Dženo_Svire

9K posts

Dženo_Svire banner
Dženo_Svire

Dženo_Svire

@svire89

Miričina Katılım Ekim 2018
2.3K Takip Edilen1K Takipçiler
Dženo_Svire
Dženo_Svire@svire89·
@DrSinanovic Pa ja sto sam upratio ranije se zatvaraju nije bas do sabaha hahaha a svakako nemaju vako pikantan sadrzaj 😁
0
0
1
23
Tvrdo Š
Tvrdo Š@DrSinanovic·
@svire89 Pa sto to sad ne rade kafici do kasno? Zar nema izuzetaka ljeti i za evente tipa svjetsko?
1
0
0
27
Dženo_Svire
Dženo_Svire@svire89·
Gledaj ti što se u Sarajevu nekad razonodilo i mezetilo, a sad gasi sve i motaj kablove u 23h.
Dženo_Svire tweet media
2
0
9
342
Dženo_Svire retweetledi
disco tosic
disco tosic@disco_tosic·
el adolfico
disco tosic tweet media
Español
29
884
16.5K
532.3K
Dženo_Svire
Dženo_Svire@svire89·
@Zamjenica Skaci kad ces skakati ako ne sad 😄 ja imam svoje a ko dodje samo kao prolaznik da lebdi ide s pilotom u tandemu i koriste njegovu opremu, ukratko ti se samo svezes i mases nogama
0
0
1
11
Dženo_Svire
Dženo_Svire@svire89·
@Zamjenica I sad je tu Zenuni, samo mislim da on leti s paraglajderom sto sam ga ja pratio. Ne leti paramotorom. A oke je u tandemu malo za osjetiti mada uzivancija je veca sam 😁 uglavnom mozes probati kod Zenunija, profi je i mislim da s Bjelasnice radi tandeme. I Ljubuski je dobar.
1
0
1
22
Dženo_Svire
Dženo_Svire@svire89·
@Zamjenica Jesi se ovo provozala? Meni je draze samo jedrenje bez motornog pogona
1
0
0
9
Dženo_Svire
Dženo_Svire@svire89·
@Elevenelevme @kurativna Kod mene su rodjaci tamo rodjeni odrasli, zavrsili i jedan ide na Ausbildung, sve ovisi i kakva ti je edukacijska pozadina kad odes tamo. Nekom ne treba a nekom otvara mogucnost za vise plate kasnije plus dobro savladavanje jezika. Barem se meni tako cini.
1
0
1
60
wishbone
wishbone@Elevenelevme·
@kurativna @svire89 Pa šta fali ausbildungu? Posebno ovome koji on završava? Pa i Nijemci završavaju Ausbildung, ne vidim nikakav problem. Bolje to nego raditi na baušteli
2
0
1
36
Dženo_Svire
Dženo_Svire@svire89·
Treba mi kakva grupa u kojoj su ljudi koji su u 30tim promijenili državu, zanimanje, sve ukratko a ispalo im je kako treba čisto da znam se može 😁
16
0
42
4.1K
Tvrdo Š
Tvrdo Š@DrSinanovic·
Ova belgija svaki put podbaci - zadnjih 12 godina jedno
1
0
2
111
tetka
tetka@fildzankahve·
@svire89 nisam, ali mi je pao na pamet moj amidza, koji je sa trogodisnjom srednjom zavrsenom dovoljnim uspjehom, ratnim traumama i strahovima iz ruralnog dijela otisao u Ameriku, snasao se i ti ces. mislim “snasao se” - kuca, firma, stan na Havajima…
1
0
3
503
Dženo_Svire
Dženo_Svire@svire89·
@Zamjenica Ovisi kakav tempo mi život nametne 🤣 al ajmo biti pozitivni sto bi reko Muhamed Konjic dok BiH gubi 3:0 🤣
1
0
2
30
Dženo_Svire
Dženo_Svire@svire89·
@anima__vitaee I ja se spremam za eru školovanja 😁 aaa ti plus s malcima, to je pogotovo izazov. Ti se baš boriš, preskočit ćeš te prepreke, ako Bog da.
1
0
1
42
Dženo_Svire
Dženo_Svire@svire89·
@Elevenelevme Da, početak je žestok. Jos uvijek ne, nekad do kraja jeseni bih trebao preseliti ako sve ispadne oke, a sad ću doći na jedno dvadesetak dana.
1
0
1
152
wishbone
wishbone@Elevenelevme·
@svire89 Sretno ti. Nije lako, posebno na početku. Činjenica je da će nam naš jezik uvik biti lakše pričati, ali svejedno prilagoditi se može. Ima ode dosta naših ljudi i sa njima se družimo. Ti ne živiš već ode ili?
1
0
2
170