Adrian

942 posts

Adrian banner
Adrian

Adrian

@Freelo_cygi

lubię buty

انضم Temmuz 2022
214 يتبع25 المتابعون
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@mosqxito z gówna w ścierwo, no wybór naprawdę przezajebisty, jeden groomer, drugi wypuszcza tracki co brzmią tak samo z tekstami jakby go dupa rzuciła i nie potrafił Sobie poradzić xdddd
Polski
0
0
0
139
!2
!2@mosqxito·
Przejebane, że ludzie słuchają Taco Hemingwaya gdy istnieje Młody West
Polski
9
6
94
4.9K
Kapitan ATH
Kapitan ATH@KapitanATH·
@Freelo_cygi @cryptoawos Z rok jeszcze pewnie potrwa, muszą przemielić IPO Open i Antro, zbiorą z ulicy ile się da, później zaczną zrzucać. Fikcyjne zarobki, śmieszny przychód
Polski
1
0
0
13
cryptorewolucja
cryptorewolucja@cryptoawos·
No to chyba już bliżej niż dalej 😉
cryptorewolucja tweet media
Polski
6
0
13
2.7K
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@KapitanATH @cryptoawos przed chwilą widziałem Twój kom pod postem o genz w którym wieściłeś besse, a teraz korekta na bańce AI, o jakiej bańce mówisz? tej co się rozkręca obecnie i potrwa pewnie z 2-3 lata?
Polski
1
0
0
16
Kapitan ATH
Kapitan ATH@KapitanATH·
@cryptoawos Jeszcze korekta na bańce AI, która pociągnie BTC i zaczynamy akumulację DCA 🐳
Polski
2
0
0
150
ROZMYSŁ
ROZMYSŁ@r0zmysl·
Weź ziomuś dropnij w komentarzu jakiś album z tego roku który wydaje ci się że mogłem go nie słuchać pooozdro 👊🏻
Polski
39
0
26
9.9K
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@metakognita ilu alkoholików się zebrało właśnie pod tym postem to ja nie mam pytań xdddd, Z nie piją tyle bo Sobie poprostu zdały sprawę że walenie browarów co tydzień to nie jest sens życia, a co dopiero codziennie po pracy XD
Polski
0
0
6
216
Metakognita
Metakognita@metakognita·
Branża alkoholowa straciła 820 mld dolarów przez ostatnie 4 lata, m.in. dlatego że GEN Z pije bardzo mało. (Ocenia się, że 87% mniej) Myślicie dlaczego młodsze pokolenia odstawiają alkohol?
Metakognita tweet media
Polski
845
24
506
698.9K
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@oak_investor ile negatywnego fudu, najpierw problem z finansowaniem teamu eth, teraz saylor xdd
Polski
0
0
0
131
Oak Investor
Oak Investor@oak_investor·
Publiczne przyznanie się, że zaprojektowało się model biznesowy międzynarodowej spółki z ChatemGPT jest niefortunny. To fakt. I szczerze, mam nadzieję, że rynek na to zareaguje, a ja będę mógł zebrać trochę MSTR z gleby😈
Oak Investor tweet media
Polski
12
3
29
9.5K
BlackPanthaa
BlackPanthaa@BlackPanthaaYT·
Still my favourite modern racing game and it's not even close
English
69
51
1.8K
374.3K
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@bar7all Chyba tak zrobię, bo albo dostaje 5k co chwilę, albo jakieś śmieszne klaksony, ogólnie mam wrażenie że tak znerfili tw wheelspiny w 6 względem 5
Polski
1
0
0
18
Bartek Wysocki
Bartek Wysocki@bar7all·
@Freelo_cygi Polecam - wykup wszystkie możliwe ciuchy i klaksony. Dzięki temu ograniczysz trochę losowość.
Polski
1
0
0
18
Bartek Wysocki
Bartek Wysocki@bar7all·
Gdybyście w tym tygodniu szukali ukrytej skrzynki w Forza Horizon 6, to podpowiadam na której plaży ją znajdziecie:
Bartek Wysocki tweet media
Polski
2
0
6
664
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@Rygnur @kyudo_krypto Bez kitu, Ty to pewnie z tych co czeka całe życie na korektę, a jak już przyjdzie korekta to czekasz na korektę korekty?
