Post

@4x4_new_error В мене 3.2 FSI.
По трасі ледве-ледве в 10 вкладаюсь. Іноді не вкладаюсь.
А по місту стараюсь просто не їздити - а якщо вже їжджу, то стараюсь не рахувати)))
Українська

@GuitarsN @4x4_new_error У вас щось з тим ку5 на жаль, можливо вік. я засікав розхід на ку7 з 3.0 TFSI то вийшло при 90 7 літрів, при 110 8.5, при 130 10. По місту до 14 у Львові saddembel.blog/thread/audi-q7…
Українська

@vladJavaScript @4x4_new_error У мене з ним - відсутність турбіни.
Турбовані двигуни ефективніші, тому трошки менше жеруть. Атмосферники їдять більше. 3.2 FSI - атмосферник, турбіна або компресор відсутні.
Українська

Ви не праві: атмо мотори більш економні. Бо турбіна дуж повітря і наканчується більше бензина. Причому чим більше натискаєш на газ тим сильніше різниця розхід. Якщо спокійно їздити то розхід буде однаковим (атмо всеодно буде вигравати), але якщо давити на газ то турбо мотор буде суттєво більше пити . Це якщо ми порівнюєм атмо і тупо мотори одного обʼєму.
Українська

@vladJavaScript @4x4_new_error Ну, тоді, можливо, покоління движків. FSI старіший.
Але з того що Ви написали про Q7, у мене розхід десь такий самий.
І це для мене таки дохєра, якщо шо)
Особливо по місту.
Українська

@GuitarsN @4x4_new_error ну, тоді треба переходити на 2.0 двигун. 6+ циліндрові бензинки не жеруть мало впринципі :)
Українська

@vladJavaScript @4x4_new_error Та хай мене пофарбують, якщо я ще хоч раз шось інше, крім інлайн-4 візьму!)
Українська

у мене була сузукі нова з 1.6 атмо двигуном і гідроавтоматом айсін і жерла 8.5-9.5 по місту як би я там не давив на педальку. Потім я собі купив кіа просід 1.4 турбо на роботі і думав, що воно буде менше жерти. Та куди там))) 10-11 це якщо їздити як дід,а якщо валити на всі гроші то там 13-14 було і тоді я вивчав цю проблему і зрозумів, що турбо двигун не може бути таким же економічним як бензин того ж обєму бо він потужніший суттєво і має пити більше бензини)
Українська

@vladJavaScript @GuitarsN @4x4_new_error Я катав на двохлітровому Бронко Спорт 2.0 турбо на 250 конячок і він по місту на тих же маршрутах жере більше ніж атмо Атлас 3.6 VR6 на 280. Це мене дуже здивувало, але факт :)
Українська