Bla
1.7K posts

Bla
@multivea
Polityka PL | Solidarni z Ukrainą | Komentuję, analizuję, wspieram. 🇵🇱🇺🇦
加入时间 Temmuz 2023
1.5K 关注1K 粉丝
置顶推文
Bla 已转推
Bla 已转推
Bla 已转推

My, obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, nadajemy Obywatelski Order Przyszłości Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu oraz Narodowi Ukraińskiemu. Podpisuje, bo uważam, że nie należy mieszać Historii do Polityki! Trzeba żyć i patrzeć w przyszłość !

Pablita Moralita / Zosia SnaW🇵🇱&🇩🇪=🇪🇺@Zosia99363505
My, obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, nadajemy Obywatelski Order Przyszłości Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu oraz Narodowi Ukraińskiemu. Podpisuje, bo uważam, że nie należy mieszać Historii do Polityki! Trzeba żyć i patrzeć w przyszłość ! actionnetwork.org/forms/nadaj-ob…
Polski

We and the Poles cannot be anything but partners and friends because we are neighbors. Hatred within society will only boost certain political ratings. This is a political struggle that could end in very dangerous escalation. Political dividends must not be gained from hatred.
We are defending Poland and Europe right now. Our warriors are dying. Our servicemembers choose a heroic name for their unit themselves, and as President and Supreme Commander-in-Chief, I must support them. Karol said, “You must revoke the decree.”
Beyond these historical issues, which, by the way, we discuss openly, there must also be respect for the present, for our army, and for the future. Without Ukraine, no one will be able to defend Poland. It is simply impossible. If there is no Ukraine, there will be no secure Poland either.
From an interview for the United News telethon. (5/5)

English
Bla 已转推
Bla 已转推


Wszystkim, którzy piszą mi, że mam jechac na front - nie ma problemu. Dorzućcie się na paliwo: zrzutka.pl/ryd9s9
Wszystkim ludziom dobrej woli i wielkich serc dziękuję za każde wsparcie - słowem, gestem, uśmiechem, serduszkiem. A jeśli możecie - wrzućcie piątaka 😘
Polski

@multivea Дякую ❤️ ми цінуємо це, і ми пам'ятаємо вашу допомогу. Нам теж боляче за історичні події, які приносили вам і нам страждання. Ми вибачаємося і пробачаємо. І час рухатись далі, зараз у нас спільний ворог - росія.
Українська
Bla 已转推

@NawrockiKn Gówno prawda‼️Chodziło o ostatnie sukcesy w Moskwie! O Forum Odbudowy Ukrainy, 100 krajów! Żeby to wszystko walnęło! Żeby polski rząd miał pod górkę! Żeby Zelenski nie przyjechał. Żeby nas wykluczyć z kontraktów! Żeby Ukraina miała pod górkę! Dla kogo robisz?! Nie dla 🇵🇱 ‼️
Polski


@koss_mart Ruscy ponoszą coraz większe straty, więc kładą większe fundusze na propagandę... Ale ludzi dobrej woli jest więcej! 🤝
Polski

















