Filip Ś
368 posts


@FPLfill @Kinsza13 Wiem przyznaję, niektórzy z ZG odjechali z agresją dzisiaj. Trzeba jednak też pokazać to z drugiej strony bo nie tylko oni pokazywali 🖕, jednego z kibiców popchnął i zwyzywał ochroniarz, a Wasza maskotka podchodziła do sektora gości i prowokowała. Zawsze są dwie strony medalu.
Polski

Fatalne zachowanie kibiców z Zielonej góry, szarpanie dziennikarzy i stewardów, pokazywanie środkowych palców kibicom. Kiepsko, kiepsko. #plkpl #Legiamistrz #Legiakosz
Polski

@Ffffro6e @Kinsza13 Duża część kibiców Legii na koszu to ludzie z Żylety i piłki nożnej, gdzie przyśpiewka "coście tak cicho" jest na porządku dziennym. Wtedy to poszło po mega mocnej końcówce, na spontanie. Ja mówię o dniu dzisiejszym i atakach fizycznych na ludzi którzy pracowali przy tym meczu.
Polski

@FPLfill Źródła Nn, ale myślę, że w części się potwierdzą, na pewno skład trzeba będzie przebudować
Polski

@Silva_rerum85 Jeśli Twoje źródła się potwierdzą + Pluta i Ponsar to nie będzie przebudowa to będzie rewolucja.
Polski

@MarcinCierniak @kacpskr I ziemia jak się kręci to przyspiesza gdy jestescie przy piłce
Polski

@Silva_rerum85 Skąd info? Ta trójkę powinniśmy próbować zatrzymać. Jak dostaniemy kartę do EuroCup to potrzebujemy szerokiego rostera. Ważne żeby Aaron został on nam ugotuje składzik.
Polski

@mario0984 Jaki Ponsar... Bez przesady. Nikt się nie wybił a komuś dać musieli, ale przecież to nic nie znaczący tytuł.
Polski

Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest!
Warszawianie pokonali Zastal Zielona Góra w siódmym meczu finału PLK 78:70 i jako pierwszy zespół od 2019 roku zdobyli złoty medal mistrzostw dwa razy z rzędu!
W pełni zasłużenie! Gratulacje @LegiaKosz!!!
#plkpl
Polski

MVP Andrzej Pluta! To nie były wielkie finały w jego wykonaniu, ale komu innemu przyznać? Za całokształt. Dziękujemy Andrzej! #plkpl #Legiakosz # MVP

Polski

@Lionel80133158 Ewentualnie Brewton, ale to też tak bez przekonania. Kto drugi? Tak słyszę siebie, kiedy nie ma komu dać daje się liderowi. Nawet jeśli zagrał tylko jedno wybitne, dwa dobre i 3 średnie/słabe mecze w finałach.
Polski

@FilipK_14 Dzięki, godny rywal w finale musieliśmy się bardzo namęczyć, fajna ekipa.
Polski

Mamy to co za finał, co za emocje. Jedyne co teraz mogę napisać, kocham koszykówkę i kocham Legię!! #Legiamistrz #plkpl

Polski

@SylwiaRatajcza4 Dziękuję i gratuluję Wam fantastycznego Play Off. To była godna rywalizacja !
Polski

A i jeszcze jedno na gorąco z hali. Dziękuję Ci Conley Garrison za ten rzut, dzięki temu w tym roku mogliśmy świętować u siebie. Warszawa nie zapomni! #plkpl #Legiamistrz #Legiakosz
Polski