Polski
0
0
0
9
kyudo
kyudo@kyudo_krypto·
BTC - 2,5% NASDAQ +2,5% 😑
kyudo tweet media
Indonesia
7
0
20
3K
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@bar7all A to dobre, sam tak zrobię, bo wheelspiny w tej grze to porażka
Polski
1
0
0
15
Bartek Wysocki
Bartek Wysocki@bar7all·
@Freelo_cygi Kupiłem wszystko dostępne ciuchy - dzięki temu mam lepsze losowania. I teraz sukcesywnie dokupuję samochody dostępne normalnie w sklepie.
Polski
1
0
0
21
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@kyudo_krypto No to o tym mówię, aktywo finansowe które jest zależne od jebanego kalendarzyka zamiast warunków finansowych nie ma prawa bytu w długim terminie XD
Polski
0
0
0
45
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@bar7all no tak to jest jak się próbuje dogodzić dadgamerom i hardcorowym graczom xd
Polski
0
0
0
12
Bartek Wysocki
Bartek Wysocki@bar7all·
Nowa seria w Forza Horizon 6 zapowiadają się wyjątkowo dobrze (oprócz zimy). Zaczynamy już jutro!
Bartek Wysocki tweet media
Polski
4
1
10
668
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@bar7all no to kiepsko im to wyszło, gracze są wkurwieni że dosłownie w 2 playliście zamiast dostać same nowe auta to dostają już duplikaty, sam jestem ostro na to wkurwiony, bo mam obecnie całą mape wyczyszczoną ze wszystkiego i te playlista to jedyna nowość i zachęta do robienia
Polski
1
0
0
15
Bartek Wysocki
Bartek Wysocki@bar7all·
Fotoradary, skoki i inne popisy PR zawsze dają losowania. Ale te bardziej zaawansowane zadania w formie wyścigów zawsze dają dodatkowe samochody, zazwyczaj z puli tych trudniej dostępnych. Widzisz, ja też uważam, że to rzekome FOMO nie było takie złe, ale ludzie narzekali na to tak bardzo, że Playground rozwiązało problem w taki sposób. Możliwe, że w nadchodzących miesiącach to się lekko zmieni.
Polski
1
0
0
11
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@bar7all w sensie jak będę wykonywac fotoradary itp.? szczerze dla mnie to nic nie zmienia, powtarzanie samochodów już w 2 sezonie to jest kpina, nie lepiej im byłoby żeby te samochody dodali do aftermarketu? tego fomo i tak nie są w stanie w pełni zniwelować xd
Polski
1
0
0
16
Bartek Wysocki
Bartek Wysocki@bar7all·
@Freelo_cygi Wypełnianie poszczególnych zadań będzie nagradzane dodatkowymi rzadszymi samochodami. No i wracają Triale.
Polski
1
0
0
16
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@KrolMichal czemu oni juz w 2 sezonie dodali tyle powtórek XDDDDD, tak mnie wkurzyli tym ruchem XD
Polski
0
0
0
47
Adrian
Adrian@Freelo_cygi·
@niunia__ Kurwa, żeby tyle zrobić dla obcej laski, rozumiem takie starania o kobietę z którą się już spotykasz, ale żeby się tak zbłaźnić dla jakiegoś randoma w klubie?xD To naprawdę trzeba mieć brak szacunku do Siebie
Polski
0
0
1
284
.𝒩𝒾𝓊𝓃𝒾𝒶
.𝒩𝒾𝓊𝓃𝒾𝒶@niunia__·
Dowód anegdotyczny z dziś - typ 2/10 uratował mnie z opresji, na pytanie jak zdobyć na mnie namiary powiedziałam, że jeśli przyniesie mi kwiaty i napisze wiersz, to pomyślę. Wrócił z kwiatami, napisał wiersz i nawet mi zatańczył. Zgadnijcie kto dostał namiary i randkę;)
.𝒩𝒾𝓊𝓃𝒾𝒶 tweet media
.𝒩𝒾𝓊𝓃𝒾𝒶@niunia__

Tymczasem przeciętna parka. Jeśli myślisz, że problem jest w byciu mniej atrakcyjnym to się myślisz, problem jest w Tobie 💁🏼‍♀️

Polski
336
9
615
998.9K