Dženo_Svire
9K posts


@DrSinanovic Pa ja sto sam upratio ranije se zatvaraju nije bas do sabaha hahaha a svakako nemaju vako pikantan sadrzaj 😁
Dženo_Svire retweetledi

@Zamjenica Skaci kad ces skakati ako ne sad 😄 ja imam svoje a ko dodje samo kao prolaznik da lebdi ide s pilotom u tandemu i koriste njegovu opremu, ukratko ti se samo svezes i mases nogama

@Zamjenica I sad je tu Zenuni, samo mislim da on leti s paraglajderom sto sam ga ja pratio. Ne leti paramotorom. A oke je u tandemu malo za osjetiti mada uzivancija je veca sam 😁 uglavnom mozes probati kod Zenunija, profi je i mislim da s Bjelasnice radi tandeme. I Ljubuski je dobar.

@Zamjenica Jesi se ovo provozala? Meni je draze samo jedrenje bez motornog pogona

@Elevenelevme @kurativna Kod mene su rodjaci tamo rodjeni odrasli, zavrsili i jedan ide na Ausbildung, sve ovisi i kakva ti je edukacijska pozadina kad odes tamo. Nekom ne treba a nekom otvara mogucnost za vise plate kasnije plus dobro savladavanje jezika. Barem se meni tako cini.

@kurativna @svire89 Pa šta fali ausbildungu? Posebno ovome koji on završava? Pa i Nijemci završavaju Ausbildung, ne vidim nikakav problem. Bolje to nego raditi na baušteli

@IncreaseMather8 @Elevenelevme Ti si sad ozenjen cojk, nije vise kafa zanimljiva s tobom 🤪

@DrSinanovic 2018 su bili ok, treci cini mi se i to je to mogla je ta generacija vise

@svire89 Ispalo mi je tako da ni jednog trenutka nisam pozelela da se vratim 😃

@Zamjenica Ovisi kakav tempo mi život nametne 🤣 al ajmo biti pozitivni sto bi reko Muhamed Konjic dok BiH gubi 3:0 🤣

@anima__vitaee I ja se spremam za eru školovanja 😁 aaa ti plus s malcima, to je pogotovo izazov. Ti se baš boriš, preskočit ćeš te prepreke, ako Bog da.

@Elevenelevme Da, početak je žestok. Jos uvijek ne, nekad do kraja jeseni bih trebao preseliti ako sve ispadne oke, a sad ću doći na jedno dvadesetak dana.






