Post

@zhekas Не уявляю, як на такому авто їхати 80 км/год по автобану )
Українська

@vokinburt_avia @zhekas це ще фігня) я колись засікав розхід на 90 км/год у 600 сильної BMW 850i)))
Українська

@vladJavaScript @zhekas Вона вимикає половину циліндрів?
Українська

@vokinburt_avia @zhekas ні, він просто "на сігареті їде" + дуже ефективний :)
Українська


