread/bmw-x3-…
Українська
2
1
21
3.1K
Chia sẻ