Juan Dahlmann
4.9K posts



@Inko_Gnitto Ja dadoh jednom, kasnije ce se ispostaviti idiotu, batistutin original.

@Inko_Gnitto @usvomsvijetu Mogu zamisliti doživljaja. Ovo je do sada nevidjen presjek.

@SandraS19641899 @usvomsvijetu Hvala, ukusnija je nego što izgleda :)

@Inko_Gnitto @usvomsvijetu Spektakularno izgleda a ne vidim bolji naziv od “U svom svijetu
torta”
Sretan rodjendan !

Dobro jutro, ubi ovaj nogomet. Ja sam idiot koji se budi u 4 sata u gleda utakmice. Ovo je espresso #3 od jutros.




















