bdf92

1.3K posts

bdf92

bdf92

@bdf__92

fkn ell bruv. tak se tylko shitpostuje.

انضم Kasım 2024
10 يتبع11 المتابعون
bdf92
bdf92@bdf__92·
@MarcinNajman Dlatego na bieżąco powinniśmy korygować takie czynności żeby Polska taka pozostała
Polski
0
0
0
10
Marcin Najman
Marcin Najman@MarcinNajman·
Przestańcie co poniektórzy pisać, że żyjemy w państwie mafijnym. Sędzia Falcone się w grobie przewraca jak to słyszy. Gdybyśmy żyli w państwie mafijnym żaden z tych mądrali co tak piszą, by nosa nie wyściubił. Mogą tak sobie pisać, bo właśnie mafii w Polsce już nie ma. Polska to jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie. Dodam, że jeden z najczystszych przy okazji. Język polityków czy ich dziennikarskich popleczników musi być tak kwiecisty by się przebić. Ale to są po prostu nieprawdziwe bzdury. P.S. Co niezmienia faktu, że każde nieprawidłowości i przestępczość trzeba wypalać gorącym żelazem. Ale tego się uniknąć nie da. Jak świat światem czasem spotkamy się w życiu z łajdakiem.
Polski
49
55
606
19.4K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@GiertychRoman Nie zastanawiało Pana dlaczego akurat Pan i ten drugi zostali nominowani do błaznowania na X celem wybicia z rytmu dziennikarzy? Może znalazł Pan powołanie?
Polski
0
0
0
421
Roman Giertych
Roman Giertych@GiertychRoman·
Panie Krzysiu, skoro już Pan wykrył, megaaferę, że członkowie KO mieli specjalny salonik VIP w którym poza kolejnością oczekiwali na kaźń w Szpitalu Południowym, to może Pan odpowie na te proste i łatwe pytania👇 (To że zadaje je o 6 rano, to nie jest próba Pana zastraszania, tylko samolot mam tak wcześnie).
Roman Giertych@GiertychRoman

Panie Stanowski może prościej: przesyłał Pan na jesieni 2025 ofertę do Krala czy nie? Chciał Pan wówczas od Zondacrypto ponad 5 milionów czy nie? Rozmawiał Pan z Kralem na zoom, czy nie? Pana przedstawiciel pan Romańczuk pojechał do Krala do Monako, czy nie? Proste pytania i proste odpowiedzi.

