M P
15.9K posts


Українці зайняли абсолютно чітку дорослу позицію: 1. Так, ми визнаємо (і це сталось давно) злочини УПА проти польських цивільних 2. Але ми враховуємо і контекст: попередня окупація та злочини поляків на цій території


🇸🇪 Widzę, że to już reguła. Za każdym razem, gdy coś nowego dzieje się na linii Warszawa-Kijów, szwedzka prasa przypomina, że ukraińska UPA bestialsko wymordowała 100 000 polskich cywilów.


Я українець. І я вимагаю від поляків вибачень за 600 років злиднів, терору і методичного знищення української нації. Вимагаю вибачитися за злочини, які в свої часи чинили: Казимир III, Польські магнатські роди (Вишневецькі, Потоцькі, Конецпольські, Калиновські), Стефан Чарнецький, Єремія Вишневецький, Станіслав Конєцпольський, Юзеф Пілсудський, Броніслав Перацький, Броніслав Наконечніков-Клюковський, Болеслав Берут, Стефан Моссор.




























