Adrian
942 posts


@Freelo_cygi @cryptoawos Z rok jeszcze pewnie potrwa, muszą przemielić IPO Open i Antro, zbiorą z ulicy ile się da, później zaczną zrzucać. Fikcyjne zarobki, śmieszny przychód
Polski

@KapitanATH @cryptoawos przed chwilą widziałem Twój kom pod postem o genz w którym wieściłeś besse, a teraz korekta na bańce AI, o jakiej bańce mówisz? tej co się rozkręca obecnie i potrwa pewnie z 2-3 lata?
Polski

@cryptoawos Jeszcze korekta na bańce AI, która pociągnie BTC i zaczynamy akumulację DCA 🐳
Polski

@metakognita ilu alkoholików się zebrało właśnie pod tym postem to ja nie mam pytań xdddd, Z nie piją tyle bo Sobie poprostu zdały sprawę że walenie browarów co tydzień to nie jest sens życia, a co dopiero codziennie po pracy XD
Polski

Branża alkoholowa straciła 820 mld dolarów przez ostatnie 4 lata, m.in. dlatego że GEN Z pije bardzo mało.
(Ocenia się, że 87% mniej)
Myślicie dlaczego młodsze pokolenia
odstawiają alkohol?

Polski

@oak_investor ile negatywnego fudu, najpierw problem z finansowaniem teamu eth, teraz saylor xdd
Polski

@Freelo_cygi Polecam - wykup wszystkie możliwe ciuchy i klaksony. Dzięki temu ograniczysz trochę losowość.
Polski

@Rygnur @kyudo_krypto Bez kitu, Ty to pewnie z tych co czeka całe życie na korektę, a jak już przyjdzie korekta to czekasz na korektę korekty?
Polski

@Freelo_cygi @kyudo_krypto Poczekaj jak na giełdzie pójdzie w dół. To będzie mocniejsze.
Polski

@Freelo_cygi Kupiłem wszystko dostępne ciuchy - dzięki temu mam lepsze losowania. I teraz sukcesywnie dokupuję samochody dostępne normalnie w sklepie.
Polski

@kyudo_krypto No to o tym mówię, aktywo finansowe które jest zależne od jebanego kalendarzyka zamiast warunków finansowych nie ma prawa bytu w długim terminie XD
Polski

@bar7all no to kiepsko im to wyszło, gracze są wkurwieni że dosłownie w 2 playliście zamiast dostać same nowe auta to dostają już duplikaty, sam jestem ostro na to wkurwiony, bo mam obecnie całą mape wyczyszczoną ze wszystkiego i te playlista to jedyna nowość i zachęta do robienia
Polski

Fotoradary, skoki i inne popisy PR zawsze dają losowania. Ale te bardziej zaawansowane zadania w formie wyścigów zawsze dają dodatkowe samochody, zazwyczaj z puli tych trudniej dostępnych.
Widzisz, ja też uważam, że to rzekome FOMO nie było takie złe, ale ludzie narzekali na to tak bardzo, że Playground rozwiązało problem w taki sposób. Możliwe, że w nadchodzących miesiącach to się lekko zmieni.
Polski

@Freelo_cygi Wypełnianie poszczególnych zadań będzie nagradzane dodatkowymi rzadszymi samochodami. No i wracają Triale.
Polski

@KrolMichal czemu oni juz w 2 sezonie dodali tyle powtórek XDDDDD, tak mnie wkurzyli tym ruchem XD
Polski


@DonaldTuskHater @realtek12345 ten komentarz to standardowy template na końcu bańki ;)
Polski

Tak, jestem boomerem.
Nie potrafię tego zrozumieć. Na logikę wydaje się bańką. Jak znam życie - okaże się, że nie pęknie...
zerohedge@zerohedge
SpaceX Erupts In After Hours Trading, Soaring Above $210 And Surpassing Apple's Market Cap zerohedge.com/markets/spacex…
Polski

Dowód anegdotyczny z dziś - typ 2/10 uratował mnie z opresji, na pytanie jak zdobyć na mnie namiary powiedziałam, że jeśli przyniesie mi kwiaty i napisze wiersz, to pomyślę. Wrócił z kwiatami, napisał wiersz i nawet mi zatańczył. Zgadnijcie kto dostał namiary i randkę;)

.𝒩𝒾𝓊𝓃𝒾𝒶@niunia__
Tymczasem przeciętna parka. Jeśli myślisz, że problem jest w byciu mniej atrakcyjnym to się myślisz, problem jest w Tobie 💁🏼♀️
Polski