Polski
158
229
874
91.9K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@magdazwarmii Ale wiesz że nie trzeba kończyć 10 letnich studiów żeby wiedzieć że rzeczywiście do ustalenia przyczyny śmierci służy sekcja zwłok... wiesz? Proszę napisz że tak.
Polski
0
0
4
110
Magda
Magda@magdazwarmii·
Kapłan chłopskiego rozumu jeszcze wczoraj był ekspertem od prawa. Dziś jest już lekarzem patomorfologiem. W tempie, w jakim zdobywa kwalifikacje, jutro pewnie przeprowadzi przeszczep serca XDDDDD
Magda tweet media
Polski
65
114
1.1K
23.8K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@BezrobotniORG @GalsonHM sypnęła mu sie poważna narracja więc na biało wjeżdża "jokes on them I'm only retarded" xdd
Polski
0
0
0
37
Bezrobotni.ORG
Bezrobotni.ORG@BezrobotniORG·
@GalsonHM I w komentarzach dalej będą debatować czy Gala trolluje czy pisze te wspaniałości z poważną mordą xdd
Polski
2
0
313
9.5K
Kamil Gala
Kamil Gala@GalsonHM·
Cristiano Ronaldo zdobył 120 goli po ukończeniu 39. roku życia. Leo Messi strzelił ich 0. Ale twórzcie dalej debaty i udawajcie, że produkt mediów ma w nich jakiekolwiek szanse.
Kamil Gala tweet media
Polski
41
33
723
73.9K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@_konliberal dlaczego Kamil "Realowi Madrytowi Robiona Jest" Gała wygląda dosłownie tak jak możnaby go sobie wyobrażać xddd
Polski
1
0
0
121
bdf92
bdf92@bdf__92·
@sjastrzebowski o cie chuj, chomiczek wymierzył w Tuska, świat się kończy
Polski
0
0
0
192
bdf92
bdf92@bdf__92·
@Pasutszoty play stupid games win stupid prizes
English
0
0
0
1.2K
Pasut
Pasut@Pasutszoty·
Cała sytuacja jest poważna, nie jest to głupi żart ani ustawka. #pasut #kasjo
Polski
149
15
679
136.5K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@K_Stanowski Kuń spadł na dno i właśnie dokonuje odwiertu...
Polski
0
0
0
11
bdf92
bdf92@bdf__92·
@Greg_P_C @GullLondon @ClimbingCoachX Hmm, well, if they wouldn't qualify, and they would have had their chance and failed, that would be on them - your words regarding Italy ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯ I'm just mentioning an imbalance between federations. Cheers 🍻
English
1
0
1
40
GregC
GregC@Greg_P_C·
@bdf__92 @GullLondon @ClimbingCoachX Germany, Switzerland, Scotland, France, Spain, Portugal played 6 games 🤷🏻‍♂️ Doesn’t stop people demanding more spots for UEFA. Nations like New Zealand, Iraq, Cape Verde, Curacao will never get the opportunity to compete if we “award spots” to better teams that failed to qualify 🤷🏻‍♂️
English
1
0
1
102
Climbing Guy
Climbing Guy@ClimbingCoachX·
Can a soccer person explain to me how all these rando countries are in the World Cup... but China, India, Italy, etc didn't make the cut?
English
2K
47
9.6K
4M
bdf92
bdf92@bdf__92·
@MKierwinski O ile mi wiadomo to w dalszym ciągu wierzy w finansowanie zbrojności dzięki zasobom NBP a nie kredycie UE no ale spoko, można też i tak ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
Polski
0
0
0
20
Marcin Kierwiński
Marcin Kierwiński@MKierwinski·
To miło, że prezydent Nawrocki przemawiając wczoraj na Poland Future Summit pochwalił program SAFE. Szkoda, że wcześniej zwalczał go jak mało kto. Nie wykluczam, że za chwilę stwierdzi, iż był ojcem SAFE.
Polski
587
997
4.5K
105.9K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@Greg_P_C @GullLondon @ClimbingCoachX I do have to defend the point of awarding spots to the main tournament, the imbalance in federations is somewhat infuriating, where New Zealand played 5 matches and they're in main event, Iraq had to go through 21 matches and 5 mini tournaments.
English
1
0
1
80
GregC
GregC@Greg_P_C·
@GullLondon @ClimbingCoachX Do we always end up with the top 2 teams in the FA cup final? No. Because that’s how football works. Being the best team should never automatically guarantee a team a place. They have to earn it. It’s a World Cup and every region should be represented at the World Cup.
English
3
0
163
4.7K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@Jolskvlk @whatever Yes, but instead he makes podcast with grown ass women that come to show voluntarily and asks them complete fundamental world questions, where's the point?
English
0
0
0
25
Jols
Jols@Jolskvlk·
@whatever Dude that guy acting tough. Let him challenge an average 7 year old non-american 🔥
English
1
0
1
2.9K
whatever
whatever@whatever·
German girl knows NOTHING about German history?! EASY QUESTIONS FAIL?!
English
135
55
979
91.4K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@MarcinNajman Wywalanie pieniędzy w błoto takie przemianowanie i dalsza eskalacja + dawanie pożywki tym jebniętym, poczekajmy aż Dej znowu poprosi o kasę na "wojnę"
Polski
1
0
0
152
Marcin Najman
Marcin Najman@MarcinNajman·
Składam publicznie wniosek o bezzwłoczne nadanie lotnisku w Jasionce nazwy „Pamięci Ofiar UPA” Słyszeli? To działać!
Polski
117
39
655
31.3K
Roman Giertych
Roman Giertych@GiertychRoman·
Rozumiem, że zaraz po tym jak pan dr Emil powziął taką wiedzę to natychmiast zgłosił to do prokuratury? Tak? No bo jak nie, to mamy przestępstwo z art. 240 kk lub przy innej kwalifikacji 231 kk. Oczywiście jest też zagadnienie braku udzielenia pomocy 162kk. Chyba, że pan doktor to zwykły blagier i mitoman. Co osobiście podejrzewam. Wówczas jednak pan Stanowski, Słowik i inni wyjdą na kompletnych oszołomów.
Koneser Związku Radzieckiego/X@KrzysiekWSK

"‼️BYŁY ORDYNATOR W WARSZAWSKIM SZPITALU POŁUDNIOWYM O TYM, ŻE KACPRZYK ODPOWIADA ZA ŚMIERĆ LUDZI‼️" Tak jak pisałem wcześniej, koleś dał się wsadzić na minę Stanowskiemu :) i będzie teraz ciągany po sądach.

Polski
745
393
1.6K
185K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@K_Stanowski chuja się zmieni, banda Kunia i innych jebniętych uśmiechniętych o to zadba, chyba czas iść w zagraniczny odbiór to być może wtedy coś to da
Polski
0
0
0
236
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski@K_Stanowski·
Jeśli w rządzie mają jeszcze elementarne wyczucie, to od jutra odwołują misję Giertycha, Arłukowicza czy Czuchnowskiego, dają całkowite wsparcie doktorowi Jędrzejewskiemu, zapewniają poczucie bezpieczeństwa jego rodzinie i po zwrocie o 180 stopni wyjaśniają sprawę.
Polski
940
1.7K
15.3K
367.1K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@Dunczyyk @krecikkrol Jest prezesem partii który przepychał dwukrotnie Czaskoskiego w wyborach, który to mial nic nie wiedziec o Kacprzyku i nieprawidłowościach w szpitalu.
Polski
0
0
0
15
Kuba Rarytas🇵🇱
Kuba Rarytas🇵🇱@rzeznik_x·
@szymi_veb Kolumbijki sie tak nie starzeją jak polki, polka jak ma 30lat to już zajechana jak sprzęgło w kamazie.
Polski
13
1
247
17.4K
bdf92
bdf92@bdf__92·
@kejwin01 Czy chodzi o Kamila "Realowi Madrytowy Jest Robiona" Gała?
Polski
0
0
1
73
kejw1n
kejw1n@kejwin01·
Japierdole niech ktoś policzy ile wpisów gala napierdoli o Messim w ciągu całego dzisiejszego meczu Argentyny XDD
Polski
30
4
951
47.2K