
@Gribojedov @ArmenikaB Ako nema gletovanja, ako nema ljuštenja stare boje, ako nema nervoze jer je 40 stepeni…
Mnogo tih “ako” postoji.
Plus bez molerskih merdevina i miksera i par caka teško da će ispasti lepo.
Ali bar će imati o čemu da pričaju narednih godina i da se šale na tu temu - zato podrška!




















