@tenodvedle7 Nova to dělá lépe, proto např. zápas ČR - Jižní Korea sledovalo na ČT zhruba trojnásobně lidí. A nějak se mi nedaří vymazat z paměti Poulíčka a hokej.
@robertzaruba Sorry, ale tak ten sport nechte stanicím, co na to ty peníze mají. Prostě v dnešní době se do toho ty peníze musí rvát a jde to pak vidět na kvalitě (viz aktuální MS ve fotbale - Nova to prostě dělá lépe, logicky kvůli tomu, že na to mají peníze). ČT sport žije jenom z repre 🏒.
K výzvám premiéra AB.
V redakci sportu ČT vždy zvažujeme každý výdaj, šetříme, kde se dá, vozíme si vlastní vybavení, na cestách a při ubytování volíme varianty podle ceny... sto dalších úspor Přesto se snažíme o kvalitní program.
Ale mnoho nákladů na výrobu se snížit nedá...
🇷🇺 Igor Larionov:
"Rusko se podle mých informací zúčastní Světového poháru 2028."
"Hokej je sport a hra, s politikou to nemá absolutně nic společného. Vedení IIHF by to mělo vzít v potaz. Jsem rád, že se objevují první signály. Nepochybuji o tom, že se budou moci zúčastnit i ruské týmy. A stane se to velmi brzy."
Nedovedu si představit, že by Rusko přijelo na Světový pohár do Prahy..
Pane ministře školství! Jakto, že prezident a politici mohou beztrestně agitovat studenty ve školách? Co takhle upravit školský zákon a trestat ředitele škol, kteří to dovolí?!!?
@TomasZdechovsky@Radiozurnal1 Protože Tchajwan, na rozdíl od USA a států střední Asie, diplomaticky neuznáváme jako stát, není důvod, aby tam kdokoliv letěl oficiálním vládním letadlem.
Hloupá otázka hloupého tazatele.
Miloš Vystrčil by vůbec neměl jezdit na Tchajwan, natož vládním letadlem.
Proč?
Dozvíte se v tomto rozhovoru na @Radiozurnal1👇.
Odkaz v prvním komentu.
Espéďáci dělají čím dál větší cirkus, jak nemají šanci prosadit cokoli zásadního, co naslibovali voličům...
@tomio_cz se směje lidem u soudu (sic!) což je fakt #chucpe
Jindolf @Doktor_JR nabádá média, aby porušovala zákony. Právník!
Na vědomí @CAK_cz
A mlučí to dorazila 😈
Pornoherec se právě doslechl, že na něj @zdeneksarapatka podal trestní oznámení. Podle jeho slov je Zdeněk neúspěšný kandidát na jakoukoliv funkci a špína. A až to policie odloží, tak se prý @ostry_artur78 může těšit na kárný podnět, který pornoherec podá na Advokátní komoru.
💬 „Jestli se to paní Pokorné nějak dotklo, tak v rámci nějaké psychosociální podpory, já ji někam s sebou vezmu,“ ministr zahraničí P. Macinka (Motoristé) reagoval v Bruselu na otevřený dopis šéfradaktorů, kteří protestují proti zákazu vstupu Deníku N na tiskovou konferenci MZV.
Třicetimetrová ukrajinská vlajka na Karlově mostě. Akci včera zorganizovalo ukrajinské velvyslanectví v Praze k výročí dne sjednocení Ukrajiny před 107 lety. Z mého pohledu je to zbytečná provokace Ukrajinců vůči našim občanům, kteří nesouhlasí s masovou migrací Ukrajinců do ČR. Tato akce na jednom z nejpamátnějších míst české historie rozhodně neprospívá k dobrým česko-ukrajinským vztahům. Respekt k hostitelské zemi a jejím symbolům by měl být samozřejmostí. Tady nejsme na Ukrajině, ale v České republice. Dokážete si představit, že by v minulosti čeští emigranti pověsili 28.10. třiceti metrové vlajky z Eifelovky, Big Benu, apod.? Již jsem mluvil s ministrem zahraničí Macinkou, aby se taková akce na takovém místě neopakovala. A naše vláda připravuje nový zákon na zpřísnění podmínek pro pobyt cizinců v ČR včetně Ukrajinců.
Ministr obrany Zuna: V souvislosti s letouny F35, o jejichž nákupu rozhodla Fialova vláda, připraví Ministerstvo obrany všechny možnosti dalšího postupu včetně varianty odstoupení od smlouvy. O dalším postupu bude jednat nová vláda. Pro SPD je tento nákup nevhodný a příliš drahý.
Dnes ráno uvedlo ŘSD do provozu v polovičním profilu část stavby “D35 Křelov - Slavonín, 2. etapa”. Doprava tak už není vedena přes okružní křižovatku, kde se často tvořily kolony. V režimu 1+1 se bude jezdit do 20.11. t.r., kdy bude stavba o 150 dní dříve kompletně zprovozněna.
@MatlRadek Dobrý den, pane Mátle, můžete lidem z Olomouce napsat jméno té "skopové hlavy", která toto vymyslela? Problém od kruhového objezdu se přenesl na starou cestu ke Křelovu. Lidé stojí 1/2 až 3/4 hodiny frontu, aby se dostali z Olomouce. Děkujeme a přijeďte si postát.
Češi 🇨🇿 vyrukují na Nory 🇳🇴 s Karlem Vejmelkou v brance a Martinem Nečasem v útoku. ✊
Přímý přenos utkání sledujte od 19:40 na ČT sport a ČT sport Plus.
Více 👉 sport.ceskatelevize.cz/clanek/hokej/m…