Piotr

896 posts

Piotr banner
Piotr

Piotr

@Pioterek1987

Polska Beigetreten Haziran 2020
131 Folgt18 Follower
Piotr
Piotr@Pioterek1987·
@Pozor07 Gratulacje Panie Tomku! Pozdrowienia z Chojnic!
Polski
1
0
1
49
Tomasz Pozorski
Tomasz Pozorski@Pozor07·
Niemożliwe stało się możliwe. Niesamowita banda
Tomasz Pozorski tweet media
Polski
11
2
93
11.2K
Piotr
Piotr@Pioterek1987·
@PatrycjuszNRD Ja byłem w szoku ze impreza była w moim mieście 😄😄
Polski
0
0
1
41
Chojniczanka
Chojniczanka@ChojniczankaMKS·
Z kim się dzisiaj spotykamy na stadionie? 🤔 Ostatni mecz sezonu | Chojniczanka - Rekord Bielsko-Biała sobota, 14:30 🎟️ bilety.mkschojniczanka.pl
Chojniczanka tweet media
Polski
1
0
4
150
Piotr
Piotr@Pioterek1987·
@siejkosky Pewnie jeszcze w leasing wzieli 😆
Polski
0
0
0
23
R_Sky 🇵🇱🇪🇺 🏳️‍🌈✌️
Wóz transmisyjny najpotężniejszej, największej, najprawdziwszej i najbardziej polskiej telewizji w porównaniu z wozami telewizji, których już właściwie nikt nie ogląda... 😌
R_Sky 🇵🇱🇪🇺 🏳️‍🌈✌️ tweet media
Polski
226
380
2.2K
111.7K
Bartek
Bartek@Bartek60206586·
@XKubiak Takie rzeczy na wozach transmisyjnych nakleja się standardowo czy po prostu kleili, co mieli pod ręką?
Bartek tweet media
Polski
4
0
33
1.8K
ᴍᴀɴᴅᴀʀᴋ 🇵🇱🇪🇺
Ładna reklama firmy oklejającej samochody. Coś czuję, że wszystkie zdolności transmisyjne tego wozu, to będzie Poszwiński z telefonem komórkowym 🫠
Polski
101
81
904
61.1K
Piotr
Piotr@Pioterek1987·
@BoniekZibi @_ Będzie tysiąc kibiców w Bydgoszczy?
Polski
2
0
0
208
Zbigniew Boniek
Zbigniew Boniek@BoniekZibi·
Wracamy do piłki i naszej ukochanej @_. Mecze kolejki? Dla mnie w Radomiu i Bydgoszczy⚽️
Polski
17
4
153
22.1K
BuckarooBanzai
BuckarooBanzai@Buckarobanza·
🗳 Kim Dzong Un wygrał wybory do parlamentu w Korei Północnej z wynikiem 99,93% przy prawie 100% frekwencji
Polski
41
9
546
56.6K
Mark #CSB 🖤💛🦭
Mark #CSB 🖤💛🦭@CsbMark·
Hej @zKaszebe a co ta Białka w Chònicach robi? To oni musieli zabić 60 norek żeby jej w ..... nie było zimno ?
Mark #CSB 🖤💛🦭 tweet media
Gdansk, Poland 🇵🇱 Polski
3
1
9
585
Radosław Drabarz
Radosław Drabarz@RDrabarz·
@Buckarobanza Na ręczniku pewnie miał ściągę jak strzelają karne poszczególni piłkarze z Maroka, stąd te cyrki. Był kiedyś jakiś analogiczny numer z bidonem bramkarza na którym miał przyklejone karteczki z notatkami
Polski
1
0
0
638
BuckarooBanzai
BuckarooBanzai@Buckarobanza·
Pamiętacie wydarzenia z półfinału Pucharu Narodów Afryki, gdzie kibice i oficjele z Maroka kradli ręczniki bramkarza Nigerii? Wczoraj podczas finału Yehvan Diouf, rezerwowy golkiper Senegalu, musiał dosłownie bić się z Marokańczykami, by pomóc koledze
Polski
111
47
2.1K
236.2K
Chojniczanka
Chojniczanka@ChojniczankaMKS·
W takim skladzie Chojniczanka rozpocznie grę kontrolną z @PogonGrodzisk. Stan płyty boiska uległ poprawie i spotkanie powinno rozpocząć się o 12:45. Meldunki z meczu na naszym profilu w serwisie X i Instagramie.
Chojniczanka tweet media
Polski
1
0
8
711
Piotr
Piotr@Pioterek1987·
@Buckarobanza Pewnie sędzia ich wyzywał, to ze strachu bramkę sobie strzelili
Polski
0
0
0
156
Gryf Słupsk
Gryf Słupsk@GryfSlupsk·
Gryf Słupsk tweet media
Słupsk, Polska 🇵🇱 ZXX
8
2
76
15.7K
BuckarooBanzai
BuckarooBanzai@Buckarobanza·
W Paryżu okradziono dziś najsłynniejsze na świecie muzeum - Luwr. Ukradziono stamtąd klejnoty Minister kultury Francji, Rachida Dati, poinformowała, że muzeum zostało okradzione podczas otwarcia i obecnie prowadzone jest śledztwo. Nieznani sprawcy dostali się do budynku nad brzegiem Sekwany, gdzie obecnie trwają prace remontowe, wjechali windą towarową do odpowiedniego pomieszczenia w galerii Apollina, wybili szyby i ukradli klejnoty - prawdopodobnie 9 przedmiotów z kolekcji Napoleona i cesarzowej. Po napadzie sprawcy zdołali uciec na skuterach.
BuckarooBanzai tweet media
Polski
68
22
1K
168.8K
BuckarooBanzai
BuckarooBanzai@Buckarobanza·
Maskotki wszystkich Mistrzostw Świata. Która wam się najbardziej podobała? Dla mnie to zawsze będzie Footix z 98
BuckarooBanzai tweet mediaBuckarooBanzai tweet media
Polski
96
5
312
43.4K
Piotr
Piotr@Pioterek1987·
@Marciniak_k 8zl za piwo w Warszawie 👍👍
Polski
4
0
21
3.1K
Krzysztof Marciniak
Krzysztof Marciniak@Marciniak_k·
Halo Warszawa! Na mapie miasta pojawiło się nowe miejsce, w którym można oglądać mecze w miłej atmosferze. Dziś otwarcie, będzie Liga Mistrzów, jutro można wpaść na czteropak polskich klubów w LK. 📍 DOGRYWKA ▶️ Pawilony, na tyłach Nowego Światu, lokal nr 28. Chłopaki nie mają milionów na promocję, więc każde RT pozwalające dotrzeć szerzej będzie mile widziane 👍
Krzysztof Marciniak tweet mediaKrzysztof Marciniak tweet mediaKrzysztof Marciniak tweet media
Polski
27
38
513
84.8K